Close
Faqja 3 prej 5 FillimFillim 12345 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 86
  1. #41
    i/e regjistruar Maska e Antiproanti
    Anëtarësuar
    28-07-2011
    Postime
    6,033

    Për: Shuhet edhe shpresa e fundit e Partisë Demokratike të Kosovës

    Citim Postuar më parë nga prishtina75 Lexo Postimin
    Te na rroje thaqi tek kopshti i lirise, Ne fakt serbia do te duhej ti ndertonte nje permendore thaqit mu tek ura e ibrit pse jo edhe ne parkun e ri, te lirise kuptohet, ka kontribu ai per ate vend,
    Pse jo mbi ure...?!
    Ndoshta edhe "parku" qe po ndertohet mbi ure eshte vetem parapergatitje per vendosjen e bustit "nobelisteve" Thaci&Dacic.



    Si Boro dhe Ramizi, edhe pse ketu i paskan ndare me dhune...
    Ndryshuar për herë të fundit nga Antiproanti : 21-06-2014 më 15:09

  2. #42
    Shqiptar nga Kosova Maska e prishtina75
    Anëtarësuar
    22-03-2012
    Postime
    3,360

    Për: Shuhet edhe shpresa e fundit e Partisë Demokratike të Kosovës

    Citim Postuar më parë nga Antiproanti Lexo Postimin
    Pse jo mbi ure...?!
    Ndodhta edhe "parku qe po ndertohet mbi ure eshte vetem parapergatitje per vendosjen e bustit "nobelisteve" Thaci&Dacic.



    Si Boro dhe Ramizi, edhe pse ketu i paskan ndare me dhune...
    .....thaqiq daqiq,

    Eh te mjeret ata qe ende nuk e kan kuptu se qfar tradhetish ka bere thaqi. Jakup Krasniqi e ka then nje fjale e cila i spjegon te gjitha, thote: "h.thaqi eshte me helmues se gjarperi dhe me dinak se dhelpra" pra keto i thote shoku i tije i ngushte, kjo nuk eshte pak.

  3. #43
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    17-12-2010
    Vendndodhja
    ne boten e çudirave
    Postime
    3,776

    Për: Shuhet edhe shpresa e fundit e Partisë Demokratike të Kosovës

    Citim Postuar më parë nga Lexuesi_ Lexo Postimin

    Rroft Thaqi 3
    Hahahahahaha.... i papare je. Vet kunder tre vetave. Katundari analfabet kriminel i Drenices me tre intelektualet e ndershem te gjithdijshem te Prishtines. E keta tu menu qe jane ma t'mençem se ti. Hahahaha...

    Prit se vjen motra t'bahet krah qetash... hahahaha.......

  4. #44
    Shqiptar nga Kosova Maska e prishtina75
    Anëtarësuar
    22-03-2012
    Postime
    3,360

    Për: Shuhet edhe shpresa e fundit e Partisë Demokratike të Kosovës

    ......te keqen motla,

  5. #45
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    17-12-2010
    Vendndodhja
    ne boten e çudirave
    Postime
    3,776

    Për: Shuhet edhe shpresa e fundit e Partisë Demokratike të Kosovës

    Citim Postuar më parë nga prishtina75 Lexo Postimin
    Gjynah eshte me u krahasu ti me llapin, ai kurfar njerzie ne trup te vetin nuk ka, haha..
    Prishtinali,

    Jam para teje nese s' gaboj n'forum po hala s'e kam pa llapin ta shaje e ofendoje ndonjerin i pari. E kam pa te shaje ne nje menyre qe mu jo s'me pelqen po e urrej, po vetem kur e kane sha.

    Ndersa me sa e kam ndjeje kete debatin mes teje e Lexuesit t'i e ke ofendu kete te dytin vazhdimisht. Dhe jo vetem kete. Ti ofendon mbi 90% te Drenices e madje edhe 31% te Kosoves pa te ofendu asnjeri ty.

    Mos t'a ha mendja se je ma i mire se llapi.

  6. #46
    e Shqipes Maska e Foleja_
    Anëtarësuar
    04-08-2004
    Postime
    1,694

    Për: Shuhet edhe shpresa e fundit e Partisë Demokratike të Kosovës

    Anite. as une sjam larg jush.Nje analfabete e kriminele me shume ! Sa tmerr qe ne si trung i nje populli ,deget tona i thajme vet e presim te na doj dikush. 90% e nje krahine te quhet kriminele dhe analfabete eshte marria me e madhe e turpi me i madh qe kam lexu ketu E mandej thirremi ne patriotizem, e mandej thirremi ne ate se duam cdo pellembe te vendit tone ! Rrofte "patriotizmi" shqiptar dhe "patriotet" e forumit .

  7. #47
    Djalë Drenice Maska e Lexuesi_
    Anëtarësuar
    18-06-2010
    Vendndodhja
    Ne vendin e ngjarjeve
    Postime
    6,014

    Për: Shuhet edhe shpresa e fundit e Partisë Demokratike të Kosovës

    Citim Postuar më parë nga anita340 Lexo Postimin
    Hahahahahaha.... i papare je. Vet kunder tre vetave. Katundari analfabet kriminel i Drenices me tre intelektualet e ndershem te gjithdijshem te Prishtines. E keta tu menu qe jane ma t'mençem se ti. Hahahaha...

    Prit se vjen motra t'bahet krah qetash... hahahaha.......
    O hajde mire se do na vish. Sot e kemi kalu fenomenal me thaqin ne sharr haahahaha. Sdishim qysh me ja ba puna e koalicionit qe binden kta s'binden haha.

  8. #48
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    17-12-2010
    Vendndodhja
    ne boten e çudirave
    Postime
    3,776

    Për: Shuhet edhe shpresa e fundit e Partisë Demokratike të Kosovës

    Citim Postuar më parë nga Foleja_ Lexo Postimin
    Anite. as une sjam larg jush.Nje analfabete e kriminele me shume ! Sa tmerr qe ne si trung i nje populli ,deget to
    na i thajme vet e presim te na doj dikush. 90% e nje krahine te quhet kriminele dhe analfabete eshte marria me e madhe e turpi me i madh qe kam lexu ketu E mandej thirremi ne patriotizem, e mandej thirremi ne ate se duam cdo pellembe te vendit tone ! Rrofte "patriotizmi" shqiptar dhe "patriotet" e forumit .

    Te puth shume ty. Hahaha ..... me kqyre larg larg me siguri ke rranje prej Drenice. Se ndryshe s' kishe qene analfabete hahaha....

  9. #49
    Djalë Drenice Maska e Lexuesi_
    Anëtarësuar
    18-06-2010
    Vendndodhja
    Ne vendin e ngjarjeve
    Postime
    6,014

    Për: Shuhet edhe shpresa e fundit e Partisë Demokratike të Kosovës

    Citim Postuar më parë nga anita340 Lexo Postimin
    Te puth shume ty. Hahaha ..... me kqyre larg larg me siguri ke rranje prej Drenice. Se ndryshe s' kishe qene analfabete hahaha....
    Nese eshte analfabetizem me dasht vendlindjen tane ma shume se te huajen... Ateher une jam Analfabeti ma i madh ne forum dhe ne Kosove.


    Kallxoju edhe ktyne haha.

  10. #50
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    25-05-2008
    Postime
    3,745

    Për: Shuhet edhe shpresa e fundit e Partisë Demokratike të Kosovës

    Citim Postuar më parë nga Lexuesi_ Lexo Postimin
    Nese eshte analfabetizem me dasht vendlindjen tane ma shume se te huajen... Ateher une jam Analfabeti ma i madh ne forum dhe ne Kosove.


    Kallxoju edhe ktyne haha.
    Lexues ,e din cka eshte duke ju munguar ne kete moment juve patriotave te Drenices ..vec nje kenge e Shkurte Fejzes ,ajo do permbushte "atdhedashurine" tuaj ..1..2..3 nisjani
    There is a special place in hell for women who don't help other women.
    Madeleine Albright

  11. #51
    Djalë Drenice Maska e Lexuesi_
    Anëtarësuar
    18-06-2010
    Vendndodhja
    Ne vendin e ngjarjeve
    Postime
    6,014

    Për: Shuhet edhe shpresa e fundit e Partisë Demokratike të Kosovës

    Citim Postuar më parë nga ane Lexo Postimin
    Lexues ,e din cka eshte duke ju munguar ne kete moment juve patriotave te Drenices ..vec nje kenge e Shkurte Fejzes ,ajo do permbushte "atdhedashurine" tuaj :..1..2..3 nisjani
    ane, sinqerisht gati ja ke qellu, por ke harru qe une jam i cike lokalist... dhe po degjoja Ilir Shaqirin

  12. #52
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    17-12-2010
    Vendndodhja
    ne boten e çudirave
    Postime
    3,776

    Për: Shuhet edhe shpresa e fundit e Partisë Demokratike të Kosovës

    Citim Postuar më parë nga Lexuesi_ Lexo Postimin
    Nese eshte analfabetizem me dasht vendlindjen tane ma shume se te huajen... Ateher une jam
    Analfabeti ma i madh ne forum dhe ne Kosove.
    Kallxoju edhe ktyne haha.

    Per mu, te keqen motla qe ka thane prishtinalia s' ka t'beje hiç Drenica, Dukagjini, Prishtina a Anamorava.... po ka t'beje me t'futme krejt kot nga ana e intelektualeve mendje ndritur. Merre me mend ane i ka thane prishtines te temat per fene analfabet e tash dyte bashke na thone mu e ty analfabet.
    Dmth prishtina eshte analfabet (veç kur eshte n'pyetje feja ama) per ane-n, e une ti e Foleja jemi analfabet per te dy ata.
    Anti me siguri tanve bashke na konsideron analfabet.

  13. #53
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    17-12-2010
    Vendndodhja
    ne boten e çudirave
    Postime
    3,776

    Për: Shuhet edhe shpresa e fundit e Partisë Demokratike të Kosovës

    Citim Postuar më parë nga Lexuesi_ Lexo Postimin
    ane, sinqerisht gati ja ke qellu, por ke harru qe une jam i cike
    lokalist... dhe po degjoja Ilir Shaqirin
    Hahahahaha...

    Prite ane-n kur t'na kallzon qe ajo i ngon pink flojdat hahaha......

  14. #54
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    25-05-2008
    Postime
    3,745

    Për: Shuhet edhe shpresa e fundit e Partisë Demokratike të Kosovës

    Citim Postuar më parë nga Lexuesi_ Lexo Postimin
    ane, sinqerisht gati ja ke qellu, por ke harru qe une jam i cike lokalist... dhe po degjoja Ilir Shaqirin
    Hala ma mire
    There is a special place in hell for women who don't help other women.
    Madeleine Albright

  15. #55
    Djalë Drenice Maska e Lexuesi_
    Anëtarësuar
    18-06-2010
    Vendndodhja
    Ne vendin e ngjarjeve
    Postime
    6,014

    Për: Shuhet edhe shpresa e fundit e Partisë Demokratike të Kosovës

    Citim Postuar më parë nga anita340 Lexo Postimin
    Per mu, te keqen motla qe ka thane prishtinalia s' ka t'beje hiç Drenica, Dukagjini, Prishtina a Anamorava.... po ka t'beje me t'futme krejt kot nga ana e intelektualeve mendje ndritur. Merre me mend ane i ka thane prishtines te temat per fene analfabet e tash dyte bashke na thone mu e ty analfabet.
    Dmth prishtina eshte analfabet (veç kur eshte n'pyetje feja ama) per ane-n, e une ti e Foleja jemi analfabet per te dy ata.
    Anti me siguri tanve bashke na konsideron analfabet.
    E bash kete nuk mund ta kuptoj kurrsesei. Ska logjike qe e zberthen kete !

  16. #56
    Djalë Drenice Maska e Lexuesi_
    Anëtarësuar
    18-06-2010
    Vendndodhja
    Ne vendin e ngjarjeve
    Postime
    6,014

    Për: Shuhet edhe shpresa e fundit e Partisë Demokratike të Kosovës

    Citim Postuar më parë nga ane Lexo Postimin
    Hala ma mire

    ane kallxom drejt dicka... nese me u qu na drenicasit me perkrah vvv-ne qka kishe me thane ( edhe pse kjo nuk do te ndodh sepaku keto 10 vitet e ardhe'shme)

    hahahahahaha

  17. #57
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    25-05-2008
    Postime
    3,745

    Për: Shuhet edhe shpresa e fundit e Partisë Demokratike të Kosovës

    Citim Postuar më parë nga anita340 Lexo Postimin
    Per mu, te keqen motla qe ka thane prishtinalia s' ka t'beje hiç Drenica, Dukagjini, Prishtina a Anamorava.... po ka t'beje me t'futme krejt kot nga ana e intelektualeve mendje ndritur. Merre me mend ane i ka thane prishtines te temat per fene analfabet e tash dyte bashke na thone mu e ty analfabet.
    Dmth prishtina eshte analfabet (veç kur eshte n'pyetje feja ama) per ane-n, e une ti e Foleja jemi analfabet per te dy ata.
    Anti me siguri tanve bashke na konsideron analfabet.
    Pse e merr personale moj ,je "binjake siamez" me Thacin apo me ndonjerin nga pjestaret e bandes se tij?
    Cka prite ti quaj njerezit te cilet votojne 90% kryetarin e komunes se tyre nga burgu ,mendjendritur?!!
    Nuk mujt me gjet tjeter kandidat tjeter ne gjithe Drenicen..nuk besoj qe as ne Afrike te kene ndodhur fenomene si te ju ne Drenice
    Sipas teje nese nuk pajtohesh ne nje teme duhet te mos pajtohesh ne asnje teme tjeter
    Une mund te pajtohem edhe me mendimin e Referit ne ndonje teme tjeter e lere me me Prishtinaline
    There is a special place in hell for women who don't help other women.
    Madeleine Albright

  18. Anetarët më poshtë kanë falenderuar ane për postimin:

    prishtina75 (21-06-2014)

  19. #58
    Shqiptar nga Kosova Maska e prishtina75
    Anëtarësuar
    22-03-2012
    Postime
    3,360

    Për: Shuhet edhe shpresa e fundit e Partisë Demokratike të Kosovës

    Citim Postuar më parë nga ane Lexo Postimin
    Lexues ,e din cka eshte duke ju munguar ne kete moment juve patriotave te Drenices ..vec nje kenge e Shkurte Fejzes ,ajo do permbushte "atdhedashurine" tuaj ..1..2..3 nisjani
    .....patriot me plotkuptimin e fjales eshte Jakup Krasniqi, qe kur eshte ne pyetje atedheu dhe e verteta, nuk eshte me drenice por eshte shqiptar, Respekt!

  20. #59
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    25-05-2008
    Postime
    3,745

    Për: Shuhet edhe shpresa e fundit e Partisë Demokratike të Kosovës

    Citim Postuar më parë nga Lexuesi_ Lexo Postimin
    ane kallxom drejt dicka... nese me u qu na drenicasit me perkrah vvv-ne qka kishe me thane ( edhe pse kjo nuk do te ndodh sepaku keto 10 vitet e ardhe'shme)

    hahahahahaha
    Duke ju njohur do e quaja mrekulli
    There is a special place in hell for women who don't help other women.
    Madeleine Albright

  21. #60
    Djalë Drenice Maska e Lexuesi_
    Anëtarësuar
    18-06-2010
    Vendndodhja
    Ne vendin e ngjarjeve
    Postime
    6,014

    Për: Shuhet edhe shpresa e fundit e Partisë Demokratike të Kosovës

    Citim Postuar më parë nga ane Lexo Postimin
    Pse e merr personale moj ,je "binjake siamez" me Thacin apo me ndonjerin nga pjestaret e bandes se tij?
    Cka prite ti quaj njerezit te cilet votojne 90% kryetarin e komunes se tyre nga burgu ,mendjendritur?!!
    Nuk mujt me gjet tjeter kandidat tjeter ne gjithe Drenicen..nuk besoj qe as ne Afrike te kene ndodhur fenomene si te ju ne Drenice
    Sipas teje nese nuk pajtohesh ne nje teme duhet te mos pajtohesh ne asnje teme tjeter
    Une mund te pajtohem edhe me mendimin e Referit : ne ndonje teme tjeter e lere me me Prishtinaline ;
    Ane sa i perket asaj qe kemi votuar per kryetar i cili ka qen ne burg... Asnjera nga partite nuk na kan ofru ndonje kandidat me te mire se kryetari i Burgosur... mendoj qe i keni pare kandidatet e te gjitha partive. Edhe ne si analfabet qe jemi me logjiken tone patem zgjedh te keqen me te vogel Dhe nuk e lam vendin me shku ne zgjedhje prap e me investu me hargju badihava duke e pare gjendjen ekonomike te vendit

Faqja 3 prej 5 FillimFillim 12345 FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •