Close
Faqja 37 prej 37 FillimFillim ... 27353637
Duke shfaqur rezultatin 721 deri 730 prej 730
 1. #721
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Antarsuar
  17-11-2014
  Postime
  1,653
  Faleminderit
  405
  481 falenderime n 383 postime

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Diellin , Tetken , Hot , Potin dhe Tetovaren . Hugsss!!
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 2. Anetart m posht kan falenderuar Lulke pr postimin:

  dielli1 (30-09-2016)

 3. #722
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  10-01-2010
  Postime
  24
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Per me ka marre malli?!?!?!....eeeehhhh nuk e di ku ndodhet mikja ime e larget.....

 4. #723
  i/e regjistruar Maska e busavata
  Antarsuar
  22-10-2008
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  4,065
  Faleminderit
  68
  85 falenderime n 69 postime

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Serafim Dilo , Trestenikun ,Pink , Hard edhe Beaute .. i pershendes


  p.s. e di qe per mua shum i ka mar malli Darius edhe Matrix ..
  Ndryshuar pr her t fundit nga busavata : 25-09-2016 m 18:43

 5. 2 antart m posht falenderuan busavata pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Lulke (29-09-2016),SERAFIM DILO (28-09-2016)

 6. #724
  i/e regjistruar Maska e ximiabedini
  Antarsuar
  30-09-2012
  Mosha
  30
  Postime
  38
  Faleminderit
  18
  8 falenderime n 7 postime

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Jam permallu shum per Dariusin athu a eshte gjall ende
  Prderisa sht dikush n Qiell q m mbron...Nuk ka askush n Tok q m mposht...[/FONT]

 7. #725
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Antarsuar
  17-11-2014
  Postime
  1,653
  Faleminderit
  405
  481 falenderime n 383 postime

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Citim Postuar m par nga busavata Lexo Postimin
  Serafim Dilo , Trestenikun ,Pink , Hard edhe Beaute .. i pershendes  p.s. e di qe per mua shum i ka mar malli Darius edhe Matrix ..
  T pershendes Edhe un Shum Busa.
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 8. Anetart m posht kan falenderuar Lulke pr postimin:

  busavata (29-09-2016)

 9. #726
  i/e regjistruar Maska e Shkenca
  Antarsuar
  29-09-2012
  Mosha
  34
  Postime
  1,421
  Faleminderit
  101
  131 falenderime n 101 postime

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  ...per te gjithe ato qe ishin te urte
  Ndryshuar pr her t fundit nga Shkenca : 30-09-2016 m 07:06
  ೋღ♥ღೋ ══════════C6H12O6═════════ೋღ♥ღೋ

 10. #727
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  24-04-2009
  Postime
  1,535
  Faleminderit
  169
  179 falenderime n 147 postime

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Pershendetje shume per Lulken,e gjithashtu per Shkencen,pa i harruar,te tjeret qe ishin dikur ...

 11. 2 antart m posht falenderuan dielli1 pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Lulke (30-09-2016),Shkenca (08-10-2016)

 12. #728
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Antarsuar
  17-11-2014
  Postime
  1,653
  Faleminderit
  405
  481 falenderime n 383 postime

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Shummm faleminderit dielli , i sjellshem plot ngrohtesi si gjithmon.
  T perqafoj.)

  M ka marre malli per Tetken.
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 13. Anetart m posht kan falenderuar Lulke pr postimin:

  dielli1 (01-10-2016)

 14. #729
  Une Ti Dhe Zoti Maska e EDUARDI
  Antarsuar
  06-09-2003
  Vendndodhja
  Tiran
  Mosha
  39
  Postime
  1,937
  Faleminderit
  54
  53 falenderime n 46 postime

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Miqte e mi me ka marr malli dhe ska nevoje per emra sepse ju e dini vet
  Takohemi n Ditn e Gjykimit

 15. #730
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  31-03-2016
  Postime
  1
  Faleminderit
  5
  0 falenderime n 0 postime

  Pr: Pr cilin antar t ka marr malli...

  Citim Postuar m par nga Shkenca Lexo Postimin
  ...per te gjithe ato qe ishin te urte
  Ne cilin s'kaj i gjejme shkronjat tua te arta ?

  C'ke?
  Mall!

Faqja 37 prej 37 FillimFillim ... 27353637

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •