Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 36
  1. #1
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    01-12-2013
    Postime
    3

    Game Of Thrones

    Per mendimin tim eshte seriali me i bukur per momentin, mbase dhe me i bukuri i te gjitha koherave. Ka ndonje nga ju qe e ndjek?

  2. #2
    Į Я † ι $ † Maska e Homer
    Anėtarėsuar
    18-12-2008
    Vendndodhja
    Nιρρση
    Postime
    2,287

    Pėr: Game Of Thrones

    iEnd nuk jam dakord me te paren por e ke fiks per te dyten. Un sjam tip per seriale, te vetmin qe kam ndjek fillim e fund ka qen Lost, por GOT mbetet kryeveper. Gjith suksesi mbahet mbi supet e personazheve.
    Ne prill del sezoni 4, shum gjat me prit .. Kur mendoj qe 3 sezonet i kam pa per 4 dite, pa e ditur qe do prisja dhe 1 vit per sezonin tjeter .. lot per sysh or taj!
    D'Oh!

  3. #3
    CHEERFUL GIRL
    Anėtarėsuar
    14-04-2008
    Postime
    3,536

    Pėr: Game Of Thrones

    waiting for the fourth season sezoni i trete pati nje fund interesant ne fakt, nuk e prisja... akoma me shume shtohet kureshtja. eshte nder te preferuarit e mi kohet e fundit. Serial tjeter interesant eshte edhe the walking dead, ndersa nder komiket "how i met your mother" ... seriale qe te mbajne gozhduar perpara ekranit
    E ne qofte, ftohte e ngrice, ti duro se dimri do t ike nje dite...

  4. #4
    Just Me!
    Anėtarėsuar
    17-02-2013
    Vendndodhja
    Who
    Postime
    439

    Pėr: Game Of Thrones

    Nje serial shume i bukur! Sic e ka thene dhe parafolesja eshte shume i paparashikueshem, gje qe e ben terheqes dhe ndryshe nga "tipikja" monotone e serialeve
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Erald123 : 01-12-2013 mė 19:06
    Just me!

  5. #5

    Pėr: Game Of Thrones

    GoT eshte fantastik. Jo me i bukuri i te gjithe kohrave, por me i mire i xhanrit patjeter.
    Per ke ankohet qe duhet te presi 1 vit ose disa muaj...te mos qahet shume se ka njerez (si une) qe kane 2 vjet qe presim serine e 3 e Sherlock...1 janar me ne fund!

    Citim Postuar mė parė nga Arvima Lexo Postimin
    waiting for the fourth season sezoni i trete pati nje fund interesant ne fakt, nuk e prisja... akoma me shume shtohet kureshtja. eshte nder te preferuarit e mi kohet e fundit. Serial tjeter interesant eshte edhe the walking dead, ndersa nder komiket "how i met your mother" ... seriale qe te mbajne gozhduar perpara ekranit
    Pse the walking dead nuk eshte serial komik?

  6. #6
    cherry blossom girl
    Anėtarėsuar
    14-05-2010
    Postime
    6,095

    Pėr: Game Of Thrones

    une nuk e kam ndjekur ndonjehere por ama sa here kaloj kanalet ne tv dhe del ky games of thrones po skena "osé" me shohin syte. gjithe kohen te zhveshur rrine personazhet aty?

  7. #7
    MR. BEAN - Laden Maska e the admiral
    Anėtarėsuar
    03-06-2009
    Vendndodhja
    European Union
    Postime
    6,876

    Pėr: Game Of Thrones

    nuk shikoj shume seriale. vetem lost dhe prison break kam ndjekur, por game of thrones me ka terhequr shume.
    i kam pare te tre sezonet per 2-3 jave dhe me zi po pres te filloje i katerti.

    eshte vertete i paparashikueshem. dale ngadale vdesin te gjithe. lol.
    para ca kohesh shikova nje foto ku dikush kishte shenuar vdekjet e personazheve ne librat e george martin.
    haha. shume e forte.
    Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
    Vasudhaiva Kutumbakam

  8. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar the admiral pėr postimin:

    A.I (02-12-2013)

  9. #8
    CHEERFUL GIRL
    Anėtarėsuar
    14-04-2008
    Postime
    3,536

    Pėr: Game Of Thrones

    Citim Postuar mė parė nga Bamba Lexo Postimin
    GoT eshte fantastik. Jo me i bukuri i te gjithe kohrave, por me i mire i xhanrit patjeter.
    Per ke ankohet qe duhet te presi 1 vit ose disa muaj...te mos qahet shume se ka njerez (si une) qe kane 2 vjet qe presim serine e 3 e Sherlock...1 janar me ne fund! : ^gg



    Pse the walking dead nuk eshte serial komik? : @ pp
    Cila pjese te duket komike, dead walkers qe ecin ? ne fakt perfshin zhanerin horror, triller, drame, aksion... po komik sme duket edhe aq . Aty behet gjithe ajo lufte per mbijetese

    Sherlock-u eshte personazh fantastik. Keto filmat me superheronjte sme kane pelqyer ndonjehere, por Ironman-in e shof me kenaqesi.

    Normalisht GoT mbetet ne vend te pare :-)
    E ne qofte, ftohte e ngrice, ti duro se dimri do t ike nje dite...

  10. #9
    i/e regjistruar Maska e derjansi
    Anėtarėsuar
    14-04-2005
    Postime
    6,730

    Pėr: Game Of Thrones

    Citim Postuar mė parė nga Bamba Lexo Postimin
    GoT eshte fantastik. Jo me i bukuri i te gjithe kohrave, por me i mire i xhanrit patjeter.
    Per ke ankohet qe duhet te presi 1 vit ose disa muaj...te mos qahet shume se ka njerez (si une) qe kane 2 vjet qe presim serine e 3 e Sherlock...1 janar me ne fund!



    Pse the walking dead nuk eshte serial komik?
    walking dead komik e game of thrones me dragoj jo lol?

    game of thrones asht aty aty me walking dead shum the mir jan te dy po prap se prap nuk krahasohen me The Wire, Breaking Bad, dhe sopranos
    JO NEGOCIATA VETĖVENDOSJE

  11. #10

    Pėr: Game Of Thrones

    Citim Postuar mė parė nga Arvima Lexo Postimin
    Cila pjese te duket komike, dead walkers qe ecin ? ne fakt perfshin zhanerin horror, triller, drame, aksion... po komik sme duket edhe aq . Aty behet gjithe ajo lufte per mbijetese

    Sherlock-u eshte personazh fantastik.

    Normalisht GoT mbetet ne vend te pare :-)
    Sezoni i pare hajd mo, ishte i mire. I dyte, pak me dobet, po prap pranohej...pastaj futja kot. Jane bllokuar e nuk dijne me si ta cojne para serialin. Nejse pune shijesh.
    Para se te thuash qe GoT mbetet ne vendin e pare, shiko ndojne serial tjeter!

  12. #11

    Pėr: Game Of Thrones

    GoT me pelqen shume! Ka goxha personazhe te vecante e per me teper qe historia ndryshon here pas here...personazhe qe mendon qe do vazhdojne per nje kohe te gjate, nxirren jasht loje pak nga pak dhe te tjere fillojne dhe marrin rendesi pak nga pak! Tani po pres te filloje sezoni i katert!
    Think Different! Think Again!

  13. #12
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    01-12-2013
    Postime
    3

    Pėr: Game Of Thrones

    Citim Postuar mė parė nga Bamba Lexo Postimin
    Sezoni i pare hajd mo, ishte i mire. I dyte, pak me dobet, po prap pranohej...pastaj futja kot. Jane bllokuar e nuk dijne me si ta cojne para serialin. Nejse pune shijesh.
    Sezoni i pare i TWD ishte fantastik, i dyti ishte i merzitshem dhe i treti ta shpifte. Mbas sezonit te trete vendosa ta lija fare po me kete sezonin e 4 e kane ngritur shume nivelin, seria e kesaj jave ishte e papare

  14. #13
    cherry blossom girl
    Anėtarėsuar
    14-05-2010
    Postime
    6,095

    Pėr: Game Of Thrones

    'colpo di scena' sonte, per walking dead e kam fjalen. shume i merzitshem eshte bere si serial ne fakt, une nga halli e shoh se kam premtuar qe do e shoh deri ne fund. por sic thote edhe iEnd nga sezoni i trete mezi shtyhet... tani te presim deri ne shkurt per pjesen e dyte...

  15. #14

    Pėr: Game Of Thrones

    Citim Postuar mė parė nga iEnd Lexo Postimin
    Sezoni i pare i TWD ishte fantastik, i dyti ishte i merzitshem dhe i treti ta shpifte. Mbas sezonit te trete vendosa ta lija fare po me kete sezonin e 4 e kane ngritur shume nivelin, seria e kesaj jave ishte e papare
    Nuk e kam pare akoma episodin e fundit...ama dhe ky sezon eshte kot fare...te ven ne gjume...ca te bej qe e kam bezdi te lej pergjysem serite qe kam filluar.

  16. #15
    i/e regjistruar Maska e derjansi
    Anėtarėsuar
    14-04-2005
    Postime
    6,730

    Pėr: Game Of Thrones

    Citim Postuar mė parė nga Bamba Lexo Postimin
    Nuk e kam pare akoma episodin e fundit...ama dhe ky sezon eshte kot fare...te ven ne gjume...ca te bej qe e kam bezdi te lej pergjysem serite qe kam filluar.
    shife deri ne fun shife
    JO NEGOCIATA VETĖVENDOSJE

  17. #16
    Į Я † ι $ † Maska e Homer
    Anėtarėsuar
    18-12-2008
    Vendndodhja
    Nιρρση
    Postime
    2,287

    Pėr: Game Of Thrones

    Skishte episode kyt jave .. i vraft Zoti.
    Si po ju duket fenomeni Littlefinger kto episodet e fundit? Nona tjetri
    D'Oh!

  18. #17
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    08-08-2003
    Vendndodhja
    Shangri-La
    Postime
    6,262

    Pėr: Game Of Thrones

    Citim Postuar mė parė nga iEnd Lexo Postimin
    Per mendimin tim eshte seriali me i bukur per momentin, mbase dhe me i bukuri i te gjitha koherave. Ka ndonje nga ju qe e ndjek?
    e ndjek un, por online se ska HBO …neser shpresoj se del tek nje website qe e shikoj, sepse mezi sa pres
    I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

  19. #18
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    08-08-2003
    Vendndodhja
    Shangri-La
    Postime
    6,262

    Pėr: Game Of Thrones

    Citim Postuar mė parė nga Homer Lexo Postimin
    Skishte episode kyt jave .. i vraft Zoti.
    Si po ju duket fenomeni Littlefinger kto episodet e fundit? Nona tjetri
    little finger got some big fingers for pushing Sensa's aunt into the whole
    I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

  20. #19
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    22-05-2012
    Postime
    5

    Pėr: Game Of Thrones

    nuk eshte se ka mqene tipi qe ndiqja seriale por qe kur fillova Game of thrones ja mbere i fiksuar eshet super SERIAL ! ata qe duan ta shohin me titra shqip mund ta shikojne tek ketu Seriale Game Of Thrones Me Titra Shqip

  21. 2 antarėt mė poshtė falenderuan MarsW pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

    Arvima (01-06-2014),Homer (01-06-2014)

  22. #20
    CHEERFUL GIRL
    Anėtarėsuar
    14-04-2008
    Postime
    3,536

    Pėr: Game Of Thrones

    Littlefinger i paparashikuar, ashtu sic jane edhe ngjarjet sidomos ne kete sezon. Shume interesant. Tyrion Lannister, legjende. E adhuroj kete personazh Serial shume i bukur, shpresoj mos ta prishin ne fund.
    E ne qofte, ftohte e ngrice, ti duro se dimri do t ike nje dite...

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •