Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 30 prej 30
  1. #21
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    14-03-2011
    Postime
    12

    Pėr: A po behem armik i vetvetes?

    Citim Postuar mė parė nga mia@ Lexo Postimin
    Konkretisht cfare ndikoi qe te shtyu te humbasesh interesin ndaj gjithckaje? Asgje nuk vjen vetvetiu. Nje kontroll te pergjithshem mjekesor nuk eshte keq sikur ta besh.
    Nuk e di,ndonjehere mendoj se hyrja dhe dalja e njerezve te ndryshem ne jete ka ndikuar ne kete gjendje time!

  2. #22
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    14-03-2011
    Postime
    12

    Pėr: A po behem armik i vetvetes?

    Citim Postuar mė parė nga Plaku me kostum Lexo Postimin
    Keshtu me ndodhi edhe mua
    ..dhe cfare ke bere?

  3. #23
    Perjashtuar nga Mod.
    Anėtarėsuar
    07-09-2012
    Vendndodhja
    Ne Shqiperi
    Postime
    5,308

    Pėr: A po behem armik i vetvetes?

    Citim Postuar mė parė nga Glorious10 Lexo Postimin
    ..dhe cfare ke bere?
    hic........

  4. #24
    ****Undisputed**** Maska e Lumi_ftp
    Anėtarėsuar
    26-01-2013
    Vendndodhja
    Ne zon te luftes
    Postime
    1,174

    Pėr: A po behem armik i vetvetes?

    Citim Postuar mė parė nga EuroStar1 Lexo Postimin
    A ke provu me shkru te ndonje hoxhe ose me vu nuske ?

    Mua me ka funksionuar se edhe une te njejtin problem si ti kisha !
    Vlla me vu nuske ??? nuk po e kuptoj fjalen " nuske"

    Mi Corazon, mire e ke duhet ky te psikiatri, edhe aspolut medikamentet sjane te keqija, cdo medikament ka efekte anesore, por e bene edhe te veten, pra shume do te ndikojn , ti shoku qe e ke hapur kete teme ke problem me Social Anxiety, amo ti je ai qe e sheron vetveten, pra ti je ai qe e ke armen ne dore, kto gjera krejt i kane perjetu, e kam perjetu edhe une qe i kam te gjitha gjerat ne jete, pra nuk eshte se paraja te jep lumturi. Filllo mirru me palester, te ndihmon shume, pastaj ke nevoj edhe per MEDITIME, nese nuk e dine per Meditim, kerko ne google edhe youtube ke sa te duash.
    Improvise, Adapt, Overcome

  5. #25
    100%shqiptare Maska e loneeagle
    Anėtarėsuar
    25-04-2002
    Vendndodhja
    not where i want to be
    Postime
    4,224

    Pėr: A po behem armik i vetvetes?

    Citim Postuar mė parė nga MI CORAZON Lexo Postimin
    Cdo ilac qe futet ne trup ka efekte anesore. Nqs dikush ka chemical imbalance ne tru, c'duhet te beje? Te vrase veten?
    E ke thene tamam ky ka chemical imbalance. Nuk eshte se eshte stres apo ankthe. Une nuk jam doktoresh por duket si depresion. Menjeher shko tek doktori nuk jane shenja te mira. Ka ilace me doze te vogel per maksimumi 6 muaj ti maresh edhe do ndihesh shume here me mire.
    I LOVE GOD

    j&g

  6. #26
    i/e regjistruar Maska e hot_prinz
    Anėtarėsuar
    29-05-2007
    Vendndodhja
    Frankfurt
    Postime
    9,878

    Pėr: A po behem armik i vetvetes?

    Cfare po ndodhe me rinine?
    Kur kam qene 21-vjeqar, depresion per mua ishte kur nuk e paloja noj goce, pffff.
    tempus fugit, amor manet in aeternum corde

  7. #27
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    16-11-2005
    Postime
    8,691

    Pėr: A po behem armik i vetvetes?

    Citim Postuar mė parė nga Glorious10 Lexo Postimin
    Jam nje i djalė 21 vjec dhe po kaloj nėpėr njė periudhė ku mė dukėt se jetės sime i ka humbur filli,interesimin pėr mėsime,shkollė e libra e kam humbur,poashtu edhe pėr filma,sport e gjėra tė tilla me tė cilat me shumė deshirė i bėja.As jeta ime sociale nuk ėshtė mė e njėjta,pėr shkak se nuk bej mė miq te ri,e as nuk i mbaj lidhjet me tė vjetrit.
    Cfarė po ndodhė me mua,mė mungon vetja ime e dikurshme!
    Mua me duket se je shume normal, dhe keto simptoma nuk jane aq tragjike sa po i ben.
    Thjesht po rritesh, po kalon ne nje faze reflektimi mbi ate qe ti kerkon realisht nga jeta, jo ate qe te tjeret duan nga jeta jote.
    Sa me shume kalon mosha aq me e veshtire behet per te bere miq te rinj, dhe kjo me faza eshte. Kurse per miqte e vjeter, nuk ka miqesi te perjetshme, nese dikur te lidhte femijeria apo situatat tani nuk te lidh me asgje dhe je distancuar natyrshem.
    Pa hyre ne analiza te kota, perse e vret mendjen, sa me shume te bindesh qe ke rene ne depresion aq me keq eshte, pranoje si nje faze normale te jetes dhe mundohu te kuptosh se ēfare realisht te mungon apo ke deshire, dhe avash avash do jesh me mire,
    dhe mbi te gjitha, kurre mos prano te marresh medikamente, tashme ēdo luhatjeje te humorit njerezor i kane vene nga nje emer semundje dhe nje ilaē qe e shoqeron.

  8. #28
    Shqiptar nga Kosova Maska e prishtina75
    Anėtarėsuar
    22-03-2012
    Postime
    3,360

    Pėr: A po behem armik i vetvetes?

    Citim Postuar mė parė nga Glorious10 Lexo Postimin
    Jam nje i djalė 21 vjec dhe po kaloj nėpėr njė periudhė ku mė dukėt se jetės sime i ka humbur filli,interesimin pėr mėsime,shkollė e libra e kam humbur,poashtu edhe pėr filma,sport e gjėra tė tilla me tė cilat me shumė deshirė i bėja.As jeta ime sociale nuk ėshtė mė e njėjta,pėr shkak se nuk bej mė miq te ri,e as nuk i mbaj lidhjet me tė vjetrit.
    Cfarė po ndodhė me mua,mė mungon vetja ime e dikurshme!
    Glorious10 ti pike se pari mundohu ti ndihmosh vetes, dil sa me shume shetitu dhe shoqerohu me njerez pozitiv, shikoje sa e bukur dhe sa interesante eshte jeta. Une ne moshen tende kisha ndjenjen qe bota me takonte mua, nuk kishte gje qe nuk arrihet dhe nuk doja te ia dija per askend. Ti je ne moshe qe munde te arrish qfar te duash vetem duhet te kesh vullnet dhe besim ne vete, sepse vertet asgje nuk eshte e pa arritshme, vetem duhet deshire pune dhe perkushtim, pra urdhero dhe puno ne kete drejtim sepse ne kete moshe nuk do kthehesh me kurre, shume fat per ty.

  9. #29
    i/e regjistruar Maska e Elonesaa
    Anėtarėsuar
    10-09-2012
    Vendndodhja
    Prishtinė
    Postime
    1,465

    Pėr: A po behem armik i vetvetes?

    Thjeshtt mendoje mir jeten tende....vendos prioritete ne jete, dhe meso qka realisht ti do....dhe thjesht bejee ate
    A lady should be able to make a man smile with her clothes on...

  10. #30
    i/e regjistruar Maska e KORCARI 2
    Anėtarėsuar
    26-12-2012
    Vendndodhja
    Thesaloniqi
    Postime
    360

    Pėr: A po behem armik i vetvetes?

    Citim Postuar mė parė nga Glorious10 Lexo Postimin
    Jam nje i djalė 21 vjec dhe po kaloj nėpėr njė periudhė ku mė dukėt se jetės sime i ka humbur filli,interesimin pėr mėsime,shkollė e libra e kam humbur,poashtu edhe pėr filma,sport e gjėra tė tilla me tė cilat me shumė deshirė i bėja.As jeta ime sociale nuk ėshtė mė e njėjta,pėr shkak se nuk bej mė miq te ri,e as nuk i mbaj lidhjet me tė vjetrit.
    Cfarė po ndodhė me mua,mė mungon vetja ime e dikurshme!
    Mos te ka lene gje e dashura.?

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •