Close
Faqja 37 prej 37 FillimFillim ... 27353637
Duke shfaqur rezultatin 721 deri 734 prej 734
 1. #721
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Antarsuar
  18-11-2014
  Postime
  1,653
  Faleminderit
  405
  482 falenderime n 383 postime

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Diellin , Tetken , Hot , Potin dhe Tetovaren . Hugsss!!
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 2. 2 antart m posht falenderuan Lulke pr mendimin e shprehur n kt postim:

  dielli1 (30-09-2016),tetovarja87 (14-05-2017)

 3. #722
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  10-01-2010
  Postime
  24
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Per me ka marre malli?!?!?!....eeeehhhh nuk e di ku ndodhet mikja ime e larget.....

 4. #723
  i/e regjistruar Maska e busavata
  Antarsuar
  22-10-2008
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  4,034
  Faleminderit
  70
  91 falenderime n 75 postime

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Serafim Dilo , Trestenikun ,Pink , Hard edhe Beaute .. i pershendes


  p.s. e di qe per mua shum i ka mar malli Darius edhe Matrix ..
  Ndryshuar pr her t fundit nga busavata : 25-09-2016 m 19:43

 5. 2 antart m posht falenderuan busavata pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Lulke (29-09-2016),SERAFIM DILO (28-09-2016)

 6. #724
  i/e regjistruar Maska e ximiabedini
  Antarsuar
  30-09-2012
  Mosha
  31
  Postime
  25
  Faleminderit
  18
  8 falenderime n 7 postime

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Jam permallu shum per Dariusin athu a eshte gjall ende
  Prderisa sht dikush n Qiell q m mbron...Nuk ka askush n Tok q m mposht...[/FONT]

 7. #725
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Antarsuar
  18-11-2014
  Postime
  1,653
  Faleminderit
  405
  482 falenderime n 383 postime

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Citim Postuar m par nga busavata Lexo Postimin
  Serafim Dilo , Trestenikun ,Pink , Hard edhe Beaute .. i pershendes  p.s. e di qe per mua shum i ka mar malli Darius edhe Matrix ..
  T pershendes Edhe un Shum Busa.
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 8. Anetart m posht kan falenderuar Lulke pr postimin:

  busavata (29-09-2016)

 9. #726
  i/e regjistruar Maska e Shkenca
  Antarsuar
  29-09-2012
  Mosha
  35
  Postime
  1,422
  Faleminderit
  102
  133 falenderime n 103 postime

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  ...per te gjithe ato qe ishin te urte
  Ndryshuar pr her t fundit nga Shkenca : 30-09-2016 m 08:06
  ೋღ♥ღೋ ══════════C6H12O6═════════ೋღ♥ღೋ

 10. #727
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  24-04-2009
  Postime
  1,470
  Faleminderit
  169
  180 falenderime n 148 postime

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Pershendetje shume per Lulken,e gjithashtu per Shkencen,pa i harruar,te tjeret qe ishin dikur ...

 11. 2 antart m posht falenderuan dielli1 pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Lulke (30-09-2016),Shkenca (08-10-2016)

 12. #728
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Antarsuar
  18-11-2014
  Postime
  1,653
  Faleminderit
  405
  482 falenderime n 383 postime

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Shummm faleminderit dielli , i sjellshem plot ngrohtesi si gjithmon.
  T perqafoj.)

  M ka marre malli per Tetken.
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 13. Anetart m posht kan falenderuar Lulke pr postimin:

  dielli1 (01-10-2016)

 14. #729
  Une Ti Dhe Zoti Maska e EDUARDI
  Antarsuar
  06-09-2003
  Vendndodhja
  Tiran
  Mosha
  40
  Postime
  1,942
  Faleminderit
  59
  58 falenderime n 51 postime

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Miqte e mi me ka marr malli dhe ska nevoje per emra sepse ju e dini vet
  Takohemi n Ditn e Gjykimit

 15. Anetart m posht kan falenderuar EDUARDI pr postimin:

  Xhenet.M.S. (02-06-2017)

 16. #730
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  31-03-2016
  Postime
  1
  Faleminderit
  5
  0 falenderime n 0 postime

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Citim Postuar m par nga Shkenca Lexo Postimin
  ...per te gjithe ato qe ishin te urte
  Ne cilin s'kaj i gjejme shkronjat tua te arta ?

  C'ke?
  Mall!

 17. #731
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Antarsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,670
  Faleminderit
  163
  163 falenderime n 118 postime

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Per githe miqt e mi ketu..qe dikur shkembenim fjale e shaka..
  Dhr per gjithe ata qe dikur me kurajuan e me mesuan dicka..

  U kam shume xhane..si qerishte

  Teta vera
  Baci Agim
  E panjohura
  GLORETA
  Lulke
  Netush
  Xheneta
  Arvima
  Izadora
  Izabella
  Skender
  Lexuesi
  Etj etj
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 18. 2 antart m posht falenderuan tetovarja87 pr mendimin e shprehur n kt postim:

  e panjohura (18-05-2017),Xhenet.M.S. (02-06-2017)

 19. #732
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Antarsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,825
  Faleminderit
  234
  165 falenderime n 139 postime

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Citim Postuar m par nga tetovarja87 Lexo Postimin
  Per githe miqt e mi ketu..qe dikur shkembenim fjale e shaka..
  Dhr per gjithe ata qe dikur me kurajuan e me mesuan dicka..

  U kam shume xhane..si qerishte

  Teta vera
  Baci Agim
  E panjohura
  GLORETA
  Lulke
  Netush
  Xheneta
  Arvima
  Izadora
  Izabella
  Skender
  Lexuesi
  Etj etj
  Flm. zemer e tetes !Edhe mua me ka marre malli per ju dhe gjithe forumistet qe qe ne vitin 2009 e deri tani kane mbajtur me postimet dhe temat e tyre kete forum!

 20. 2 antart m posht falenderuan pranvera bica pr mendimin e shprehur n kt postim:

  e panjohura (18-05-2017),Xhenet.M.S. (02-06-2017)

 21. #733
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Antarsuar
  26-03-2003
  Mosha
  62
  Postime
  7,967
  Faleminderit
  2
  14 falenderime n 14 postime

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Citim Postuar m par nga pranvera bica Lexo Postimin
  Per profesor Ademin ...
  T faleminderit mike. Pas kaq kohsh hyra ktu.
  Ikem nga shiu e shkuam n breshr!

 22. #734
  i/e regjistruar Maska e toni54
  Antarsuar
  25-02-2010
  Postime
  3,798
  Faleminderit
  10
  59 falenderime n 55 postime

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  po jane disa qe i kujtoj se per mall e di qe si merr askend po nejse hahahah

Faqja 37 prej 37 FillimFillim ... 27353637

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •