Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 10 prej 10
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-06-2013
  Postime
  5
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Kalendari i Ramazanit 2013 per Shqiperine , Kosove e Maqedoni

  Vaktia e Ramazanit pėr KOSOVĖ


  Per te pare kalendarin e ramazanit 2013 dhe ne shtete te tjera kliko ne faqen me poshte;

  http://www.radio-udhezimi.com/
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga angmokio : 08-07-2013 mė 02:36

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-06-2013
  Postime
  5
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Vaktia e Ramazanit 2013

  VAKTIA E RAMAZANIT 2013 PĖR SHQIPĖRI


 3. #3
  i/e regjistruar Maska e urtesia
  Anėtarėsuar
  22-08-2006
  Vendndodhja
  Ne Dardani -Iliride
  Postime
  428
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime

  Pėr: Vaktia e Ramazanit 2013

  Po per Maqedoni, do ta publikoni?
  urtėsia

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-06-2013
  Postime
  28
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime

  Pėr: Vaktia e Ramazanit 2013

  Kurani Famėlartė flet pėr agjėrimin e popujve tė mėparshėm ku thuhet:
  ”O ju qė besuat, agjėrimi u ėshtė bėrė obligim sikurse qė ishte obligim edhe I atyre qė ishin para jush , kėshtu qė tė bėheni tė devotshėm.” (Bekare 183).
  Edhepse mėnyra e besimit dhe praktikės fetare nė fetė e shpallura nuk ėshtė identike, tė gjitha fetė prej ithtarėve tė vet kanė kėrkuar agjėrimin si formė tė adhurimit. Vazhdimėsia historike e kėtij ibadeti argumenton vlerėn e tij nė ndėrtimin e tipit tė njeriut besimtar.

 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-06-2013
  Postime
  5
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Vaktia e Ramazanit 2013 per MAQEDONI


 6. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-06-2013
  Postime
  5
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Vaktia e Ramazanit 2013

  Citim Postuar mė parė nga urtesia Lexo Postimin
  Po per Maqedoni, do ta publikoni?
  Po sa e publikova

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e urtesia
  Anėtarėsuar
  22-08-2006
  Vendndodhja
  Ne Dardani -Iliride
  Postime
  428
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime

  Pėr: Vaktia e Ramazanit 2013

  Ju falemnderit Radio Udhėzimi

  Paqa, meshira, begatia dhe kenaqesia e Allahut xh.sh qofte me Ju.

  Uroj qe te gjithe te kalojm nje agjerim plot me dhikėr dhe ibadete,

  te perjetojm kenaqesine shiretrore sidhe qofte Allahu xh.sh i kenaqur me veprat tona.
  urtėsia

 8. #8
  MoDa KaLoN,sTiLi QeNdRoN! Maska e fashion_girl
  Anėtarėsuar
  06-07-2010
  Postime
  2,435
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime

  Pėr: Vaktia e Ramazanit 2013

  Mirembrema,
  mund te me publikoni nje adrese ku mund ta gjejm kalendarin ne baze te vendit ku jetojm?
  Ju faleminderit!

 9. #9
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-06-2013
  Postime
  5
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Vaktia e Ramazanit 2013

  Citim Postuar mė parė nga fashion_girl Lexo Postimin
  Mirembrema,
  mund te me publikoni nje adrese ku mund ta gjejm kalendarin ne baze te vendit ku jetojm?
  Ju faleminderit!
  tek webfaqja www.radio-udhezimi.com jane te publikuara nga shume vende .. nese nuk e gjeni tek vendi ku jane postu vaktiat ateher shikoni tek menyt nalt ku shkruan '' Takvimi '' dhe ua gjene automatikisht per qytetin tuaj

 10. #10
  Love all, but trust a few Maska e angmokio
  Anėtarėsuar
  02-09-2011
  Vendndodhja
  AngMoKio
  Postime
  3,932
  Faleminderit
  142
  222 falenderime nė 186 postime

  Pėr: Vaktia e Ramazanit 2013

  Allahu jua shperblehte !
  "And speak kindly to mankind '' Quran - 2:83"

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •