Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3

Tema: Ndodhit 2013

  1. #1
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    14-03-2011
    Vendndodhja
    München/Gjermani
    Postime
    71

    Question Ndodhit 2013

    Pershendetje nga Müncheni
    po sa erdha nga kosova ketu po ju tregoj do ngjarje qe kan ndodh ne pr edhe ne gjk edhe ne pz.
    e para ngarje eshte kan kjo nje qift kishin lere takimin te martoheni ne muaj e kalume edhe ajo vajza qe do te martohke ishte ardh nga svicra edhe e rezervuten me hotel me te gjitha ! 4 dite para marteses thojke ajo vajza se do te ikte per svicer se qoja firma po e thrret edhe do te kthehet menjher por ajo nuk u kthy ma edhe keshtu dasma sapo ishte nisur u prish PYTJA: pse u frigu ajo edhe pse iku?

    e dyta : nje vajze kishte qen e fejuar ne gjilan edhe ajo ishte nda me te fejumit se kishte qet nje djal me letra ne svicer ata kishin lere te martohen edhe naten e dasmes ne hotel kur te gjith dasmort ishin tuj vallezu hyri ish fejuari i saj edhe po e merr mikrofonin edhe po i thot edin ju se Rob te huaj ka marr ky djali! Ky qe u martua u ngrit menjeher edhe e murr mikrofonin tha keshtu " Burra edhe Gra dasmja perfundoj ! Pasna gabuar kam marr gruajen e huj keshtu kerkoj falje" edhe ai i hyp kerrit edhe iki !
    PYTJA: pse femrat mashtrohen per letra?

    e treta: nje qift po martohet kurse nusja ne hotel po i thot burrit do te iki deri ne wc ajo iku ne wc edhe te dera e rujshin deri sa te del ajo prej wc! kurse ajo iku nga dritarja e wc edhe u largua me nje kerr iku keta qe pritshin te dera e wc dikure e hapen me force po aty nuk ishte askush edhe i njoftuan dasmort se dasmja perfundoj!
    PYTJA: A qaty ira asaj ndermend?

    e Katert: martohet nje vajze nga nje fshat edhe vjen ne pz masi hyni dhandrri ajo ikishte than me vjen keq ama une jam gruja e tjeter kujt se kaloj me nje djal po prind emi nuk e dojn ky burri e thirri dashnorin e saj pasi ja kishte dhane numerin e telit edhe mirren vesh ja qon te shpija
    PYTJA: Pse u ber aj aq FER

    si sivjet shka ka ndodhur nuk ka ndodhur kurr me respekt Bjeshka
    ps:shkruani edhe ju ndodhit e juaj

  2. #2
    i/e regjistruar Maska e mia@
    Anėtarėsuar
    11-01-2008
    Vendndodhja
    Twilight Zone...
    Postime
    10,676

    Pėr: Ndodhit 2013

    Ja po ta them dhe une nje or ti. Ishte njeri ne Shqiperi i martuar me femije. Shkonte ne emigrim atje e priste gruaja e huaj gjoja per letra. Kur vinte ne Shqiperi prane familjes gjoja qe e donte shume, dilte e kerkonte dashnore te shtynte ditet qe rrinte ne Shqiperi. Ci thua kesaj? Ma shpjegon dot?
    Feelings change - memories don't.

  3. #3
    i/e regjistruar Maska e System_32
    Anėtarėsuar
    24-08-2012
    Postime
    135

    Pėr: Ndodhit 2013

    U prish bota bedrie :P

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •