Close
Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 59
  1. #21
    i/e regjistruar Maska e beni33
    Anëtarësuar
    27-04-2008
    Postime
    4,230

    Për: Fillon largimi i barrikadës mbi lumin Ibër?

    tash nje e re haaaaaaaa
    Fotografitë e Bashkëngjitura Fotografitë e Bashkëngjitura  

  2. #22
    i/e regjistruar Maska e beni33
    Anëtarësuar
    27-04-2008
    Postime
    4,230

    Për: Fillon largimi i barrikadës mbi lumin Ibër?

    Citim Postuar më parë nga Llapi Lexo Postimin
    a i paska ra pishman Thaqi a hahahahaha
    po ju kini than deri tash se Thaqi e ka shit veriun e vendit
    e tash jo per hater te Thaqit po i hjekun barikadat
    eu shqiptar te ndershem bre po a ka njeri qe u bjen ne fije juve
    kur e kan largu barikaden edhe pishat po ahahahah

  3. #23
    i/e regjistruar Maska e beni33
    Anëtarësuar
    27-04-2008
    Postime
    4,230

    Për: Fillon largimi i barrikadës mbi lumin Ibër?

    per monentin tash kjo
    Fotografitë e Bashkëngjitura Fotografitë e Bashkëngjitura  

  4. #24
    i/e regjistruar Maska e beni33
    Anëtarësuar
    27-04-2008
    Postime
    4,230

    Për: Fillon largimi i barrikadës mbi lumin Ibër?

    mos dezinformo opinionin tash me e sofistikuat


    Nese puna e pare pas fitores se pare te vitit 2007 ishte shpallja e Kosoves shtet.
    Puna e pare pas fitores se dyte ishte rritja historike e pagave per te gjithe kategorit.

    Zyrtare, puna e pare pas fitores se trete eshte heqja e barrikadave qe ka ndare Mitrovicen.
    MISIONI I RI


    MISIONI I RI VAZHDOJM

    [/QUOTE]
    Fotografitë e Bashkëngjitura Fotografitë e Bashkëngjitura  

  5. #25
    i/e regjistruar Maska e beni33
    Anëtarësuar
    27-04-2008
    Postime
    4,230

    Për: Fillon largimi i barrikadës mbi lumin Ibër?

    Citim Postuar më parë nga Antiproanti Lexo Postimin





    no comment!
    uu a pet e paskan blloku sa u gezua hashimi dhe nje far llapi i cili shum rrin gati por spoj dhez kurr nejse tash me pisha

  6. #26
    i/e regjistruar Maska e Llapi
    Anëtarësuar
    08-08-2002
    Postime
    10,979

    Për: Fillon largimi i barrikadës mbi lumin Ibër?

    Citim Postuar më parë nga beni33 Lexo Postimin
    uu a pet e paskan blloku sa u gezua hashimi dhe nje far llapi i cili shum rrin gati por spoj dhez kurr nejse tash me pisha
    nipat e dajt e juaj jan keta more quni
    tek ju ne vetfundosje i keni veton jugosllavein,te birin e shkines deden
    kryeudbashin mehmet loci e shum miq te serbit more qunqiqi i vockel
    Do t´i luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

  7. #27
    i/e regjistruar Maska e beni33
    Anëtarësuar
    27-04-2008
    Postime
    4,230

    Për: Fillon largimi i barrikadës mbi lumin Ibër?

    Citim Postuar më parë nga llapi Lexo Postimin
    nipat e dajt e juaj jan keta more quni
    tek ju ne vetfundosje i keni veton jugosllavein,te birin e shkines deden
    kryeudbashin mehmet loci e shum miq te serbit more qunqiqi i vockel
    ahahaaha po eshoh se je ne siklet ti mehemt locin o dasht me vra aj publikisht ka pranu qe ka qen udbash po ka trergu e dhe diqka tjeter vrasne ma shpejt at qen se po ju qen naj cd edhe niher ku mej gjet qata trima qe vrsin mehmet loca po ju merereni me njerz te rendomt me kundershtar partiak

    mos harro pishat jon mir kanarom te mire po mdoket agimi ka me largu neser ahahah bile aj po munohet ju kurr bam sja bot

  8. #28
    i/e regjistruar Maska e beni33
    Anëtarësuar
    27-04-2008
    Postime
    4,230

    Për: Fillon largimi i barrikadës mbi lumin Ibër?

    Citim Postuar më parë nga llapi Lexo Postimin
    nipat e dajt e juaj jan keta more quni
    tek ju ne vetfundosje i keni veton jugosllavein,te birin e shkines deden
    kryeudbashin mehmet loci e shum miq te serbit more qunqiqi i vockel
    e more majmun veq diqka por them jo qe kam far nostalgjije per shkije por sot e ki ne mes prishtine te shehi pin kafe gjdo dit ecila esht e martuar me shqiptar para lufte por djali i saj nga anglia ka qen ushtar ne koshare ket ma ka vertetu nje ish ushtar qe ka qen me te ne koshare pra ju aq debilla jeni un me ket nuk po them se serbet jan te mir por pota perrkujtoj sa i perket birit te shkines aj ka mujt me shku kah dajt

  9. #29
    i/e regjistruar Maska e beni33
    Anëtarësuar
    27-04-2008
    Postime
    4,230

    Për: Fillon largimi i barrikadës mbi lumin Ibër?

    harrova nje pytje per llapin qfar nacionliteti e ka grun agim qeki nga kroacia e dim por....... kuptohet tash e ka nje te re por ajo e para komandant shtabi hajmedet

  10. #30
    i/e regjistruar Maska e Llapi
    Anëtarësuar
    08-08-2002
    Postime
    10,979

    Për: Fillon largimi i barrikadës mbi lumin Ibër?

    Citim Postuar më parë nga beni33 Lexo Postimin
    e more majmun
    majmunet e botes po e dinti ...
    Do t´i luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

  11. #31
    Shqiptar nga Kosova Maska e prishtina75
    Anëtarësuar
    22-03-2012
    Postime
    3,360

    Për: Fillon largimi i barrikadës mbi lumin Ibër?

    ....llap ti je perfaqesuesi me i mire dhe me i denje i pdk-es, te gjithe si ti e me keq ne kete parti jeni,

  12. #32
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    22-08-2009
    Postime
    389

    Për: Fillon largimi i barrikadës mbi lumin Ibër?

    Serbet ne qofte se KOSOVA nuk ju TREGON DHEMBET kurre nuk do te heqin barrikadat dhe jo vetem kete por do ta rimarrin KOSOVEN , mbajeni mend kete qe po ju them

  13. #33
    i/e regjistruar Maska e Antiproanti
    Anëtarësuar
    28-07-2011
    Postime
    6,033

    Për: Fillon largimi i barrikadës mbi lumin Ibër?

    Citim Postuar më parë nga Kermilli Lexo Postimin
    Serbet ne qofte se KOSOVA nuk ju TREGON DHEMBET kurre nuk do te heqin barrikadat dhe jo vetem kete por do ta rimarrin KOSOVEN , mbajeni mend kete qe po ju them
    Te tregojne cfare te duan shqipertaret...
    Mitrovica e veriut dhe komunat tjera ne ate pjese, ku jeton shumice absolute serbe, jane te humbura- me apo pa cfaredo barrikade (simbolike) mbi uren e famshme.
    Nuk eshte vetem ajo ure qe i lidhe apo i ndane dy pjeset me njera tjetren.
    Shqipetaret ta ndertojne edhe nje ure tjeter identike, 1 apo 10 km. me tutje!

    Loja qe behet aty nuk eshte per ta integruar ate pjese brenda Kosoves, por per ta penguar edhe stabilizimin dhe perparimin e pjeses tjeter te Kosoves resp. Kosoven si shtet ne pergjithesi. Nderkohe jane bere dhe do te behen "marreveshje" (koncesione te njeanshme) te cilat hap pas hapi do ta formalizojne dhe legjitimojne edhe nderkombetarisht autonomine dhe statusin e vecante te atij territori. Dhe si i tille, se bashku me perfaqesimin dispropocional te serbeve ne Kuvend dhe qeveri te "shtetit" te Kosoves, do te perdoret edhe shume dekada, nese jo shekuj, si mjet per ndikim direkt dhe indirekt ne zhvillimet politike dhe ekonomike te Kosoves, te shqipetareve dhe te rajonit.
    Shqipetaret gjate 15 viteve te pasluftes nuk kane pasur asnje perfitim nga ajo pjese, por vetem qindra milione humbje, noshta edhe miliarda. Gje qe do te vazhdoje edhe vitete ne vijim dhe eventualisht dekadat e ardshme.
    Ndryshuar për herë të fundit nga Antiproanti : 22-06-2014 më 09:59

  14. #34
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    22-08-2009
    Postime
    389

    Për: Fillon largimi i barrikadës mbi lumin Ibër?

    Ja dhe nje fakt tjeter qe verteton ato qe thashe pak me lart une


    Mitrovica “pushtohet” nga xhandarët serbë
    Publikuar më 22.06.2014 | 14:51

    100 pjesëtarë të xhandarmerisë serbe kanë hyrë mbrëmë nga Serbia në veri të territorit të Republikës së Kosovës, pas lajmërimeve për protestën e sotme afër Urës së Ibrit.

    Sipas burimeve të KosovaPress, këta pjesëtarë të xhandarmerisë serbe, duke përshirë këtu edhe struktura të tjera dhe njerëz të krimit, që janë nën urdhrat e bosit të ‘nëntokës’ Zvonko Veselinoviq, do të jenë në gatishmëri afër Urës së Ibrit në orën 15:00.

    Protesta paqësore pritet të mbahet sot në orën 15:00 nga qytetarët e Mitrovicës, kundër të ashtuquajturit Parku i Paqes mbi Urën e Ibrit që lidh jugun me veriun e qytetit.

    Xhandarmëria serbe do të jetë në gatishmëri dhe do të reagojë menjëherë nëse lind nevoja, ndërkohë që pranë urës kanë mbërritur edhe forca të policisë së Kosovës.




    http://www.shekulli.com.al/web/p.php?id=49562&kat=111

    NE FAKT TITULLI DUHET TE ISHTE " SERBET TALLIN BY@@EN ME HASHIM THACIN DHE GJITHE IDIOTET E TJERE"
    Ndryshuar për herë të fundit nga Kermilli : 22-06-2014 më 10:04

  15. #35
    i/e regjistruar Maska e Antiproanti
    Anëtarësuar
    28-07-2011
    Postime
    6,033

    Për: Fillon largimi i barrikadës mbi lumin Ibër?

    Tensionohet situata në Mitrovicë, policia përdor gaz lotsjellës, lëndohet një polic



    Një polic i Njësisë Speciale është lënduar nga gjuajtja me gurë e protestuesve.

    Policia po përdor gazin lotsjellës për të penguar protestuesit që t'i afrohen urës mbi lumin Ibër.

    Qytetarët, vazhdimisht po provojnë të kalojne tek ura dhe në përpjekje që të çajnë kordonin e policisë po hedhin edhe gurë e gjesende tjera.

    Protestuesit në duar po bartin pankarta me mbishkrimet "S'duam park - duam urë", Liri e lëvizjes" e të tjera.

    Ndërsa po përpiqen të kalojnë kordonin, dëgjohen brohoritjet: UÇK-UÇK, Adem Jashari, Jo nuk ndahet Mitrovica e tjera.

    Një grup protestuesish ka djegur flamurin e Serbisë.

    Ndërkohë që edhe në pjesën veriore vërehen tubime të serbëve lokalë.

    Policia e Kosovës ka krijuar kordone, si në jug, ashtu edhe në veri të qytetit, për të pamundësuar kështu kalimet e qytetarëve nga jugu në veri dhe anasjelltas, në përpjekje të parandalimit të ekseseve të mundshme.

    Po ashtu, mbi urën kryesore janë edhe forcat e KFOR-it si dhe Policia e EULEX-it.

    Që në orët e para të pasdites, policia nuk ka lejuar asnjë qytetar që t'i afrohet urës.

    Forcat shumëkombëshe të KFOR-it qysh herët janë stacionuar mbi urën kryesore të lumit Ibër, për të parandaluar eskalimin e situatës.

    Në pjesën veriore të urës, janë karabinierët italianë, përderisa në jug vërehen pjesëtarë të forcave amerikane të KFOR-it.

    Ndërkohë që pjesëtarët e policisë së Kosovës kanë formuar kordonet në jug të qytetit duke u asistuar edhe nga policia e EULEX-it.

    Masat e ndërmarra për të garantuar sigurinë para, gjatë dhe pas protestës së sotme janë kumtuar përmes një komunikate të përbashkët të Policisë së Kosovës, asaj të EULEX-it dhe KFOR-it..

    Policia e Kosovës, EULEX-i dhe KFOR-i do të sillen me vendosmëri dhe pa ndikim për të krijuar mundësinë që t’iu lejohet demonstruesve të sillen në mënyrë të sigurt dhe demokratike”, thuhet në komunikatë.

    Protesta e sotme është paralajmëruar të jetë paqësore si shprehje e revoltës ndaj ngritjes së parkut barrikadë mbi urë, nga ana e autoriteteve lokale serbe nga veriu i Mitrovicës dhe Qeverisë së Serbisë. ...

    http://botasot.info/kosova/308510/te...het-nje-polic/

  16. #36
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    22-08-2009
    Postime
    389

    Për: Fillon largimi i barrikadës mbi lumin Ibër?

    une e thashe qe serbia do ta rimarre serish kosoven

  17. #37
    i/e regjistruar Maska e Antiproanti
    Anëtarësuar
    28-07-2011
    Postime
    6,033

    Për: Fillon largimi i barrikadës mbi lumin Ibër?

    Citim Postuar më parë nga Kermilli Lexo Postimin
    une e thashe qe serbia do ta rimarre serish kosoven
    Pse cfare i duhet ...?!

  18. #38
    ...in the battle of Love! Maska e Pirate of Love
    Anëtarësuar
    07-09-2010
    Vendndodhja
    Made in Lugina!
    Postime
    1,030

    Për: Fillon largimi i barrikadës mbi lumin Ibër?

    tani, kur te shkoj ky Bahtiri edhe tua mbjelle paqurkat ne mes te parkut pishave edhe te quhet parku i paqes se paqurkave edhe sa here te kalojne qytetaret uren çfaaaap ne vajtje - ardhje ne emer te levizjes se lire e mbush qesen paqurka S(c)hampinjone te kupes se kupave

    Ndersa; sa te kete ne skene politike surrata sikur ky Paqurka, Bexhet Pacovi e Hushimin Bagla e tu Brojes e tu tu Drenices keshtu ka per te ju ndodhur shqiptareve.
    ...nuk i dihet kurre, nuk i dihet kurre, ndoshta vjen momenti...!

  19. #39
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    12-05-2009
    Vendndodhja
    Iliri
    Postime
    2,914

    Për: Fillon largimi i barrikadës mbi lumin Ibër?

    Barrikadat e vendosura nga te ashtuqujturat struktura ilegale...tani qe u vendosennga perfaqsues legjitim sipas Hashimit ,ska kuptim te shfrytezohet per marketing politik nga ne e nga as kushi.

    Qeveria e hashimit e shet shpirtin per pushtete,e lere me ta pranoj nji tallje nga ana e strukturave te Daciqit.
    Kto struktura nuk jon te Veselinoviqit ,por te daqiqit dhe inspirim i Eshtonkes.
    Euleksit i duhet nji kosove e pa qeverisje,pa ligje,pa rendë,dhe kte terren ua pregatit Hashimi qe ata te rrin sa me gjat ne Ks,por me Hashimin sa ma ngat.

    Nji Kosove stabile ,per eulexin do te thot heqje dor nga paga te majme,hotele te lira dhe cika te mila.
    Deri sa populli ti thot po Hashimit ,i ka then Kosoves po me barrikada,i ka then po papunsis,skamjes,mjerimit dhe bashk me te poshtrimit.


    kte fakt e dijn edhe nderkombetaret!
    This is the state of Kosovo.
    Ndryshuar për herë të fundit nga ganimet : 22-06-2014 më 12:48

  20. #40
    i/e regjistruar Maska e hot_prinz
    Anëtarësuar
    29-05-2007
    Vendndodhja
    Frankfurt
    Postime
    9,878

    Për: Fillon largimi i barrikadës mbi lumin Ibër?

    Citim Postuar më parë nga Kermilli Lexo Postimin
    Ja dhe nje fakt tjeter qe verteton ato qe thashe pak me lart une


    Mitrovica “pushtohet” nga xhandarët serbë
    Publikuar më 22.06.2014 | 14:51

    100 pjesëtarë të xhandarmerisë serbe kanë hyrë mbrëmë nga Serbia në veri të territorit të Republikës së Kosovës, pas lajmërimeve për protestën e sotme.

    NE FAKT TITULLI DUHET TE ISHTE " SERBET TALLIN BY@@EN ME HASHIM THACIN DHE GJITHE IDIOTET E TJERE"

    Shpfje e mediave eshte kjo, ska serbe te armatosur ne Kosove.

    Kosoven e ka clirue, krieclirimtari Hashimi, alias komandanti Anakonda, krieminister dekadash i Kosoves nga Broja e Drenices. Pyke.

    Hashimi, pasi e beri Kosoven europiane, ne misionin e ri barrikadat do ti kthej ne parqe lulesh,
    tash duhet me PUNUE se me protesta nuk kryhet me sukses caku i misionit te ri.

    Brravo Hashim.
    tempus fugit, amor manet in aeternum corde

Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •