Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 35 prej 35
  1. #21
    i/e regjistruar Maska e mia@
    Anëtarësuar
    11-01-2008
    Vendndodhja
    Twilight Zone...
    Postime
    10,676

    Për: Atentati mafioz, ekzekutohet "kapoja" i bandës së Durrësit dhe kunati i tij

    Citim Postuar më parë nga Ziti Lexo Postimin
    duhet hetuar vetem saimir tahiri qe i nxjer te burgusurit me leje qe ata te bejne nje jete perrallore me plot aventura. e di ti qe disa nga te burgosurit shqiptare jane milionere ne saje te kontrollit te droges dhe prostitucionit. ne vend tu sekuestrohet pasuria, te futen te nxjerin minerale ata lihen te bredhin me benxa rrugeve te shqiperise.
    u be shqiperia gaze i botes me keto qe ndodhin.
    E di mo e di, e di dhe qe nuk u bene brenda 6 muajve milionere. Shumica e vilave, pallateve nuk u bene me leke te pastra. Jam ca pyetje per ty . Pse ja kerkon vetem Edit? Pse Salen e pergezoje kur ishte ne pushtet e nuk i kerkoje llogari?
    Pse tani cdogje e shikon me syrin e kritikes dhe jo para 6 muajve?
    Kush te tha qe e vrau Tahiri? Kemi degjuar plot raste te tilla ku sa dalin i vrasin kundershtaret e tyre. Ata kane hesape per te lare me njeri- tjetrin sa as shteti s'u ben dot derman. Ke plot qe fshihen neper bote se e dine si perfundojne po u kthyen ne Shqiperi . Te gjithe ne hasmeri i ke. C'mbollen, do korrin. S 'me dhimbsen.
    Mundohuni te jeni me realista dhe jo shume te njeanshem ne gjykim. Ju se keni ngritur zerin kaq shume kur jane vrare njerez te pafajshem, ndersa tani po ju dhimbsen kriminelet. pffff Ti ke te drejte per problemet qe ngre, por ato nuk linden sot, dhe nuk mund te zhduken brenda nj kohe te shkurter. Nuk behet shteti brenda dites.
    Ndryshuar për herë të fundit nga mia@ : 19-01-2014 më 10:50
    Feelings change - memories don't.

  2. #22
    Moderator Maska e benseven11
    Anëtarësuar
    10-09-2002
    Vendndodhja
    new jersey-usa
    Postime
    13,816

    Për: Atentati mafioz, ekzekutohet "kapoja" i bandës së Durrësit dhe kunati i tij

    Fakt eshte qe Astrit Gjepali, ne foton poshte,
    ka vrare 4 persona plus edhe nje polic,
    te gjithe brenda nje dite,brenda pak oresh.
    Vetem per vrasjen e policit ai duhej te denohej me varje
    nga gjykata dhe jo me 25vjet.E nxjerrin edhe me leje jashte burgut.
    Eshte qesharake.....
    Pervec te qenit kriminel,Astriti eshte komplet idiot qe drejton armen dhe qellon nje polic,evret.
    Kesaj i thone te firmosesh dhe vulosesh per vdekjen tende.
    Ndryshuar për herë të fundit nga benseven11 : 19-01-2014 më 13:31
    ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

  3. #23
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    22-01-2011
    Postime
    2,425

    Për: Atentati mafioz, ekzekutohet "kapoja" i bandës së Durrësit dhe kunati i tij

    Citim Postuar më parë nga benseven11 Lexo Postimin
    Fakt eshte qe Astrit Gjepali, ne foton poshte,
    ka vrare 4 persona plus edhe nje polic,
    te gjithe brenda nje dite,brenda pak oresh.
    Vetem per vrasjen e policit ai duhej te denohej me varje
    nga gjykata dhe jo me 25vjet.E nxjerrin edhe me leje jashte burgut.
    Eshte qesharake.....
    Pervec te qenit kriminel,Astriti eshte komplet idiot qe drejton armen dhe qellon nje polic,evret.
    Kesaj i thone te firmosesh dhe vulosesh per vdekjen tende.
    te gjithe keta kriminelet e 97-es kane pase deputete nga pas. keta i paguanin. ndaj killera si puna e ketij gjepalit nuk i kane denuar shume, sepse keta thjesht kane qene ushtare.

  4. #24
    Shpirt Shqiptari Maska e Albo
    Anëtarësuar
    16-04-2002
    Vendndodhja
    Philadelphia
    Postime
    30,348
    Postimet në Bllog
    17

    Për: Atentati mafioz, ekzekutohet "kapoja" i bandës së Durrësit dhe kunati i tij

    Citim Postuar më parë nga xfiles Lexo Postimin
    Here pas here nuk te ben keq te flasesh jashte kornizave politike dhe propagandes per te cilen flet me kaq pasion. Nje kriminel me pak, nje bote pakez me e mire. Kaq. Jo ligji jo maliqi.
    Ashtu them edhe une:

    - Eksporti me i madh i Shqiperise ne bote eshte droga.

    - Burgjet e vendeve te BE jane mbushur me kriminele shqiptare.

    - Grupet kriminale ne Evrope drejtohen nga shqiptare edhe pse eshte nje nga vendet me te vegjel te kontinentit.

    Keshtu si ty them edhe une:

    Ti hedhim nje bombe atomike Shqiperise e ti shuajme me rrenje e me fare gjithe shqiptaret kriminele.

    Shpetojme vete, shpeton edhe bota nga ne!

    Albo

  5. #25

    Për: Atentati mafioz, ekzekutohet "kapoja" i bandës së Durrësit dhe kunati i tij

    me ne fund nje lajm per vrasje qe nuk na deshperon shume

  6. #26
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    22-01-2011
    Postime
    2,425

    Për: Atentati mafioz, ekzekutohet "kapoja" i bandës së Durrësit dhe kunati i tij

    Citim Postuar më parë nga Qyfyre Lexo Postimin
    me ne fund nje lajm per vrasje qe nuk na deshperon shume
    nuk eshte vrasja deshperuse. deshperim eshte menyra enveriste si eleminohen pa gjyq kundershtaret politike.

  7. #27

    Për: Atentati mafioz, ekzekutohet "kapoja" i bandës së Durrësit dhe kunati i tij

    Une flas per rezultatin, se autorin e vrasjes dhe ata qe fshihen pas tij, e dini ju qe ishit aty kur u be vrasja dhe kur u dha urdhri.

  8. #28
    dEaD rAceR Maska e unreal
    Anëtarësuar
    02-04-2003
    Postime
    528

    Për: Atentati mafioz, ekzekutohet "kapoja" i bandës së Durrësit dhe kunati i tij

    Citim Postuar më parë nga Ziti Lexo Postimin
    nuk eshte vrasja deshperuse. deshperim eshte menyra enveriste si eleminohen pa gjyq kundershtaret politike.
    Kundershtaret politik
    hahahahahha

    Ky ishte vrases dhe kriminel.Ku sheh ti ketu potencialin politik?!

  9. #29
    dEaD rAceR Maska e unreal
    Anëtarësuar
    02-04-2003
    Postime
    528

    Për: Atentati mafioz, ekzekutohet "kapoja" i bandës së Durrësit dhe kunati i tij

    Citim Postuar më parë nga Albo Lexo Postimin
    Ashtu them edhe une:

    - Eksporti me i madh i Shqiperise ne bote eshte droga.

    - Burgjet e vendeve te BE jane mbushur me kriminele shqiptare.

    - Grupet kriminale ne Evrope drejtohen nga shqiptare edhe pse eshte nje nga vendet me te vegjel te kontinentit.

    Keshtu si ty them edhe une:

    Ti hedhim nje bombe atomike Shqiperise e ti shuajme me rrenje e me fare gjithe shqiptaret kriminele.

    Shpetojme vete, shpeton edhe bota nga ne!

    Albo
    Me lezet kur vriten gjate protestave,si thua shoku Albo, besniku i partise!?

  10. #30
    i/e regjistruar Maska e mia@
    Anëtarësuar
    11-01-2008
    Vendndodhja
    Twilight Zone...
    Postime
    10,676

    Për: Atentati mafioz, ekzekutohet "kapoja" i bandës së Durrësit dhe kunati i tij

    Citim Postuar më parë nga Ziti Lexo Postimin
    nuk eshte vrasja deshperuse. deshperim eshte menyra enveriste si eleminohen pa gjyq kundershtaret politike.
    D.m.th kriminelet jane pd-sta deshe te thuash? LOL
    Feelings change - memories don't.

  11. #31
    Shpirt Shqiptari Maska e Albo
    Anëtarësuar
    16-04-2002
    Vendndodhja
    Philadelphia
    Postime
    30,348
    Postimet në Bllog
    17

    Për: Atentati mafioz, ekzekutohet "kapoja" i bandës së Durrësit dhe kunati i tij

    Kur ke te besh me bageti e jo me njerez, eshte e veshtire ti besh te kuptojne qe ne nje shoqeri demokratike, edhe krimineli ka te drejta. Dhe nese "drejtesia" do behej me dhune ne rruge, atehere perse mbajme ne kembe gjithe kete shtet e gjithe keto burgje?

    Le te nxjerrim te gjithe armet e ndjekim ligjin: Vrit te vrasim!

    Albo

  12. #32
    i/e regjistruar Maska e mia@
    Anëtarësuar
    11-01-2008
    Vendndodhja
    Twilight Zone...
    Postime
    10,676

    Për: Atentati mafioz, ekzekutohet "kapoja" i bandës së Durrësit dhe kunati i tij

    Ti Albo me fal qe po ta them po je bere shume qesharak me keto qe shkruan qe kur te ka ik Saliu nga pushteti.LoL
    Feelings change - memories don't.

  13. #33
    dEaD rAceR Maska e unreal
    Anëtarësuar
    02-04-2003
    Postime
    528

    Për: Atentati mafioz, ekzekutohet "kapoja" i bandës së Durrësit dhe kunati i tij

    Citim Postuar më parë nga Albo Lexo Postimin
    Kur ke te besh me bageti e jo me njerez, eshte e veshtire ti besh te kuptojne qe ne nje shoqeri demokratike, edhe krimineli ka te drejta. Dhe nese "drejtesia" do behej me dhune ne rruge, atehere perse mbajme ne kembe gjithe kete shtet e gjithe keto burgje?

    Le te nxjerrim te gjithe armet e ndjekim ligjin: Vrit te vrasim!

    Albo
    Astrit Gjepali njihet si kreu i një prej bandave më të rrezikshme të Durrësit në vitin 1997 “banda e Gjepalit”. Pjesëtarët e kësaj bande akuzohen për vrasjen e pesë personave brenda 24-orëve, në qershor të vitit 1997, në Durrës. Gjithashtu kjo bandë akuzohet edhe për katër rrëmbime personash si dhe për grabitje të shumta. Përveç vrasjeve në Durrës, Gjepali akuzohet edhe për vrasjen e shtetasit Ylli Majaci, i ekzekutuar në Zyrih të Zvicrës, më 23 mars të vitit 1993.
    Shoku besnik,aty ku deshtoi drejtesia,aty vuri drejtesine Alltia.
    I lexove rezymene ketij heroit tend qe po e vajton me lot!?
    Gjitha keto vrasje dhe rrembime,ky denohet me 25 vjet burg.

  14. #34
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    22-01-2011
    Postime
    2,425

    Për: Atentati mafioz, ekzekutohet "kapoja" i bandës së Durrësit dhe kunati i tij

    Citim Postuar më parë nga unreal Lexo Postimin
    Kundershtaret politik
    hahahahahha

    Ky ishte vrases dhe kriminel.Ku sheh ti ketu potencialin politik?!
    Edhe Nehat Kulla ishte kriminel por ne 97 -en ju e bete gjeneral.
    Ky Gjepali mesa kuptoj un punonte kunder klaneve kriminele te PS, edhe per vrasjet qe ai eshte denuar asgje nuk eshte e qarte sepse thuhet u bene nga grupi jo nga gjepali, edhe per ate vrasjen ne zvicer ka vetem llafe, dyshime.
    nuk vrisni kot ju jo. ju dini ku ta harxhoni tritolin.

  15. #35
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    30-08-2006
    Vendndodhja
    askund
    Postime
    9,007

    Për: Atentati mafioz, ekzekutohet "kapoja" i bandës së Durrësit dhe kunati i tij

    Citim Postuar më parë nga mia@ Lexo Postimin
    Ti Albo me fal qe po ta them po je bere shume qesharak me keto qe shkruan qe kur te ka ik Saliu nga pushteti.LoL
    albo ka drejte se ja nje shembull
    brari me shau une ja ktheva si perfundim u perjashtova une
    normaler APO jo
    llogarit te ishte shef krimesh do me kishte eleminuar
    JO SEKS PARA MARTESE

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •