Close
Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 48 prej 48
 1. #41
  CHEERFUL GIRL Maska e Arvima
  Anėtarėsuar
  14-04-2008
  Vendndodhja
  Aty ku te sjellin te gjitha rruget ...
  Postime
  3,531
  Faleminderit
  186
  151 falenderime nė 94 postime

  Pėr: 7 marsi dita e mesuesit

  Gezuar 7 marsin, te gjithe mesuesve!
  If you want to be TOGETHER you have TO-GET-HER !

 2. 2 antarėt mė poshtė falenderuan Arvima pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  bsdev (01-03-2017),pranvera bica (07-03-2016)

 3. #42
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-09-2014
  Postime
  867
  Faleminderit
  2
  27 falenderime nė 27 postime

  Pėr: 7 marsi dita e mesuesit

  Aq shume jane shtuar kalamajat sa qe profesioni, dikur i shenjte i mesuesit, eshte bere rutine kalimtare deri pas shkolle, ku nxenesi duhet te caje vete ne jete:

  Mesues,
  Dallendyshe,
  Kumbues,
  S'mu bere gjyshe!

 4. #43
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,656
  Faleminderit
  633
  177 falenderime nė 162 postime

  Pėr: 7 marsi dita e mesuesit

  Mesuesit edukojne......kafshe

 5. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar martini1984 pėr postimin:

  bsdev (01-03-2017)

 6. #44
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-09-2014
  Postime
  867
  Faleminderit
  2
  27 falenderime nė 27 postime

  Pėr: 7 marsi dita e mesuesit

  Po per diten e Nenes si nuk u kujtua njeri. Ju sikur te ishit te gjithe fetar te Lordit, se ata jane maskilista ekstereme dhe e kane femren dukuri helmuese per cdo aktivitet. Turp qe harruat, Nenen.

 7. #45
  CHEERFUL GIRL Maska e Arvima
  Anėtarėsuar
  14-04-2008
  Vendndodhja
  Aty ku te sjellin te gjitha rruget ...
  Postime
  3,531
  Faleminderit
  186
  151 falenderime nė 94 postime

  Pėr: 7 marsi dita e mesuesit

  Citim Postuar mė parė nga Ciarli Lexo Postimin
  Po per diten e Nenes si nuk u kujtua njeri. Ju sikur te ishit te gjithe fetar te Lordit, se ata jane maskilista ekstereme dhe e kane femren dukuri helmuese per cdo aktivitet. Turp qe harruat, Nenen.
  Nuk ka asnje turp ktu. Nuk eshte e thene qe nese nuk shkruam ketu nuk e uruam personalisht Nena do kujtuar e respektuar kurdohere duke ja shprehur dashurine , aty ku ajo ta shohe .
  If you want to be TOGETHER you have TO-GET-HER !

 8. #46
  i/e regjistruar Maska e Helikranon
  Anėtarėsuar
  14-11-2010
  Postime
  341
  Faleminderit
  14
  9 falenderime nė 8 postime

  Pėr: 7 marsi dita e mesuesit

  EuroStar1 !
  Do te ishte me sakte t'u drejtoheshe :" Te dashur mesimdhenes !",sepse ata qe portretizoni ju nuk jane mesues.

 9. #47
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  23,960
  Faleminderit
  64
  760 falenderime nė 623 postime

  Pėr: Vjersha pėr 7 marsin, Ditėn e Mėsuesve

  Gezuar 7 marsin te dashur mesues e mesuese! E bashke me ju, festojne edhe gjithe nxenesit tuaj nder vite.

  Albo

 10. #48
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-09-2014
  Postime
  867
  Faleminderit
  2
  27 falenderime nė 27 postime

  Pėr: 7 marsi dita e mesuesit

  mesuese
  mesuese e dashur
  te shkruaja
  nje ese,
  jo se
  me ka plasur,
  abetarja moj
  mace
  qe tek dera
  me bishtin e zi
  po me ben potere,
  me shkronjat e zeza
  figura shume pak
  diteve te shkuara
  qe me ndjekin pas
  sikur mjaullitin
  ashtu sikur ti
  qe me bishtin
  e zi
  me ben qesendi
  dhe nuk di ku te
  qaj nje hall a nje
  vaj
  per mesuesen
  time
  qe eshte me pushime.

  ..pra mesueses time
  nga zemra urime
  dhe oreve te gjata
  mos beni pushime
  po jepni mesime
  ushtrime
  veprime
  sikur
  mjaullitin
  shkronjat me qime.

Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •