Close
Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234
Duke shfaqur rezultatin 61 deri 77 prej 77
  1. #61
    i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
    Anëtarësuar
    19-11-2003
    Vendndodhja
    sopr'un'curva
    Postime
    13,379

    Për: Tmerr në Durrës, ekzekutohet me armë automatik brenda në klasë, gjatë orës së më

    Citim Postuar më parë nga mia@ Lexo Postimin
    Xhuje mund te jete e kunderta. 10% nuk e humben vendin e punes. Kur nderroheshin deri te pastruesit ne qytete ku shumica ishin me bindje te majta mos vazhdo me tutje. Po te ishin vetem 10% nga veriu nuk do ankoheshit kaq shume ju tironcit. Deri dje na thoshit ne cdo zyre qe vemi vetem malok gjen, tani del qe s'paska pat aq shume.
    Mia, une kam punuar vete ne shtet dhe aty ku kam punuar e di ca Kane marre ne pune dhe sa Kane hequr. Pervec keshilltareve te. Ministrave, drejtoret I Kane lene. Edhe kosta barjaba hajduti ka qene drejtor dhe keshilltar I ministrit grek ne kohen e PD.

    P.s

    Tironsit qe thua ti mia, Jane minorance tani kudo si ne shtet edh ne privat. Na Kane myt maloke te Beirut dhe katunare maloket e jugut.

    Ps sa per shifrat dhe gjendjen e di une qe jetoj ne tirane dhe jo ju qe jeni matan atlantikut.
    --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

    ---voudou.. ---

  2. #62
    i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
    Anëtarësuar
    19-11-2003
    Vendndodhja
    sopr'un'curva
    Postime
    13,379

    Për: Tmerr në Durrës, ekzekutohet me armë automatik brenda në klasë, gjatë orës së më

    Citim Postuar më parë nga derjansi Lexo Postimin
    Ku i gje kto rrena mer gjugj prej uzbekistani jemi na tjeret qe don me na rret sy per sy
    Loku,

    Uzbekistanin tregoja ben7, se ai te trajtoj si afvganas, ty dhe kushrinat e tua.

    Right?
    --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

    ---voudou.. ---

  3. #63
    i/e regjistruar Maska e derjansi
    Anëtarësuar
    14-04-2005
    Postime
    6,730

    Për: Tmerr në Durrës, ekzekutohet me armë automatik brenda në klasë, gjatë orës së më

    Citim Postuar më parë nga Xhuxhumaku Lexo Postimin
    Loku,

    Uzbekistanin tregoja ben7, se ai te trajtoj si afvganas, ty dhe kushrinat e tua.

    Right?
    gjugj mos e shfrytzo shum at muhabet qe kemi, benit i falet se asht psikopat debil.

    ti u bon disa her qe permen familje e kushrina mir asht mos ti permenesh mo se sta kam bo borgj
    JO NEGOCIATA VETËVENDOSJE

  4. #64
    i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
    Anëtarësuar
    19-11-2003
    Vendndodhja
    sopr'un'curva
    Postime
    13,379

    Për: Tmerr në Durrës, ekzekutohet me armë automatik brenda në klasë, gjatë orës së më

    [QUOTE=derjansi;3703261]gjugj mos e shfrytzo shum at muhabet qe kemi, benit i falet se asht psikopat debil.

    ti u bon disa her qe permen familje e kushrina mir asht mos ti permenesh mo se sta kam bo borgj[/

    Loku une te bej krahasimin e fjalen tende me ato qe te thone te tjeret.

    Nese te tjeret ti I quan psikopate, athere me rregull treshi edhe une per uzbekistanin te te quaj ty psikopat?

    Kshu qe kur ofendon te tjeret, kujto veten si ndihesh kur psikot te ofendojne.

    --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

    ---voudou.. ---

  5. #65
    i/e regjistruar Maska e mia@
    Anëtarësuar
    11-01-2008
    Vendndodhja
    Twilight Zone...
    Postime
    10,676

    Për: Tmerr në Durrës, ekzekutohet me armë automatik brenda në klasë, gjatë orës së më

    Citim Postuar më parë nga Xhuxhumaku Lexo Postimin
    Mia, une kam punuar vete ne shtet dhe aty ku kam punuar e di ca Kane marre ne pune dhe sa Kane hequr. Pervec keshilltareve te. Ministrave, drejtoret I Kane lene. Edhe kosta barjaba hajduti ka qene drejtor dhe keshilltar I ministrit grek ne kohen e PD.

    P.s

    Tironsit qe thua ti mia, Jane minorance tani kudo si ne shtet edh ne privat. Na Kane myt maloke te Beirut dhe katunare maloket e jugut.

    Ps sa per shifrat dhe gjendjen e di une qe jetoj ne tirane dhe jo ju qe jeni matan atlantikut.
    Une vertet ka ca vite qe s'jetoj ne Shqiperi, por kam familje e te aferm sa te duash atje. Plus qe kam qene dhe une ne Shqiperi. Pak a shume e njejta situate eshte akoma. Korrupsioni deri ne palce. Per ke drejtora e fe fjalen qe s 'nderrohen? Ka plot qe nderrohen, sidomos te shkollave. S'ka me keq te ngaterrohet arsimi me politiken. Kam degjuar dhe per drejtora ndermarrjesh qe jane nderruar. Pastaj "Kokat e medha" si heq njeri dot kollaj.
    Feelings change - memories don't.

  6. #66
    i/e regjistruar Maska e derjansi
    Anëtarësuar
    14-04-2005
    Postime
    6,730

    Për: Tmerr në Durrës, ekzekutohet me armë automatik brenda në klasë, gjatë orës së më

    [QUOTE=Xhuxhumaku;3703269]
    Citim Postuar më parë nga derjansi Lexo Postimin
    gjugj mos e shfrytzo shum at muhabet qe kemi, benit i falet se asht psikopat debil.

    ti u bon disa her qe permen familje e kushrina mir asht mos ti permenesh mo se sta kam bo borgj[/

    Loku une te bej krahasimin e fjalen tende me ato qe te thone te tjeret.

    Nese te tjeret ti I quan psikopate, athere me rregull treshi edhe une per uzbekistanin te te quaj ty psikopat?

    Kshu qe kur ofendon te tjeret, kujto veten si ndihesh kur psikot te ofendojne.

    mfal po ku e pe ofendimin tim ti

    un thash qe nuk jam prej uzbekistani mos me dit se qfar boni pd kur mori pushtetin ne shqipni, thjesht se nuk pajtohem me postimin tan nuk quhet ofendim

    nuk te permena as kushrina as teze as halla, ty gjithmon te kam rrespektu po si duket e ke marr per dobsi, permen dhe ni her pra familje ose te aferm te mi e shofim si do te pergjigjem

    me tmira
    JO NEGOCIATA VETËVENDOSJE

  7. #67
    i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
    Anëtarësuar
    19-11-2003
    Vendndodhja
    sopr'un'curva
    Postime
    13,379

    Për: Tmerr në Durrës, ekzekutohet me armë automatik brenda në klasë, gjatë orës së më

    Citim Postuar më parë nga mia@ Lexo Postimin
    Une vertet ka ca vite qe s'jetoj ne Shqiperi, por kam familje e te aferm sa te duash atje. Plus qe kam qene dhe une ne Shqiperi. Pak a shume e njejta situate eshte akoma. Korrupsioni deri ne palce. Per ke drejtora e fe fjalen qe s 'nderrohen? Ka plot qe nderrohen, sidomos te shkollave. S'ka me keq te ngaterrohet arsimi me politiken. Kam degjuar dhe per drejtora ndermarrjesh qe jane nderruar. Pastaj "Kokat e medha" si heq njeri dot kollaj.
    Drejtoret e vegjel si te shkollave I heq in injorantet neper rrethe, si po bejne namin tani skarpallinjte e meto-fill edit ne berat. Psh

    Pastaj pushtetin lokal e Kane pasur dhe e Kane gjikat dhe dakot.
    --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

    ---voudou.. ---

  8. #68
    i/e regjistruar Maska e mia@
    Anëtarësuar
    11-01-2008
    Vendndodhja
    Twilight Zone...
    Postime
    10,676

    Për: Tmerr në Durrës, ekzekutohet me armë automatik brenda në klasë, gjatë orës së më

    Tani? Se me pare s'behej nami keshtu? Shume mllef krahinor keni ju tironcit, por harroni qe Tiranen Elita e rretheve e bene ate qe eshte dhe jo katnaret e Tiranes.
    Feelings change - memories don't.

  9. Anetarët më poshtë kanë falenderuar mia@ për postimin:

    KNFC (06-12-2013)

  10. #69
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    22-01-2011
    Postime
    2,425

    Për: Tmerr në Durrës, ekzekutohet me armë automatik brenda në klasë, gjatë orës së më

    Citim Postuar më parë nga Xhuxhumaku Lexo Postimin
    Drejtoret e vegjel si te shkollave I heq in injorantet neper rrethe, si po bejne namin tani skarpallinjte e meto-fill edit ne berat. Psh
    .
    un jam nga skrapari; nuk e besoj se ilir meta ndihmon skrapalinjte te punesohen ne administraten shteterore. ishte berisha ai qe favorizonte skrapalinjte duke i futur te punonin neper tatime, shika, policira ...

  11. #70
    i/e regjistruar Maska e mia@
    Anëtarësuar
    11-01-2008
    Vendndodhja
    Twilight Zone...
    Postime
    10,676

    Për: Tmerr në Durrës, ekzekutohet me armë automatik brenda në klasë, gjatë orës së më

    Citim Postuar më parë nga Ziti Lexo Postimin
    un jam nga skrapari; nuk e besoj se ilir meta ndihmon skrapalinjte te punesohen ne administraten shteterore. ishte berisha ai qe favorizonte skrapalinjte duke i futur te punonin neper tatime, shika, policira ...
    Me mire syri se nami. Mos degjonin per ndonje me origjine nga Skrapari te ikte ne Tirane se e coi Meta thoshin.pfffff! Tjetri ikte me djersen e vet, do e lidhnin sesben me politiken.
    Ndryshuar për herë të fundit nga mia@ : 05-12-2013 më 19:18
    Feelings change - memories don't.

  12. #71
    i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
    Anëtarësuar
    19-11-2003
    Vendndodhja
    sopr'un'curva
    Postime
    13,379

    Për: Tmerr në Durrës, ekzekutohet me armë automatik brenda në klasë, gjatë orës së më

    Shyqyr qe e mbeshtet njihere pd ps ja njeri tjetren,...lol

    Po cthote iliri aman?
    --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

    ---voudou.. ---

  13. #72
    not exist Maska e skender76
    Anëtarësuar
    10-06-2003
    Vendndodhja
    Sa me larg Shqiperise...
    Postime
    4,784

    Për: Tmerr në Durrës, ekzekutohet me armë automatik brenda në klasë, gjatë orës së më

    Citim Postuar më parë nga mia@ Lexo Postimin
    Tani? Se me pare s'behej nami keshtu? Shume mllef krahinor keni ju tironcit, por harroni qe Tiranen Elita e rretheve e bene ate qe eshte dhe jo katnaret e Tiranes.
    Jo elita po sigurimsat e rretheve thuaj...

    xhuxhmaku nuk ofendohet se osht tirons autokton si puna jeme...
    paqen, e sjell vetem drejtsia

  14. #73
    i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
    Anëtarësuar
    19-11-2003
    Vendndodhja
    sopr'un'curva
    Postime
    13,379

    Për: Tmerr në Durrës, ekzekutohet me armë automatik brenda në klasë, gjatë orës së më

    Citim Postuar më parë nga skender76 Lexo Postimin
    Jo elita po sigurimsat e rretheve thuaj...

    xhuxhmaku nuk ofendohet se osht tirons autokton si puna jeme...
    He pra mo,

    Katnar tirone,

    Nga shkallnuri dhe momli,...

    --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

    ---voudou.. ---

  15. #74
    i/e regjistruar Maska e mia@
    Anëtarësuar
    11-01-2008
    Vendndodhja
    Twilight Zone...
    Postime
    10,676

    Për: Tmerr në Durrës, ekzekutohet me armë automatik brenda në klasë, gjatë orës së më

    Citim Postuar më parë nga skender76 Lexo Postimin
    Jo elita po sigurimsat e rretheve thuaj...

    xhuxhmaku nuk ofendohet se osht tirons autokton si puna jeme...
    Epo i zgjodhi cik Enveri. Nuk zbriti sigurimsat katnaret, apo njerezit pa shkolle ne Tirane. I zgjidhte dhe te paraqitshem, pale.
    Feelings change - memories don't.

  16. #75
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    30-08-2006
    Vendndodhja
    askund
    Postime
    9,007

    Për: Tmerr në Durrës, ekzekutohet me armë automatik brenda në klasë, gjatë orës së më

    E clidhje ka shteti ketu ?
    nuk u vra ndonje Person me precedent penal APO ndonje nga te ashtequajturit biznesmen
    as autori nuk ishte njeri i tille qe ti kundervihemi tahirit pse e la te lire
    dal une tani me thike ne dore tja fus ndonjerit ne rruge e u doka te dorehiqet ministri i rendit austriak?
    O burra vec te ndodhi dicka e te fillojme nga sharjet PS e Pd
    meqe kane qene ne fb te dy me Foto me arme (ketu po i kundervihem si shtetas shqiptar ministrit tahiri)ti fusi Brenda 12 muaj te dy baballaret qe nuk reaguan ndaj fotove .te fillojme nje here nga vetja .Mu ne fb me etiketoi nje mik vjet kur ishim ne nje lokal ne gjermani dolem me femra gjysem te zhveshura im ate ska fb po nepermjet tjereve e kish marre vesh e me detyroi ta heq pa harruar jam mbi 25 vjec dhe jetoj vet jashte.keto bredhin me arme ne Foto baballaret qeshin kur ju tregon njeri dhe kur ndodh hataja pastaj bejne te paditurin .Vetem diktatura na ben njerez as sali as edvin e as te dy bashke
    JO SEKS PARA MARTESE

  17. #76
    Moderator Maska e benseven11
    Anëtarësuar
    10-09-2002
    Vendndodhja
    new jersey-usa
    Postime
    13,816

    Për: Tmerr në Durrës, ekzekutohet me armë automatik brenda në klasë, gjatë orës së më

    Shteti ka lidhje direkte me krime te tilla..Kush do i mbroje qytetare
    dhe fshatare te pafajshem dhe pa arme?Gra femije pa arme kush ka pergjegjsi ti mbroje?
    Eshte pergjegjsia e shtetit(policise)>Policia eshte pjese e integruar e shtetit.
    Jam dakort qe nuk duhet fajesuar as Rama as Berisha,nuk duhet shkuar aq larg.
    Pergjegjsia direkte bie mbi policine lokale qe duhet te patrulloje monitorizoje zonen dhe
    krijoje nje ambjent qe te parandalohet krimi.
    Shteti ka organe drejtori nje ushtri me njerez qe paguhen si forca e inteligjences si shik-u sherbimit sekret etj.
    Eshte pergjegjsia e sherbimit te fshehte te zbuloje dhe te marre informacion se kush mban arme pa leje, kush meret
    me shitje droge,fallsifikime,kush ka konfliktete keqia etj
    Duke pas kete informacion ndihmohet policia te monitorizohen persona te rrezikshem,behen arrestime pa arritur
    te kryhen krime dmth parandalohen krimet.Fshatrat jane jashte kontrollit,prandaj ndodhin ngjarje te tilla.Mungon informacioni.
    Policia nuk ka asnje clue se cndodh ne fshatra.Kur s'ka kontroll aktiviteti kriminal lulezon.Eshte e lirshme tregetia e droges shitblerja e armeve etj.
    Pse ndodh kjo?Per arsyen e thjeshte se njerezit nuk ndjejne peshen dhe kontrollin nga policia dhe shteti.
    Policia mungon fare dhe ato ndjehen te lire te bejne cfare te duan.
    ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

  18. #77
    Pa_Prespektive Maska e KNFC
    Anëtarësuar
    01-12-2004
    Vendndodhja
    N'shpi_Time
    Postime
    421

    Për: Tmerr në Durrës, ekzekutohet me armë automatik brenda në klasë, gjatë orës së më

    Citim Postuar më parë nga Xhuxhumaku Lexo Postimin
    Mia, une kam punuar vete ne shtet dhe aty ku kam punuar e di ca Kane marre ne pune dhe sa Kane hequr. Pervec keshilltareve te. Ministrave, drejtoret I Kane lene. Edhe kosta barjaba hajduti ka qene drejtor dhe keshilltar I ministrit grek ne kohen e PD.

    P.s

    Tironsit qe thua ti mia, Jane minorance tani kudo si ne shtet edh ne privat. Na Kane myt maloke te Beirut dhe katunare maloket e jugut.

    Ps sa per shifrat dhe gjendjen e di une qe jetoj ne tirane dhe jo ju qe jeni matan atlantikut.

    Po qe per pune e punetore tironcit si kur kane qene maxhorance,si tani qe jane minorance nuk e kane shokun !!! Mjafton te shohesh sa e industrializuar ka qene Tirana e sa punetore kane qene tironcit para Clirimit ... apo sa te civilizuar e te qyteteruar ... Apo sa burra shteti e njerez te shquar apo udheheqesa i kane dhene Shqiperise tironcat ... ec mo lene ce pyt ...


    Kot u ka dale nami dhe qe jane dembela te pashoq dhe e kane mendjen per qofte e raki ... u doli nami kot nga keto vargjet e Fan Nolit

    Do dembele per Stamboll
    Mos u lodh e mos hiq hall
    Te rreshtosh nja tre tabor
    Tiransit ti zgjedhish me dore

    Ngelen duke share Veriun e Jugun ... ngaqe jane vete te pa afate dhe kokrra dembelesh dhe prapanikesh ...dhe e vetmja gje me te cilen mendojne se mund te krenohen eshte origjina prej Tirane ... Ngelen duke share krahinat e tjera ... u duket sikur ja u kane fajin personat nga krahinat e tjera te Shqiperise ... se u vriten syte kur shohin qe jane ku e ku me punetore,me te civilizuar e me te suksesshem se keta ...
    Ndryshuar për herë të fundit nga KNFC : 06-12-2013 më 07:56
    THINK SMALL LIVE SMALL DIE SMALL

Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •