Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 11 prej 11
 1. #1
  MR. BEAN - Laden Maska e the admiral
  Anėtarėsuar
  03-06-2009
  Vendndodhja
  European Union
  Postime
  6,947
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime

  Kriza ne Greqi. I vetmi sektor ne rritje eshte pornografia.

  Kriza ekonomike ēon ne vendime te papritura, si ai qe t'i perkushtohesh filmave porno. Ne fakt sektori i pornografise konsiderohet si nje alternative e vlefshme per te papunet greke.
  Sipas Sirini Production, kollos grek i pornografise, kerkesat per te marre pjese ne nje film porno jane ne rritje: rreth 2500 gjate vitit 2011 (80-90% ishin greke).
  Ajo qe shtyne punonjes banke apo nena femijesh t'i hyne pornografise eshte kryesisht pagesa. Per nje film mund te fitohen deri ne 3000€.

  Ne gjendjen aktuale politiko-ekonomike, Sirina Production ka vendosur te shfrytezoje edhe momentin per te xhiruar nje film me titullin "Revolucioni i popullit mbi gruan e ministrit" per te cilin eshte folur mjaft.
  Emri: 342438.jpg

Shikime: 616

Madhėsia: 67.9 KB

  http://www.leggo.it/news/mondo/greci...e/213595.shtml
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga the admiral : 08-02-2013 mė 12:37
  Vasudhaiva Kutumbakam

 2. #2
  l'aquila tornera a volare Maska e brandon
  Anėtarėsuar
  07-04-2006
  Postime
  622
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Wink Pėr: Kriza ne Greqi. I vetmi sektor ne rritje eshte pornografia.

  Ne disa zona te botes "prodhohet" me shume histori se sa "konsumohet" , megjithe ate ajo qe "avancon" gjithsesi eksportohet .
  Ka qene keshtu ne te shkuaren ne Ballkan ,keshtu duket se eshte sot ne Greqi .Por greqia ka nje lloj produkti te vecante qe eksporton : historine e nje falimentimi
  Greqia eshte nje cope e vogel e Europes , sa nje rajon mesatar i europes qofte per numrin e popullsise,per qofte 2 % te GPD -se zones € qe kontribon, dhe pikerisht per kete mund te menaxhohej me lehtesi ! Sic po shihet po ndodh e kunderta ; Kur nuk ishin te afte te nderhynin ne greqi mendojeni vete ,se c mund te ndodhe ne rajone me te gjera! Dhe hajde zuri bese euros !
  Sa per fillim Greqia hyri ne Europe ,mbi te gjitha per historine e saj ,sepse eshte "atdheu i Platonit" , dhe sot eshte nje problem per te ,per shkak te struktures politike dhe adimistrative pothuaj primitive . Ata menduan , se mund te sillen me Europen ashtu sic bejne me Shqiperine , dhe donin ta benin per leshko ate. Por sa te jete Frau Merkel atje , lart, vecse lart tymi do shkoje ! Keqardhje per greket pasi porno nuk eshte me inovacion dhe historia e Greqise nuk zgjon me,shume kuriozitet ,;" konsumatoret,potenciale" jane pragmatike
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga brandon : 08-02-2013 mė 14:08
  La vida es un carnaval

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e KORCARI 2
  Anėtarėsuar
  26-12-2012
  Vendndodhja
  Thesaloniqi
  Postime
  363
  Faleminderit
  11
  6 falenderime nė 6 postime

  Pėr: Kriza ne Greqi. I vetmi sektor ne rritje eshte pornografia.

  Citim Postuar mė parė nga brandon Lexo Postimin
  Ne disa zona te botes "prodhohet" me shume histori se sa "konsumohet" , megjithe ate ajo qe "avancon" gjithsesi eksportohet .
  Ka qene keshtu ne te shkuaren ne Ballkan ,keshtu duket se eshte sot ne Greqi .Por greqia ka nje lloj produkti te vecante qe eksporton : historine e nje falimentimi
  Greqia eshte nje cope e vogel e Europes , sa nje rajon mesatar i europes qofte per numrin e popullsise,per qofte 2 % te GPD -se zones € qe kontribon, dhe pikerisht per kete mund te menaxhohej me lehtesi ! Sic po shihet po ndodh e kunderta ; Kur nuk ishin te afte te nderhynin ne greqi mendojeni vete ,se c mund te ndodhe ne rajone me te gjera! Dhe hajde zuri bese euros !
  Sa per fillim Greqia hyri ne Europe ,mbi te gjitha per historine e saj ,sepse eshte "atdheu i Platonit" , dhe sot eshte nje problem per te ,per shkak te struktures politike dhe adimistrative pothuaj primitive . Ata menduan , se mund te sillen me Europen ashtu sic bejne me Shqiperine , dhe donin ta benin per leshko ate. Por sa te jete Frau Merkel atje , lart, vecse lart tymi do shkoje ! Keqardhje per greket pasi porno nuk eshte me inovacion dhe historia e Greqise nuk zgjon me,shume kuriozitet ,;" konsumatoret,potenciale" jane pragmatike
  Une mendoj qe greqine nuk deshen ta ndihmojne,nuk duan ta ndihmojne.

 4. #4
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  22-08-2009
  Postime
  392
  Faleminderit
  36
  2 falenderime nė 2 postime

  Pėr: Kriza ne Greqi. I vetmi sektor ne rritje eshte pornografia.

  Citim Postuar mė parė nga KORCARI 2 Lexo Postimin
  Une mendoj qe greqine nuk deshen ta ndihmojne,nuk duan ta ndihmojne.
  Korcari 2, e ke gabim Greqise ja beri koka (sigurisht populli i thjeshte ska faj) ,sepse Europa ka dhene shume para ne Greqi, kush i mban mend PAKETAT DELOR, qe merrte rradhazi ANDERA PAPANDREU, por Greket ne vend qe ti shfrytezonin keto Paketa per zhvillim ekonomik i hengren per Rryshfete , dhe neper Vila dhe buzuqe, para 4-5 vjetesh Greqia ishte vendi i pare ne EUROPE per blerjen e Xhipave PORSHE KAJEN (Sipas deklaratave te PORSHES), dhe kush ka jetuar ato vite ne Greqi duhet ta mbaje mend qe shikoje Fshatarin qe vinte ne stan per te kontrolluar dhente dhe dhite me BMW ose MERCEDES te ri Fringo.
  Pervec kesaj Greqia ishte dhe eshte vendi i pare ne EUROPE persa i perket numrit te shumte te te punesuarve ne Administraten Shteterore , ne krahasim me numrin e popullsise,
  Greqia kishte 10 milion Banore dhe 2 Milion te punesuar ne Administraten Shteterore
  Gjermania kishte 80 milion Banore dhe vetem 800 mije te punesuar ne Administraten Shteterore

  Pra konkluzioni eshte qe ata hanin dhe benin qejf me Leket e EUROPES

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e KORCARI 2
  Anėtarėsuar
  26-12-2012
  Vendndodhja
  Thesaloniqi
  Postime
  363
  Faleminderit
  11
  6 falenderime nė 6 postime

  Pėr: Kriza ne Greqi. I vetmi sektor ne rritje eshte pornografia.

  Citim Postuar mė parė nga Kermilli Lexo Postimin
  Korcari 2, e ke gabim Greqise ja beri koka (sigurisht populli i thjeshte ska faj) ,sepse Europa ka dhene shume para ne Greqi, kush i mban mend PAKETAT DELOR, qe merrte rradhazi ANDERA PAPANDREU, por Greket ne vend qe ti shfrytezonin keto Paketa per zhvillim ekonomik i hengren per Rryshfete , dhe neper Vila dhe buzuqe, para 4-5 vjetesh Greqia ishte vendi i pare ne EUROPE per blerjen e Xhipave PORSHE KAJEN (Sipas deklaratave te PORSHES), dhe kush ka jetuar ato vite ne Greqi duhet ta mbaje mend qe shikoje Fshatarin qe vinte ne stan per te kontrolluar dhente dhe dhite me BMW ose MERCEDES te ri Fringo.
  Pervec kesaj Greqia ishte dhe eshte vendi i pare ne EUROPE persa i perket numrit te shumte te te punesuarve ne Administraten Shteterore , ne krahasim me numrin e popullsise,
  Greqia kishte 10 milion Banore dhe 2 Milion te punesuar ne Administraten Shteterore
  Gjermania kishte 80 milion Banore dhe vetem 800 mije te punesuar ne Administraten Shteterore

  Pra konkluzioni eshte qe ata hanin dhe benin qejf me Leket e EUROPES
  Po e bre cfare thashe une ; " Kur perendite duan te na denojne na i plotesojne te gjiha deshirat"
  Keshtu dhe puna e greqise,ce i bie qe ti te me japesh borxhe mua duke ditur qe ske shpresa qe te ti kthej mbraps dhe ti vazhdon te me japesh e te me japesh leka borxhe edhe pse mua me shikon tere diten duke pire neper lokale dhe perseri vazhdon te me japesh leka borxh

 6. #6
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  35
  Postime
  4,276
  Faleminderit
  123
  72 falenderime nė 64 postime

  Pėr: Kriza ne Greqi. I vetmi sektor ne rritje eshte pornografia.

  Evgjitet degjenerimin e kane ne DNA, nuk eshte suprize qe po merren edhe me veprime te tilla.
  I LOVE GOD

  j&g

 7. #7
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  26-01-2013
  Vendndodhja
  Ne zon te luftes
  Postime
  1,204
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Kriza ne Greqi. I vetmi sektor ne rritje eshte pornografia.

  Greqia apo (sipas portokallis GREEFUCK ) do te fudoset edhe me keq

 8. #8
  ...in the battle of Love! Maska e Pirate of Love
  Anėtarėsuar
  07-09-2010
  Vendndodhja
  Made in Lugina!
  Postime
  1,040
  Faleminderit
  28
  46 falenderime nė 36 postime

  Talking Pėr: Kriza ne Greqi. I vetmi sektor ne rritje eshte pornografia.

  e pra, donin Juropen, nuk e kane ditur qe rrospa plake e 1 x qe eshte ajo, i ben te shesin edhe by...at e tyre. Borxhi, eshte borxh tani duhet ktyher gjitha ato miliarda ojrash. Oooooou, qenka radha dhe momenti per ta pergaditur per regjistrim tani filmin "artistik" te radhes edhe ate hyhyhyyyyyy 300-400 seriale "pashai i Janines"
  ...nuk i dihet kurre, nuk i dihet kurre, ndoshta vjen momenti...!

 9. #9
  yep Maska e Izadora
  Anėtarėsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,891
  Faleminderit
  24
  39 falenderime nė 37 postime

  Pėr: Kriza ne Greqi. I vetmi sektor ne rritje eshte pornografia.

  Citim Postuar mė parė nga the admiral Lexo Postimin
  Kriza ekonomike ēon ne vendime te papritura, si ai qe t'i perkushtohesh filmave porno. Ne fakt sektori i pornografise konsiderohet si nje alternative e vlefshme per te papunet greke.
  Sipas Sirini Production, kollos grek i pornografise, kerkesat per te marre pjese ne nje film porno jane ne rritje: rreth 2500 gjate vitit 2011 (80-90% ishin greke).
  Ajo qe shtyne punonjes banke apo nena femijesh t'i hyne pornografise eshte kryesisht pagesa. Per nje film mund te fitohen deri ne 3000€.
  Te pakten nga ky 3000€ ti paguajne ndonje taks shtetit qe te laje borxhet .
  Lane buzuqet dhe filluan pornot tani .
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e Prudence
  Anėtarėsuar
  11-03-2008
  Postime
  2,438
  Faleminderit
  77
  124 falenderime nė 80 postime

  Pėr: Kriza ne Greqi. I vetmi sektor ne rritje eshte pornografia.

  Kam frike se dhe ne ne ate rruge do gremisemi.
  "Mė e mira ėshtė armike e sė mirės"

 11. #11
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  26-01-2013
  Vendndodhja
  Ne zon te luftes
  Postime
  1,204
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Kriza ne Greqi. I vetmi sektor ne rritje eshte pornografia.

  Sic thot edhe Valentino Corleone aahahhaah (APSOLUT ), mos ke dert se Kosova dhe Shqiperia, nuk e bejne kete pun te piset

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •