Close
Faqja 30 prej 30 FillimFillim ... 20282930
Duke shfaqur rezultatin 581 deri 595 prej 595

Tema: Ndrrimori 14

 1. #581
  i/e regjistruar Maska e Agim Metbala
  Antarsuar
  12-01-2008
  Vendndodhja
  Rahovec,Kosov
  Postime
  13,123
  Faleminderit
  448
  538 falenderime n 437 postime

  Pr: Ndrrimori 14

  BUTRINT IKO,
  TINKO R. BUTI,

  Ta provojm pa vargje ndihmse...

  Zgjidhja?....................................

 2. #582
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Antarsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,898
  Faleminderit
  313
  181 falenderime n 99 postime

  Pr: Ndrrimori 14

  Citim Postuar m par nga Agim Metbala Lexo Postimin
  SIT BILETAT,
  SABIT T. TELI,


  Than me knaqsi;
  Se ktu krkohet -
  Prore qndrueshmri!

  Zgjidhja?.......................
  STABILITET ?


  Pershendetje i nderuar !
  - - Shum shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me ask!
  Agim Metbala"

 3. #583
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Antarsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,898
  Faleminderit
  313
  181 falenderime n 99 postime

  Pr: Ndrrimori 14

  Citim Postuar m par nga agim metbala Lexo Postimin
  esat keti,
  teki seta,

  shkenc mbi t bukurn...

  Zgjidhja?.........................
  estetika ?
  - - Shum shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me ask!
  Agim Metbala"

 4. #584
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Antarsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,898
  Faleminderit
  313
  181 falenderime n 99 postime

  Pr: Ndrrimori 14

  Citim Postuar m par nga agim metbala Lexo Postimin
  naile meroce,
  brtiti prej gzimit;
  mbase ktu krkohet -
  shtja e festimit!

  Zgjidhja?...........................
  cermoniale?
  - - Shum shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me ask!
  Agim Metbala"

 5. #585
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Antarsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,898
  Faleminderit
  313
  181 falenderime n 99 postime

  Pr: Ndrrimori 14

  Citim Postuar m par nga Agim Metbala Lexo Postimin
  MAHI RREGJO,
  U prgjegj nga shkaku;
  Se ktu krkohet -
  Rrjedh e madhe gjaku!

  Zgjidhja?.......................
  Hemorragji?
  - - Shum shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me ask!
  Agim Metbala"

 6. #586
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Antarsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,898
  Faleminderit
  313
  181 falenderime n 99 postime

  Pr: Ndrrimori 14

  Citim Postuar m par nga Agim Metbala Lexo Postimin
  FERAT XH. ATILA,
  Vrtet tregoi qndrueshmri -
  Ky politikani yn n Maqedoni!

  Zgjidhja?................................

  Talat Xhaferi?
  - - Shum shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me ask!
  Agim Metbala"

 7. #587
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Antarsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,898
  Faleminderit
  313
  181 falenderime n 99 postime

  Pr: Ndrrimori 14

  Citim Postuar m par nga Agim Metbala Lexo Postimin

  MARTI MISH,
  MIRASH MIT,

  Nuk sht mish pa eshtra -
  Vrtet krkohet gnjeshtra!

  Zgjidhja?...........................

  Mashtrimi?
  - - Shum shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me ask!
  Agim Metbala"

 8. #588
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Antarsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,898
  Faleminderit
  313
  181 falenderime n 99 postime

  Pr: Ndrrimori 14

  Citim Postuar m par nga Agim Metbala Lexo Postimin
  ARDI O. SETI,
  N'drejtim tregoi me dor -
  Kah ky trup qiellor!

  Zgjidhja?..........................


  Asteoridi?
  - - Shum shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me ask!
  Agim Metbala"

 9. #589
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Antarsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,898
  Faleminderit
  313
  181 falenderime n 99 postime

  Pr: Ndrrimori 14

  Citim Postuar m par nga Agim Metbala Lexo Postimin
  GENC O. ATIA,
  Tha prapa nuk mbeta -
  Ktu krkohet biseda!

  Zgjidhja?....................


  Negociata?
  - - Shum shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me ask!
  Agim Metbala"

 10. #590
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Antarsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,898
  Faleminderit
  313
  181 falenderime n 99 postime

  Pr: Ndrrimori 14

  Citim Postuar m par nga Agim Metbala Lexo Postimin
  ARETA GAZI,
  AZRA E. GITA,
  ERZA A. GITA,

  Patn shum rrezon;
  T gjitha u prgjigjn -
  Krkohet nj profesion!

  Zgjidhja?......................


  Gazetaria?
  - - Shum shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me ask!
  Agim Metbala"

 11. #591
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Antarsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,898
  Faleminderit
  313
  181 falenderime n 99 postime

  Pr: Ndrrimori 14

  Citim Postuar m par nga Agim Metbala Lexo Postimin
  MESIT VINI,
  Po ju them me knaqsi -
  sht term n ekonomi!

  Zgjidhja?.......................


  Investimi?
  - - Shum shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me ask!
  Agim Metbala"

 12. #592
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Antarsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,898
  Faleminderit
  313
  181 falenderime n 99 postime

  Pr: Ndrrimori 14

  Citim Postuar m par nga Agim Metbala Lexo Postimin
  ARIFA F. GOTO,
  M tha ajo vet;
  Se ka dshir -
  T dal n syret!

  Zgjidhja?....................


  Fotografia?
  - - Shum shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me ask!
  Agim Metbala"

 13. #593
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Antarsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,898
  Faleminderit
  313
  181 falenderime n 99 postime

  Pr: Ndrrimori 14

  Citim Postuar m par nga Agim Metbala Lexo Postimin
  MINIR KUKO,
  Ktu s'bn pjes sharj -
  Mbase krkohet pjesmarrje!

  Zgjidhja?..........................


  Konkurimi?
  - - Shum shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me ask!
  Agim Metbala"

 14. #594
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Antarsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,898
  Faleminderit
  313
  181 falenderime n 99 postime

  Pr: Ndrrimori 14

  Citim Postuar m par nga Agim Metbala Lexo Postimin
  ENESA S. REN,
  ENSA N. RESA,

  Than me plot bindje -
  Ktu krkohet rilindje!

  Zgjidhja?....................


  Renesansa?
  - - Shum shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me ask!
  Agim Metbala"

 15. #595
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Antarsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,898
  Faleminderit
  313
  181 falenderime n 99 postime

  Pr: Ndrrimori 14

  Citim Postuar m par nga Agim Metbala Lexo Postimin
  ELITA K. TUTA,
  ALKETA TUTI,

  Nuk sht i elits -
  Por ngjrja e dits!

  Zgjidhja?.................


  Aktualitet?

  Po e le me kaq per sote,bac Agim me paskan munguar nderrimoret tua <3
  - - Shum shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me ask!
  Agim Metbala"

Faqja 30 prej 30 FillimFillim ... 20282930

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •