Close
Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 72
 1. #41
  i/e regjistruar Maska e Fehmikaciu
  Anėtarėsuar
  11-01-2013
  Vendndodhja
  Prishtinė
  Postime
  1,018
  Faleminderit
  1
  6 falenderime nė 6 postime

  Pėr: Mbiemrat e Familjeve Shkodrane me Prejardhje te huaj.

  Citim Postuar mė parė nga Pirate of Love Lexo Postimin
  Ooooouuu vetem nga Mongolia edhe Xhaponia qe nuk paskan arritur te zbarkojne ne Shkoder!

  Me duket qe ky autori "popullore" qenka komplet "shkence" ne vete edhe ate. Edhe pse nuk paskam degjuar per "shkencen" ne fjale, por zakonisht ndodhe qe edhe hyhyhyh njerez me alamet titujsh shkencore rreshqasin nga menyra e argumenteve dhe fakteve, vetem e vetem qe po sjellin ndonje risi. Seē me duket i palogjikshem tere keto burime te dhenash keshtu.

  Se ishte Shkodra atehere Paris e vendet tjera te Shiperise sikur metropolat e EU-se e te vershonin keshtu huuuuurraaaaaaa Asyl ne Shkoder e ku te arrijme ne Shqiperi do ikim
  Pirat para disa ditve isha ne pushime vjetore ne SHENGJIN DHE VELIPOJ keshe pak edhe ne SHKODER,dhe TIRANE12-dite sa qendrova u binda me disa gjera ,qe SHKODRANET ISHIN TE NGJAJSHEM ME NE DARDANET(KOSOVARET) ishim krejsishte te ngjajshem edhe ata ishin NACIONALISTA-ATDHETARE SIDOMOS SHKODRANET,,,kurse ne Tirane disi u befasova kishte shume te ZI,bile u befasova ne disa raste une mendoja qe ishine ZEZAK TURISTA por kur hyra ne bised me ta u binda qe ishin SHQIPETARE,pra pa keqkuptime nuk dua ta ofendoj askend por u binda !!,,,me siguri klima bregdetare i ka shendruar te tille!! sepse edhe une pas 12-ditve jame ber si qokollad!!
  VENI,VIDI,VICI

 2. #42
  Perjashtuar Maska e Ura e Cekajve
  Anėtarėsuar
  02-07-2013
  Vendndodhja
  Galaktika Andromeda
  Postime
  349
  Faleminderit
  48
  23 falenderime nė 22 postime

  Pėr: Mbiemrat e Familjeve Shkodrane me Prejardhje te huaj.

  Citim Postuar mė parė nga BLEDI_SH Lexo Postimin
  o debil ae din sa mbiemra turq ka ne greqi:karaman-lis,karaxha-feris,haxhi-s,etj etj etj.....ca do thote kjo mor debil
  O bir Turku,

  Ato jan emra Turq, Por perdoreshin per popullaten greko ortodokse, jo per myslimanet. Jane Tituj, si pershembull Pasha, Be etj. Pashko Vasa, katolik Shqiptar, ishte Pasha, prandaj quheshe Vaso Pasha, por kjo nuk do te thote qe ai ishte Turk.

 3. #43
  -
  Anėtarėsuar
  14-02-2011
  Postime
  2,457
  Faleminderit
  4
  34 falenderime nė 25 postime

  Pėr: Mbiemrat e Familjeve Shkodrane me Prejardhje te huaj.

  Citim Postuar mė parė nga Ura e Cekajve Lexo Postimin
  Po te kishe ndryshuar Turku toponimet, sot Shkodra do quheshe Islamistan.
  Ti sinqerisht qenke rast i humbur! Pėrfundimisht heq dorė nga ty, do parapėlqeja mė shumė njė shurdhmemec para njė qėnie tė tillė si ti, qė as alienėt nuk do e merrnin pėr kavje eksperimentale.

  Citim Postuar mė parė nga Xhuxhumaku Lexo Postimin
  Dolfi, po perpelitet dhe kshu si po vine punet, do ngjallet prape.
  So mote it be! Amen! :D

  P.S.- Po cilėt tironca janė zezakė mor Fehmi... tė paska rrujt perja edhe ty. Ata tė qetėsojnė sytė kur i ke pėrballė, ti i paske pa me xhama tė zi mė duket :P
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Fleur Blanche : 13-07-2013 mė 17:10

 4. #44
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime

  Pėr: Mbiemrat e Familjeve Shkodrane me Prejardhje te huaj.

  Citim Postuar mė parė nga BlooD_VenoM Lexo Postimin
  Xhuxhu,si thu ti...do mi hedhi syte angjela mua ?
  Vallaj, pse jo

  Do t'hy mik,

  Lol

  VeteM prit gushtin, se athere piqen fiqte e zi

  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 5. #45
  ų
  Anėtarėsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime nė 46 postime

  Pėr: Mbiemrat e Familjeve Shkodrane me Prejardhje te huaj.

  Citim Postuar mė parė nga Xhuxhumaku Lexo Postimin
  Vallaj, pse jo

  Do t'hy mik,

  Lol

  VeteM prit gushtin, se athere piqen fiqte e zi


  I thuaj qe jam njeri i mire

  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 6. #46
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime

  Pėr: Mbiemrat e Familjeve Shkodrane me Prejardhje te huaj.

  Citim Postuar mė parė nga BlooD_VenoM Lexo Postimin
  I thuaj qe jam njeri i mire

  Patjeter,

  Edhe ajo o vajz e mbare

  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 7. #47
  ų
  Anėtarėsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime nė 46 postime

  Pėr: Mbiemrat e Familjeve Shkodrane me Prejardhje te huaj.

  Citim Postuar mė parė nga Xhuxhumaku Lexo Postimin
  Patjeter,

  Edhe ajo o vajz e mbare

  Edhe une e pershendes me mall  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 8. #48
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  16-04-2012
  Postime
  1,291
  Faleminderit
  1
  22 falenderime nė 18 postime

  Pėr: Mbiemrat e Familjeve Shkodrane me Prejardhje te huaj.

  Citim Postuar mė parė nga Ura e Cekajve Lexo Postimin
  O bir Turku,

  Ato jan emra Turq, Por perdoreshin per popullaten greko ortodokse, jo per myslimanet. Jane Tituj, si pershembull Pasha, Be etj. Pashko Vasa, katolik Shqiptar, ishte Pasha, prandaj quheshe Vaso Pasha, por kjo nuk do te thote qe ai ishte Turk.
  poo pikerisht kete po them mor kokerr injorantit,mor i semur,mor debil,ti me me than mu bir turku mor kopuk antishqiptar,ti gjej se bir i kujt je,jashtqitje.

 9. #49
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  16-04-2012
  Postime
  1,291
  Faleminderit
  1
  22 falenderime nė 18 postime

  Pėr: Mbiemrat e Familjeve Shkodrane me Prejardhje te huaj.

  Citim Postuar mė parė nga Fehmikaciu Lexo Postimin
  Pirat para disa ditve isha ne pushime vjetore ne SHENGJIN DHE VELIPOJ keshe pak edhe ne SHKODER,dhe TIRANE12-dite sa qendrova u binda me disa gjera ,qe SHKODRANET ISHIN TE NGJAJSHEM ME NE DARDANET(KOSOVARET) ishim krejsishte te ngjajshem edhe ata ishin NACIONALISTA-ATDHETARE SIDOMOS SHKODRANET,,,kurse ne Tirane disi u befasova kishte shume te ZI,bile u befasova ne disa raste une mendoja qe ishine ZEZAK TURISTA por kur hyra ne bised me ta u binda qe ishin SHQIPETARE,pra pa keqkuptime nuk dua ta ofendoj askend por u binda !!,,,me siguri klima bregdetare i ka shendruar te tille!! sepse edhe une pas 12-ditve jame ber si qokollad!!
  o femi rri mos qit kujin dhe ti,po cfar klimet bregdetare ne tiran..hahhahaha ti po na ban me lujt mec.......lol

 10. #50
  ...in the battle of Love! Maska e Pirate of Love
  Anėtarėsuar
  07-09-2010
  Vendndodhja
  Made in Lugina!
  Postime
  1,040
  Faleminderit
  28
  46 falenderime nė 36 postime

  Pėr: Mbiemrat e Familjeve Shkodrane me Prejardhje te huaj.

  Citim Postuar mė parė nga Fehmikaciu Lexo Postimin
  Pirat para disa ditve isha ne pushime vjetore ne SHENGJIN DHE VELIPOJ keshe pak edhe ne SHKODER,dhe TIRANE12-dite sa qendrova u binda me disa gjera ,qe SHKODRANET ISHIN TE NGJAJSHEM ME NE DARDANET(KOSOVARET) ishim krejsishte te ngjajshem edhe ata ishin NACIONALISTA-ATDHETARE SIDOMOS SHKODRANET,,,kurse ne Tirane disi u befasova kishte shume te ZI,bile u befasova ne disa raste une mendoja qe ishine ZEZAK TURISTA por kur hyra ne bised me ta u binda qe ishin SHQIPETARE,pra pa keqkuptime nuk dua ta ofendoj askend por u binda !!,,,me siguri klima bregdetare i ka shendruar te tille!! sepse edhe une pas 12-ditve jame ber si qokollad!!
  Nuk e besoj dhe nuk eshte e mundur, jo vetem ne Shkoder, po tere Shqiperine, nuk me ka rene te shoh kombinime te tilla. Ajo me plazhin eshte tjeter. Shiko diku te shkrimi larte, e ka cekur ai mesuesi i popullit qe ka pasur edhe nga Sudani...Per ti rene shkurt matane nga Ju-es-eja ka mbi qindra vite qe kane sjellur "ēokollatat" nga Afrika dhe perseri kane mbetur ēokollata, sado qe te perzihen me qumesht... mbeten ēokollatė edhe per nga ngjyra, por edhe nga forma
  ...nuk i dihet kurre, nuk i dihet kurre, ndoshta vjen momenti...!

 11. #51
  Perjashtuar Maska e Ura e Cekajve
  Anėtarėsuar
  02-07-2013
  Vendndodhja
  Galaktika Andromeda
  Postime
  349
  Faleminderit
  48
  23 falenderime nė 22 postime

  Pėr: Mbiemrat e Familjeve Shkodrane me Prejardhje te huaj.

  Citim Postuar mė parė nga BLEDI_SH Lexo Postimin
  poo pikerisht kete po them mor kokerr injorantit,mor i semur,mor debil,ti me me than mu bir turku mor kopuk antishqiptar,ti gjej se bir i kujt je,jashtqitje.
  O Bir Hoxhe Turk,

  Po ēne qe te dhimbsen shum Tironsat me prejadhje Turke-Iraniane? Mos ke gje gjak Arapi dhe ti?

 12. #52
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  16-04-2012
  Postime
  1,291
  Faleminderit
  1
  22 falenderime nė 18 postime

  Pėr: Mbiemrat e Familjeve Shkodrane me Prejardhje te huaj.

  Citim Postuar mė parė nga Ura e Cekajve Lexo Postimin
  O Bir Hoxhe Turk,

  Po ēne qe te dhimbsen shum Tironsat me prejadhje Turke-Iraniane? Mos ke gje gjak Arapi dhe ti?
  jam shqiptar mor te ... qeni tan ropt e shpis,e nuk lejoj asnje sh....at si puna jote qe te loz dhe te abuzoje me historine e vendit tim dhe qyteteve te tij,po na thu dhe bir hoxhe moj jashteqitje???ptuh rrace e qelbur
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga BLEDI_SH : 13-07-2013 mė 17:51

 13. #53
  i/e regjistruar Maska e Fehmikaciu
  Anėtarėsuar
  11-01-2013
  Vendndodhja
  Prishtinė
  Postime
  1,018
  Faleminderit
  1
  6 falenderime nė 6 postime

  Pėr: Mbiemrat e Familjeve Shkodrane me Prejardhje te huaj.

  Citim Postuar mė parė nga BLEDI_SH Lexo Postimin
  o femi rri mos qit kujin dhe ti,po cfar klimet bregdetare ne tiran..hahhahaha ti po na ban me lujt mec.......lol
  Nuk e di o mik i ndeuar ndoshta po gaboje,por nuk munda pa i treguar pershtypjet e mia nga ky udhtime,nuk jam aq i shoqrueshem por edhe ne shtete te jashteme nuk kame qen!!,,,disa forumista shkojne aq larg sa qe mundohen ta mbjellin faren e urrejtjes!!,,,
  VENI,VIDI,VICI

 14. #54
  ...in the battle of Love! Maska e Pirate of Love
  Anėtarėsuar
  07-09-2010
  Vendndodhja
  Made in Lugina!
  Postime
  1,040
  Faleminderit
  28
  46 falenderime nė 36 postime

  Pėr: Mbiemrat e Familjeve Shkodrane me Prejardhje te huaj.

  Fehmi, si duket kur je kthyer ke hasur ne ate pjesen e komponentes se maxha haxha muxhave qe i solli Salua from Iraaaan
  ...nuk i dihet kurre, nuk i dihet kurre, ndoshta vjen momenti...!

 15. #55
  i/e regjistruar Maska e Fehmikaciu
  Anėtarėsuar
  11-01-2013
  Vendndodhja
  Prishtinė
  Postime
  1,018
  Faleminderit
  1
  6 falenderime nė 6 postime

  Pėr: Mbiemrat e Familjeve Shkodrane me Prejardhje te huaj.

  Citim Postuar mė parė nga Pirate of Love Lexo Postimin
  Nuk e besoj dhe nuk eshte e mundur, jo vetem ne Shkoder, po tere Shqiperine, nuk me ka rene te shoh kombinime te tilla. Ajo me plazhin eshte tjeter. Shiko diku te shkrimi larte, e ka cekur ai mesuesi i popullit qe ka pasur edhe nga Sudani...Per ti rene shkurt matane nga Ju-es-eja ka mbi qindra vite qe kane sjellur "ēokollatat" nga Afrika dhe perseri kane mbetur ēokollata, sado qe te perzihen me qumesht... mbeten ēokollatė edhe per nga ngjyra, por edhe nga forma

  Po,po kjo eshte ne regull!!,,,,,por eshte shume interesante se andej nga SHKODRA ishin TE BARDHE mendoj shumica ,por ne tirane nuk ishte ashtu!!,,,ne tiran qendrova nja 6-ore qendruam ne disa restorane te medhaja per ushqim te detit...
  VENI,VIDI,VICI

 16. #56
  i/e regjistruar Maska e Fehmikaciu
  Anėtarėsuar
  11-01-2013
  Vendndodhja
  Prishtinė
  Postime
  1,018
  Faleminderit
  1
  6 falenderime nė 6 postime

  Pėr: Mbiemrat e Familjeve Shkodrane me Prejardhje te huaj.

  Citim Postuar mė parė nga Pirate of Love Lexo Postimin
  Fehmi, si duket kur je kthyer ke hasur ne ate pjesen e komponentes se maxha haxha muxhave qe i solli Salua from Iraaaan
  ,,,,Nashta!!....Tirana ishte metropol ,disi njerzit atje dalloheshin mjafte me veriune!!!...qendrimi ishte i kendeshem por jo si ne Shkoder!!..
  VENI,VIDI,VICI

 17. #57
  i/e regjistruar Maska e Fehmikaciu
  Anėtarėsuar
  11-01-2013
  Vendndodhja
  Prishtinė
  Postime
  1,018
  Faleminderit
  1
  6 falenderime nė 6 postime

  Pėr: Mbiemrat e Familjeve Shkodrane me Prejardhje te huaj.

  Citim Postuar mė parė nga Fleur Blanche Lexo Postimin
  Ti sinqerisht qenke rast i humbur! Pėrfundimisht heq dorė nga ty, do parapėlqeja mė shumė njė shurdhmemec para njė qėnie tė tillė si ti, qė as alienėt nuk do e merrnin pėr kavje eksperimentale.


  So mote it be! Amen!

  P.S.- Po cilėt tironca janė zezakė mor Fehmi... tė paska rrujt perja edhe ty. Ata tė qetėsojnė sytė kur i ke pėrballė, ti i paske pa me xhama tė zi mė duket :P
  Zonjushe nuk me ka hije te beje qpifje ne forume!!,nuk kame nevoje te mahitem!!,kur tema eshte serioze!!,mua me pelqen humori por nuk do me then ajo qe thashe me qen e vertet!!,ishte koha e zgjidhjeve dhe ishte rremuje ne tirane por ata flisnin me bukur shqip se une!!,,,prandaj pa keqkuptime nuk dua dikushe te me thote diqka te paarsyshme!!
  VENI,VIDI,VICI

 18. #58
  ...in the battle of Love! Maska e Pirate of Love
  Anėtarėsuar
  07-09-2010
  Vendndodhja
  Made in Lugina!
  Postime
  1,040
  Faleminderit
  28
  46 falenderime nė 36 postime

  Pėr: Mbiemrat e Familjeve Shkodrane me Prejardhje te huaj.

  Citim Postuar mė parė nga Fehmikaciu Lexo Postimin
  ,,,,Nashta!!....Tirana ishte metropol ,disi njerzit atje dalloheshin mjafte me veriune!!!...qendrimi ishte i kendeshem por jo si ne Shkoder!!..
  ne fakt eshte perzierje mentalitetesh, edhepse brenda nje kulture dhe nje populli, per dallim qe Shkodra ose qofte edhe nese ne Korēe apo ndonje qytet tjeter qe do shkoj njeriu, do e everej se aty brenda per brenda qytetit dhe zonave ka nje mentalitet kompakt. Me pelqeu Shkodra edhe mua, ishte hera e pare qe e vizitoja per dallim nga qytetet tjera te Shqiperise dhe u befasova, sepse kam pritur me shume, ama nuk ja kishin ndalur Shkodres gazepin si duket te gjitha regjimet, e deri te ky i fundit i shtetasit te kuq e zinjeve e kishin diskriminuar ama keqas dhe per tu befasuar eshte per nje qytet me tere ate konfiguracion natyror dhe arterie kryesore qe lidh shtete te lejohej te katandisej keshtu me tere ate potencial, qe i ofron pozita strategjike si qytet... vertete eshte veshtire per tu sqaruar. Ai shtetasi shiti sa mundi matan nga Nikshiqi i Crna gores dhe nuk ka qene si duket i interesuar te investoj me aty,pos qe e ka perdorur per tranzit.
  ...nuk i dihet kurre, nuk i dihet kurre, ndoshta vjen momenti...!

 19. #59
  i/e regjistruar Maska e Fehmikaciu
  Anėtarėsuar
  11-01-2013
  Vendndodhja
  Prishtinė
  Postime
  1,018
  Faleminderit
  1
  6 falenderime nė 6 postime

  Pėr: Mbiemrat e Familjeve Shkodrane me Prejardhje te huaj.

  Citim Postuar mė parė nga Pirate of Love Lexo Postimin
  ne fakt eshte perzierje mentalitetesh, edhepse brenda nje kulture dhe nje populli, per dallim qe Shkodra ose qofte edhe nese ne Korēe apo ndonje qytet tjeter qe do shkoj njeriu, do e everej se aty brenda per brenda qytetit dhe zonave ka nje mentalitet kompakt. Me pelqeu Shkodra edhe mua, ishte hera e pare qe e vizitoja per dallim nga qytetet tjera te Shqiperise dhe u befasova, sepse kam pritur me shume, ama nuk ja kishin ndalur Shkodres gazepin si duket te gjitha regjimet, e deri te ky i fundit i shtetasit te kuq e zinjeve e kishin diskriminuar ama keqas dhe per tu befasuar eshte per nje qytet me tere ate konfiguracion natyror dhe arterie kryesore qe lidh shtete te lejohej te katandisej keshtu me tere ate potencial, qe i ofron pozita strategjike si qytet... vertete eshte veshtire per tu sqaruar. Ai shtetasi shiti sa mundi matan nga Nikshiqi i Crna gores dhe nuk ka qene si duket i interesuar te investoj me aty,pos qe e ka perdorur per tranzit.
  Me ta than te drejten Pirat,mua me ka pelqyer per se tepermi Shkodra bujaria dhe mikpritja,katandisje neper rruge, instalime te rymes pa kurfar kriteri teknik,,,kishte edhe mangesi te tjera,,,por bashkjetesa e komuniteteve ishte shembullore ,nje mbramje pronari ku banoja shtroi nje neje me pije alkoholike !! dhe na zuri mengjezi me musafire duke biseduar tema te ndryshme,pastaj gati qdo mbramje me ftojke !!,,ishte ngrohtesi dhe bujari,,,kurse ne tirane nuk ishte bash ashtu!! njerzit me teper i shiqonin punet e tyre,jete dinamike,sikur te na ne PRISHTINE ngulfatje nga shume vetura!!
  VENI,VIDI,VICI

 20. #60
  Perjashtuar Maska e Ura e Cekajve
  Anėtarėsuar
  02-07-2013
  Vendndodhja
  Galaktika Andromeda
  Postime
  349
  Faleminderit
  48
  23 falenderime nė 22 postime

  Pėr: Mbiemrat e Familjeve Shkodrane me Prejardhje te huaj.

  Citim Postuar mė parė nga BLEDI_SH Lexo Postimin
  jam shqiptar mor te ... qeni tan ropt e shpis,e nuk lejoj asnje sh....at si puna jote qe te loz dhe te abuzoje me historine e vendit tim dhe qyteteve te tij,po na thu dhe bir hoxhe moj jashteqitje???ptuh rrace e qelbur
  O Bir Hoxhe Turk,

  Shko mbytu ne xhami bashke me rracen tate Turko-Arabe!

Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •