Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 34
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,083
  Faleminderit
  64
  769 falenderime nė 629 postime

  Cilet do te jene ministrat e kabinetit qeveritar te kryeministrit Rama?

  Tani qe koalicioni i majte i fitoi zgjedhjet dhe ka votat e mjaftueshme per te votebesuar qeverine ne Kuvend, pyetja shtrohet se kush do te jete kabineti i qeverise se re socialiste ne shtator? Ke do te zgjedhi Edi Rama si kryeminister i vendit ne kabinetin e tij qeveritar? Si do ndahet pushteti me LSI dhe aleatet e tjere?

  Si mendoni ju?

  Diskutim te kendshem.

  Albo

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime

  Pėr: Cilet do te jene ministrat e kabinetit qeveritar te kryeministrit Rama?

  fifty/fifty+ministria e punes Vangjel dules si gjithnji.
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Antiproanti
  Anėtarėsuar
  28-07-2011
  Postime
  6,062
  Faleminderit
  1
  128 falenderime nė 116 postime

  Pėr: Cilet do te jene ministrat e kabinetit qeveritar te kryeministrit Rama?

  Rama kryeministėr, Meta kryetar parlamenti
  Tiranė, 28 qershor - Kryetari i PS Edi Rama do tė drejtojė qeverinė e re, ndėrsa Ilir Meta i LSI do tė drejtojė parlamentin e Shqipėrisė. Krerėt e dy partive mė tė mėdha tė koalicionit fitues nė zgjedhjet e 23 qershorit janė takuar sot pėr rreth 2 orė e 30 minuta nė mjediset e Hotel Sheraton pėr tė vendosur piketat e planit tė tranzicionit deri nė hapjen nė shtator, tė legjislaturės sė re.

  Nė takimin mes dy liderėve ėshtė vendosur ndėr tė tjera qė posti i ministrit tė ndahet me atė tė deputetit. Ky vendim ishte marrė para fushatės elektorale nga socialistėt, por nuk ishte konfirmuar nga LSI nėse ishin dakord me kėtė zgjedhje tė aleatėve tė tyre. Njė deklaratė pėr shtyp nga selia e PS, jep detaje rreth takimit Rama-Meta.

  "Nė takim ėshtė rėnė dakord qė nė funksion tė njė ndarjeje tė pėrgjegjėsive pėr tė pėrmbushur me sukses detyrimet qė burojnė prej votės plebishitare tė 23 qershorit pėr Aleancėn pėr Shqipėrinė Europiane, kryetari i PS Edi Rama do tė drejtojė qeverinė e re, ndėrsa kryetari i LSI Ilir Meta do tė drejtojė Kuvendin e ri. U konfirmua angazhimi publik i PS-LSI pėr tė ndarė mandatin e deputetit nga detyra ekzekutive e ministrit", theksohet nė deklaratėn e PS.

  Nė takim mes Ramės e Metės ėshtė vendosur gjithashtu, qė nė mbėshtetje tė plotė tė projektit tė TAP tė krijohet njė Task Force. Kjo Task Force duhet tė bėhet operative pėr tė ndjekur fazėn pėrgatitore tė projektit si edhe pėr tė organizuar nė bashkėpunim me partnerėt nė kėtė projekt, procesin e kualifikimit tė burimeve njerėzore vendase qė do tė pėrfshihen nė fazėn e realizimit tė projektit. Rama e Meta janė takuar paraprakisht me pėrfaqėsuese tė Azerbajxhanit.

  Njė ndėr pikat e rėndėsishme tė kėtij takimi ishte edhe ngirtja e njė grupi tė pėrbashkėt pune nėn drejtimin e Sekretarit tė Programit tė PS, Ilir Beqja, dhe anėtarin e kryesisė sė LSI Edmond Haxhinasto, qė do tė detajojė planin e punės punės sė 300 ditėve tė para, i cili do t'i paraqitet publikut nė muajin shtator. Nė njoftim theksohet se ky grup pune do tė vendosė kontakte me grupet e interesit si edhe me ekspertė vendas e tė huaj tė nivelit mė tė lartė.

  Njė ndėr ēėshtjet e diskutuara nė kėtė takim mes Ramės e Metės ėshtė edhe shqetėsimi pėr tė dhėnat mė tė fundit qė, sipas tė majtėve, tregojnė se qeveria nė detyrė nuk po bėn thjesht kujdestarinė dymujore qė imponon verdikti plebishitar i 23 qershorit, por po vazhdon nė njė inerci qė nuk ėshtė nė dobi tė vendit e tė qytetarėve.

  Prandaj dy liderėt e koalicionit fitues vendosėn tė bėjnė apel pėr urtėsi e pėrgjegjshmėri nga ana e kryeministrit nė detyrė dhe e qeverisė sė tij, nė mėnyrė qė tė mos ndėrmerren hapa qė bien ndesh me etikėn e njė qeverie kujdestarie. Tė ndalen prokurorimet e reja, tė mos merren vendime pėr koncesione tė reja tė pasurisė publike, tė garantohet qė administrata tė mos pėrfshihet nė veprime antiligjore apo joetike tė orės sė fundit me arkėn e shtetit.

  "U nėnvizua nevoja pėr t'i dhėnė vendit njė skuadėr qeverisėse qė do tė sjellė njė model tė ri sjelljeje e veprimi nė procesin qeverisės, si edhe njė model tė ri gjithėpėrfshirės tė parlamentarizmit me njė frymė bashkėpunuese jo vetėm me opozitėn po edhe me shoqėrinė nė procesin ligjvėnės. U dakordėsua ecuria e mėtejshme e konsultimeve pėr strukturėn dhe pėrbėrjen e qeverisė sė re, pėr tė cilėn do tė dėgjohen me vėmendjen e merituar edhe aletatėt e tjerė", theksohet nė deklaratėn pėr shtyp tė PS.

  http://www.koha.net/?page=1,14,150525

 4. #4
  Moderator Maska e Archon
  Anėtarėsuar
  05-12-2012
  Postime
  2,294
  Faleminderit
  33
  92 falenderime nė 79 postime

  Pėr: Cilet do te jene ministrat e kabinetit qeveritar te kryeministrit Rama?

  Une mendoj se kabinetit duhet ti shtohen edhe disa ministri te tjera,per ceshtje qe jane teper te rendesishme.Mendoj se LSI duhet te marre deri ne 5-6 ministri dhe duhet qe te mos jete pikerisht ne ato poste qe kishte ne qeverine e Berishes dhe jo domosdo te njejta figura.

  Pastaj ka edhe disa figura te PS qe do me pelqenin te ishin ne qeveri,duke filluar nga Mimoza Hafizi qe do me pelqente si ministre e arsimit,Arta Dada,ministre e jashtme dhe figura si Pandeli Majko,Eglantina Gjermeni,Luiza Xhuvani,Milena Harito,Shkelqim Cani mund te jene te pershtatshem per nje post ministror,duhen shmangur figura te tilla si Gramoz Ruci,Taulant Balla,Tom Doshi,etj qe percjellin antipati tek njerezit.

  Dhe nje gje me rendesi,posti i ministrit te shendetesise nuk duhet ne asnje menyre tu lihet aleateve por duhet ta mbaje nje profesionist qe duhet te vije nga PS
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Archon : 28-06-2013 mė 10:13

 5. #5
  Bordi Drejtues Maska e Ingenuous
  Anėtarėsuar
  13-05-2002
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Mosha
  38
  Postime
  917
  Faleminderit
  5
  37 falenderime nė 24 postime

  Pėr: Cilet do te jene ministrat e kabinetit qeveritar te kryeministrit Rama?

  Duke hulumtuar gjeta kete liste:

  Edi Rama : Kryeminister
  Shkelqim Cani: Minister i Financave
  Roland Bimo: Minister i Jashtem
  Saimir Tahiri: Minister i Brendshem
  Shezai Rrokaj: Minister i Arsimit
  Spartak Ngjela: Minister i Drejtesise
  Fidel Ylli: Minister i Sporteve
  Auron Tare: Minister i Kultures
  Tom Doshi: Minister i Mbrojtjes
  Ylli Manjani: Minister i Transporteve
  Luan Rama: Minister i Integrimit
  Ervin Bushati: Minister i Bujqesise
  Petrit Vargu: Minister i Shendetesise
  Mimi Kodheli: Minister e Ekonomise
  Milena Harito: Ministre e Teknologjise
  Vangjel Dule; Minister i Mjedisit
  "Askush nuk eshte perfekt, une jam askushi"

 6. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  20-05-2008
  Vendndodhja
  Oslo, Norway
  Postime
  691
  Faleminderit
  4
  7 falenderime nė 7 postime

  Pėr: Cilet do te jene ministrat e kabinetit qeveritar te kryeministrit Rama?

  PS do japi rendesi te vecante tre kollonave te shtetit Skipetar,,, tashma

  - Ekonomia ; mendoj Anastas Angjeli, Koco Kokdhima


  - Drejtesia ; ortodoks


  - Diplomacia ; sigurisht nji ortodoks ( do zevendesohet pothuajse e gjithe trupa diplomatike Shqiptare neper bote)
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga loni-loni : 28-06-2013 mė 16:25
  1 meleon pelesher

 7. #7
  Moderator Maska e Archon
  Anėtarėsuar
  05-12-2012
  Postime
  2,294
  Faleminderit
  33
  92 falenderime nė 79 postime

  Pėr: Cilet do te jene ministrat e kabinetit qeveritar te kryeministrit Rama?

  Citim Postuar mė parė nga loni-loni Lexo Postimin
  PS do japi rendesi te vecante dy kollonave te shtetit Skipetar,,, tashma

  - Ekonomia ; mendoj Anastas Angjeli, Koco Kokdhima


  - Diplomacia ; sigurisht nji ortodoks
  Per diplomaci preferohen katolike

 8. #8
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  20-05-2008
  Vendndodhja
  Oslo, Norway
  Postime
  691
  Faleminderit
  4
  7 falenderime nė 7 postime

  Pėr: Cilet do te jene ministrat e kabinetit qeveritar te kryeministrit Rama?

  Citim Postuar mė parė nga Korca 123 Lexo Postimin
  Per diplomaci preferohen katolike
  Preferencat e PS u pane ,,,,,,,,,me letren qe i dergoi RAMA Kancelarit te Autrise per ceshtjen e "llotarise"

  ,,,,,,,,,,,,,,,,,,ku theksonte,,,Hiq dore!!!!!!!!!

  Te njejtat pengesa bani edhe ish presidenti Moisiu disa misionareve Katolik te Austrise te cilet vinin ne veri per bamiresi,shkolla,ujesjellsa,etj,,,,,,,,me preteksin qe duhet te ndihmojne ne te gjithe teritorin e Shqiperise , jo vetem ne veri
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga loni-loni : 28-06-2013 mė 16:35
  1 meleon pelesher

 9. #9
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime nė 44 postime

  Pėr: Cilet do te jene ministrat e kabinetit qeveritar te kryeministrit Rama?

  nga eshte ky ervin bushati ?
  kam degju Tom doshi do ministrine e rendit
  JO SEKS PARA MARTESE

 10. #10
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  20-05-2008
  Vendndodhja
  Oslo, Norway
  Postime
  691
  Faleminderit
  4
  7 falenderime nė 7 postime

  Pėr: Cilet do te jene ministrat e kabinetit qeveritar te kryeministrit Rama?

  Ilir Meta do bej punen e sekserit,,,,,,,duke "ndihmuar" biznesin
  1 meleon pelesher

 11. #11
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  20-05-2008
  Vendndodhja
  Oslo, Norway
  Postime
  691
  Faleminderit
  4
  7 falenderime nė 7 postime

  Pėr: Cilet do te jene ministrat e kabinetit qeveritar te kryeministrit Rama?

  Citim Postuar mė parė nga goldian Lexo Postimin
  nga eshte ky ervin bushati ?
  kam degju Tom doshi do ministrine e rendit
  Bushatet e Shkodres nuk kon asnji lidhje gjaku me Bushatllinjte e famshem te cilet jon largu nga Shkodra drejt Bosnjes pra 200 vjetesh

  Asht nje mbiemer i vjedhun i banoreve te ardhun ne sarajet e Bushateve
  1 meleon pelesher

 12. #12
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,707
  Faleminderit
  186
  237 falenderime nė 190 postime

  Pėr: Cilet do te jene ministrat e kabinetit qeveritar te kryeministrit Rama?

  Citim Postuar mė parė nga Ingenuous Lexo Postimin
  Duke hulumtuar gjeta kete liste:

  Edi Rama : Kryeminister
  Shkelqim Cani: Minister i Financave
  Roland Bimo: Minister i Jashtem
  Saimir Tahiri: Minister i Brendshem
  Shezai Rrokaj: Minister i Arsimit
  Spartak Ngjela: Minister i Drejtesise
  Fidel Ylli: Minister i Sporteve
  Auron Tare: Minister i Kultures
  Tom Doshi: Minister i Mbrojtjes
  Ylli Manjani: Minister i Transporteve
  Luan Rama: Minister i Integrimit
  Ervin Bushati: Minister i Bujqesise
  Petrit Vargu: Minister i Shendetesise
  Mimi Kodheli: Minister e Ekonomise
  Milena Harito: Ministre e Teknologjise
  Vangjel Dule; Minister i Mjedisit

  Kta pra jane rilindasit .....
  Meqe qenkan te gjith ne grup, i pershnes me nje uragan...
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 13. #13
  Peace and love
  Anėtarėsuar
  16-06-2006
  Vendndodhja
  usa
  Postime
  1,881
  Faleminderit
  112
  64 falenderime nė 60 postime

  Pėr: Cilet do te jene ministrat e kabinetit qeveritar te kryeministrit Rama?

  Vetem ky i imi mungon te kjo lista.. me falni per frengjishten time...

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Anėtarėsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,892
  Faleminderit
  59
  119 falenderime nė 109 postime

  Pėr: Cilet do te jene ministrat e kabinetit qeveritar te kryeministrit Rama?

  hahaha murik me shkrive..

  skendo.. mir e ke..

  ps dhe lsi qe thoni ju..jan ppsh e kompletuar..
  dhe ne qe e njohim ppsh.ne e dim se cfar din te bej ajo..

  ppsh kishte 3 shtylla..

  1-policia sekrete ne cdo krevat shqiptari..
  dmth..ne 3 shqiptar 2 do jen spiuna..
  2-pastaj policia drudhense.. dmth ministria qe do japi dajak miletit.. e kryesisht kjo ministri speciale do merret me genocidimin e cdo desidence.. duke filluar me pd ne pergjithsi e deri tek me i fundit individ anti-ppsh..

  3-ministria e furces.. e bojatisjes.. dmth propaganda e sofistikuar me dy drejtori.. njera me ja por.dh miletit brenda mendjen e karakterin.. e tjetra me mashtru faktorin e jashtem..

  kaq..

  gje tjeter nuk u intereson ppsh-se qe mori tash gjith pushtetin.. se trecerekun e kish..
  jemi ne vitin 1960 tani.. atje ne shqiperi..

  ..
  bile ndoshta me keq.. sepse sdo ket as bibisi e ze amerike qe me u rrejt mileti se..mos po vjen kush nga jasht me ndryshu gjendjen..
  cia do vigjeloje ta ruaj regjmin qe e ndihmoj te marre pushtetin..

  kjo eshte ne vija trasha shqiperia sot e per nja 15 vjet te mira..

  te dh.jera dmth..
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Brari : 29-06-2013 mė 02:40

 15. #15
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,707
  Faleminderit
  186
  237 falenderime nė 190 postime

  Pėr: Cilet do te jene ministrat e kabinetit qeveritar te kryeministrit Rama?

  brar

  pse thu ashtu, pse ndjell pesimizem??

  Shqiperia s'ka per t'pase ndonjehere kabinet me t'mire e me t'kompletuar se ky qe na pret...

  Lenda e pare s'mungon, esht plot e perplot....

  Ndersa leter higjenike kemi Takun....
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 16. #16
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  28-09-2009
  Vendndodhja
  Ke dollari
  Postime
  1,424
  Faleminderit
  12
  52 falenderime nė 49 postime

  Pėr: Cilet do te jene ministrat e kabinetit qeveritar te kryeministrit Rama?

  Te nderuar PeDe-istė,

  Kryeministri Rama ka njoftuar qe perpara zgjedhjeve se mandati I deputetit do te jete I ndare nga I ministrit. E keni dhe ke postimi #3.

  Ju lutem mesoni te lexoni perpara se te postoni materialet e parapergatitur nga partia juaj e dashur.

  Nuk besoj se ndonje deputet do te heqi dore nga mandati per tu bere minister/ministre, ndaj dhe emrat qe na keni sugjeruar jane te pavlefshem ne teresine e tyre.

 17. #17
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,707
  Faleminderit
  186
  237 falenderime nė 190 postime

  Pėr: Cilet do te jene ministrat e kabinetit qeveritar te kryeministrit Rama?

  I nderuar "e di vet ti..."

  Me ato xhaketa t'vjetra nuk kemi asnje shprese...

  Jane te provuar e te s'provuar...

  Edhe ju e dini se jeni per faqe t'zeze, pranej tregoni ate prralllen e rilindjes...

  "Kush lind nga macja, do haj minj..."
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 18. #18
  Moderator Maska e Archon
  Anėtarėsuar
  05-12-2012
  Postime
  2,294
  Faleminderit
  33
  92 falenderime nė 79 postime

  Pėr: Cilet do te jene ministrat e kabinetit qeveritar te kryeministrit Rama?

  Citim Postuar mė parė nga Xinxerfilli Lexo Postimin

  Nuk besoj se ndonje deputet do te heqi dore nga mandati per tu bere minister/ministre, ndaj dhe emrat qe na keni sugjeruar jane te pavlefshem ne teresine e tyre.
  Ka qe cke me te,se ke provuar karrigen e ministrit ti prandaj flet keshtu

 19. #19
  Moderator Maska e Archon
  Anėtarėsuar
  05-12-2012
  Postime
  2,294
  Faleminderit
  33
  92 falenderime nė 79 postime

  Pėr: Cilet do te jene ministrat e kabinetit qeveritar te kryeministrit Rama?

  Zbardhen disa detaje nė lidhje me ndarjen e posteve ministrore mes Partisė Socialiste dhe Lėvizjes Socialiste pėr Integrim e cila nė qeverinė e re pritet tė ketė katėr apo pesė portofole.

  Pjesė e qeveriės sė re pritet tė jenė edhe aleatė tė tjerė tė koalicionit opozitar qė nuk mundėn tė marrin mandat me partitė e tyre, si Milo, Gjinushi, Koēi, Muslia etj.
  Pakti

  Mėsohet se LSI mund tė marrė Ministrinė e Integrimit, Ministrinė e Transportit dhe Ministrinė e Arsimit. Por fillimisht kryetarėt e dy partive do tė bien dakord pėr njė reformė strukturore tė qeverisė sė re.

  Pritet qė numri i ministrive do tė shkojė nė 18, duke ndarė disa prej ministrive aktuale, por dhe ngritjen e ministrive tė reja. Pritet tė ndahet Ministria e Ekonomisė dhe Energjetikės, Ministria e Kulturės, Rinisė dhe Sporteve, por dhe Ministria e Transporteve dhe Punėve Publike. Edi Rama dhe Ilir Meta kanė konfirmuar dje vullnetin e tyre pėr tė ndarė mandatin e deputetit nga detyra ekzekutive e ministrit.

  Ndarja e mandatit tė deputetit nga ajo e ministrit do tė sjellė prurje tė reja nė Kuvendin e Shqipėrisė. Pėr shkak se deputetėt qė do tė pranojnė tė bėhen ministra do tė duhet tė lėnė mandatin, atėherė ata do tė zėvendėsohen me kandidatė qė gjenden poshtė listės fituese.


  Ndarja e pozicioneve ministrore mes forcave tė koalicionit gjithmonė shoqėrohet me emrat e ministrave. Nė selitė e partive, ashtu siē dhe pritej, kanė nisur tė qarkullojnė emrat e parė. Vetė socialistėt pritet tė mbajnė ministri tė rėndėsishme siē ėshtė ajo e Financave, ku emri mė i lakuar ėshtė ai i deputetit tė Dibrės, Shkėlqim Cani. Po kėshtu pritet qė nė ekzekutiv tė kalojnė dhe dy gra tė spikatura pėr ēėshtje tė menaxhimit, Mimi Kodheli dhe Milena Harito. Nga ana tjetėr, ministrat e parė qė po pėrfliten nė radhėt e LSI-sė janė Lefter Koka pėr tė qenė nė Ministrinė e Transporteve dhe Nasip Naēo pėr tė drejtuar Ministrin e Jashtme. Nga ana tjetėr, emri i Shezai Rrokajt pėr tė qenė ministri i ri i Arsimit duket se po diskutohet gjerėsisht. Por diskutimet pėr emrat e ministrave tė rinj prekin dhe aleatėt e tjerė tė sė majtės. Kreu i Partisė Ligj dhe Drejtėsi, Spartak Ngjela ka qenė i pari qė pėrpara fushate ka theksuar se Edi Rama i kishte premtuar se ai do tė ishte ministri i ri i Drejtėsisė. Por duket se Rama detyrime ka dhe pėr sa u pėrket dy aleatėve tradicionalė tė tij, siē ėshtė Skėnder Gjinushi dhe Paskal Milo. Nė qeveri pritet tė pėrfaqėsohet me ministri dhe Vangjel Dule i cili u bashkua nė koalicionin e majtė me Partinė e tij Bashkimi pėr tė Drejtat e Njeriut. Dule pritet tė jetė vetė nė rolin e ministrit tė Punės. Rama ka deklaruar qė herėt se ministrat e rinj tė kabinetit tė tij nuk do ta kenė mandatin e deputetit.

  Ministėr i Financave Shkėlqim Cani ose Anastas Angjeli
  Ministėr i Jashtėm Roland Bimo
  Ministėr i Kulturės Fidel Ylli por ne gare jane edhe Artan Lame apo Auron Tare
  Ministėr i Mbrojtjes Luan Rama (LSI)
  Ministėr i Integrimit Klajda Gjosha (LSI) por diskutime ka edhe per Erjon Veliajn
  Ministėr i Shėndetėsisė Klodiana Spahiu ose Petrit Vargu
  Te tjeret jane pak a shume si lista me siper.

  ALBEU
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Archon : 29-06-2013 mė 07:41

 20. #20
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  28-09-2009
  Vendndodhja
  Ke dollari
  Postime
  1,424
  Faleminderit
  12
  52 falenderime nė 49 postime

  Pėr: Cilet do te jene ministrat e kabinetit qeveritar te kryeministrit Rama?

  Citim Postuar mė parė nga Korca 123 Lexo Postimin
  Ka qe cke me te,se ke provuar karrigen e ministrit ti prandaj flet keshtu
  Ministri eshte funksionar I qeverise dhe eshte I varur nga kryeministri. Deputeti zgjidhet nga populli dhe mandati I tij nuk eshte I varur nga askush. Pra karrigia e deputetit ka vlere me te madhe se e ministrit.

  Prandaj dhe Meta zgjodhi ate te kryetarit te kuvendit, sepse duhen numrat ne parlament per cdo rast...

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •