Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
  1. #1
    krenar qe jam malsor..... Maska e _MALSORI_
    Anėtarėsuar
    21-07-2005
    Vendndodhja
    diku neper bote
    Postime
    2,637

    shkolle rrobaqepsie

    jam i interesuar te di nese ka ne tirane (vetem ne tirane ) ndonje shkolle ku vajzat te mesojne te behen rrobaqepese..kam vajzen e vellait qe sivjet mbaron te mesmen..e ka shume ne qejf punen me qepje dhe deshiron te marre si zanat rrobaqepjen..nuk jemi te interesuar per kurse pasi kurset jane krejt kot..shkurt ndonje shkolle me reputacion dhe kohezgjatje te pakten dyvjeqare ose edhe me shume qe kur ta perfundoje te jete e afte te beje dicka e jo thjeshte te qepe anet e nje shamije dore..ky lloj zanati don edhe intuite dhe talent dhe vajzes nuk i mungon kjo gje..ajo e ka me qejf prandaj interesohemi per kete gje..nuk ka problem ne eshte private apo publike apo dhe me pagese..duhet te shpenzosh qe te fitosh nje zanat..se ckam degjuar se nje universitet ne tirane ka dege te tille..me duket '' vitrina ''..nuk e di sa jam i sakte..
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga _MALSORI_ : 11-04-2013 mė 17:52
    a do male me debore,trima te forte dhe malsore,fort bujare dhe burrerore,shko ne kukes i ke me dore.

  2. #2
    i/e regjistruar Maska e mia@
    Anėtarėsuar
    11-01-2008
    Vendndodhja
    Twilight Zone...
    Postime
    10,676

    Pėr: shkolle rrobaqepsie

    Duhet te kete shkolle per stiliste ne Tirane ne mos gaboj. Kam pat nje vajze ne pallat qe merrte klasa per stiliste.
    Feelings change - memories don't.

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •