Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 17 prej 17

Tema: Mbi Tiranen

 1. #1
  Perjashtuar nga Mod.
  Anėtarėsuar
  07-09-2012
  Vendndodhja
  Ne Shqiperi
  Postime
  5,361
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime

  Mbi Tiranen

  Kam vendosur te jetoj ne Tirane....Ka kurse mbi historine e Tiranes? Pervec historie dua te me tregoj mbi lagjet dhe vendet.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Plaku me kostum : 27-01-2013 mė 07:38

 2. #2
  krenar qe jam malsor..... Maska e _MALSORI_
  Anėtarėsuar
  21-07-2005
  Vendndodhja
  diku neper bote
  Postime
  2,683
  Faleminderit
  12
  69 falenderime nė 55 postime

  Pėr: Mbi Tiranen

  lagjja me e mire eshte babrroj por edhe bathorja nuk ngelet prapa..
  a do male me debore,trima te forte dhe malsore,fort bujare dhe burrerore,shko ne kukes i ke me dore.

 3. #3
  I love god
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,129
  Faleminderit
  113
  64 falenderime nė 58 postime

  Pėr: Mbi Tiranen

  Citim Postuar mė parė nga _MALSORI_ Lexo Postimin
  lagjja me e mire eshte babrroj por edhe bathorja nuk ngelet prapa..
  mos e vrit se eshte cun i ri

 4. #4
  Une Ti Dhe Zoti Maska e EDUARDI
  Anėtarėsuar
  06-09-2003
  Vendndodhja
  Tiranė
  Mosha
  40
  Postime
  1,943
  Faleminderit
  59
  58 falenderime nė 51 postime

  Pėr: Mbi Tiranen

  Sa kerkesa ke.....
  Takohemi Ditėn e Gjykimit

 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  05-12-2012
  Postime
  225
  Faleminderit
  3
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Pėr: Mbi Tiranen

  seriously? lol
  Citim Postuar mė parė nga Plaku me kostum Lexo Postimin
  Kam vendosur te jetoj ne Tirane....Ka kurse mbi historine e Tiranes? Pervec historie dua te me tregoj mbi lagjet dhe vendet.

 6. #6
  Perjashtuar nga Mod.
  Anėtarėsuar
  07-09-2012
  Vendndodhja
  Ne Shqiperi
  Postime
  5,361
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime

  Pėr: Mbi Tiranen

  Citim Postuar mė parė nga _MALSORI_ Lexo Postimin
  lagjja me e mire eshte babrroj por edhe bathorja nuk ngelet prapa..
  Vendbanimin e kam gjetur. Aty tek Komuna e Parisit

  Citim Postuar mė parė nga EDUARDI Lexo Postimin
  Sa kerkesa ke.....
  Do hapja edhe nje teme mbi Danimarken
  Po kjo eshte nje problem familjar.
  Do pres njehere si do vijoj...
  Citim Postuar mė parė nga essie Lexo Postimin
  seriously? lol
  Yes. serious business.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Plaku me kostum : 28-01-2013 mė 06:30

 7. #7
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  11-11-2002
  Postime
  6,667
  Faleminderit
  0
  19 falenderime nė 18 postime

  Pėr: Mbi Tiranen

  Vallai ke gjet vendin me te mire per te jetuar

  Sido qe ta maresh shtepine ne Tirane, mos e kerko me banjo se nuk te hyn ne pune. Mjafton te dalesh nga shtepia dhe je i lire...

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime

  Pėr: Mbi Tiranen

  Citim Postuar mė parė nga Plaku me kostum Lexo Postimin
  Vendbanimin e kam gjetur. Aty tek Komuna e Parisit


  Ne cecenin e jugut, paske pefundu, me lalo-labet?

  :P

  ik me mire ne bath-ore.

  p.s

  Na myten katunaret, do e qujme

  KATURONA, me mire Tiranen.
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 9. #9
  Perjashtuar nga Mod.
  Anėtarėsuar
  07-09-2012
  Vendndodhja
  Ne Shqiperi
  Postime
  5,361
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime

  Pėr: Mbi Tiranen

  Citim Postuar mė parė nga EuroStar1 Lexo Postimin
  Vallai ke gjet vendin me te mire per te jetuar

  Sido qe ta maresh shtepine ne Tirane, mos e kerko me banjo se nuk te hyn ne pune. Mjafton te dalesh nga shtepia dhe je i lire...
  Dikur kam pasur nje plak komshie, e bente ne qesk dhe e hidhte nga dritarja
  Citim Postuar mė parė nga Xhuxhumaku Lexo Postimin
  .....
  Besoj ate zone ku jam une e merr blloku lol
  Jo larg nga Bar Cadra

  rrri urte daku se ju jeni bere pakica

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime

  Pėr: Mbi Tiranen  e ke shit gamorin
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 11. #11
  l'aquila tornera a volare Maska e brandon
  Anėtarėsuar
  07-04-2006
  Postime
  622
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Pėr: Mbi Tiranen

  E bukur kenga ! A mund te na e perktheni ?
  La vida es un carnaval

 12. #12
  Perjashtuar nga Mod.
  Anėtarėsuar
  07-09-2012
  Vendndodhja
  Ne Shqiperi
  Postime
  5,361
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime

  Pėr: Mbi Tiranen

  Citim Postuar mė parė nga Xhuxhumaku Lexo Postimin


  e ke shit gamorin
  Shoku, katunar me kal jo me gomar.
  Po edhe mbi gomar kam hipur
  pare tek blloku kam harxhu
  dhe xhamit ja kam futur me koke

  me lopate kam punu

  hahhaha shpai lol keshtu e thone dhe katunaret e durresit

  Citim Postuar mė parė nga brandon Lexo Postimin
  E bukur kenga ! A mund te na e perktheni ?
  Shqip eshte :-)

 13. #13
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  36
  Postime
  4,276
  Faleminderit
  123
  72 falenderime nė 64 postime

  Pėr: Mbi Tiranen

  wow damn T-man hap i madh ky. Nejse good luck! btw kur te jesh ne ambient pune aty do isha kurioze te na thoje se cfare shikon ndryshe ne krahasim me ketu ne USA.


  P.s: (behet fjale per white-collar jobs)
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga loneeagle : 08-02-2013 mė 10:51
  I LOVE GOD

  j&g

 14. #14
  Perjashtuar nga Mod.
  Anėtarėsuar
  07-09-2012
  Vendndodhja
  Ne Shqiperi
  Postime
  5,361
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime

  Pėr: Mbi Tiranen

  Citim Postuar mė parė nga loneeagle Lexo Postimin
  wow damn T-man hap i madh ky. Nejse good luck! btw kur te jesh ne ambient pune aty do isha kurioze te na thoje se cfare shikon ndryshe ne krahasim me ketu ne USA.


  P.s: (behet fjale per white-collar jobs)
  Thank you.

  Ku di une per pune lol. Nga jeta e perditshme thjesht gjuha ndryshon.

  White collar? Gjithmone e kam pasur blue, ose ngjyra te ndryshme. Njehere white me gri dhe e kam perdorur dyhere .


 15. #15
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-09-2003
  Vendndodhja
  USA, Evrope:P
  Postime
  12
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Mbi Tiranen

  Eshte mbushur Tirana e dashur me..... nga te gjitha anet e Shqiperise ... Ca ti bejme demokracise lol..............

 16. #16
  Perjashtuar nga Mod.
  Anėtarėsuar
  07-09-2012
  Vendndodhja
  Ne Shqiperi
  Postime
  5,361
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime

  Pėr: Mbi Tiranen

  Citim Postuar mė parė nga leopardi Lexo Postimin
  Eshte mbushur Tirana e dashur me..... nga te gjitha anet e Shqiperise ... Ca ti bejme demokracise lol..............
  Po re, ta rrethojme me mure....


  Jeton ne Europe Perendimore ti? Ne USA? Po per te njejta arsye eshte mbushur tirana ashtu sic ti dhe ndoshta familja jote ka mbushur ato vende ku jetoni ju.

 17. #17
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-02-2013
  Postime
  63
  Faleminderit
  2
  2 falenderime nė 2 postime

  Pėr: Mbi Tiranen

  Citim Postuar mė parė nga Plaku me kostum Lexo Postimin
  Po re, ta rrethojme me mure....


  Jeton ne Europe Perendimore ti? Ne USA? Po per te njejta arsye eshte mbushur tirana ashtu sic ti dhe ndoshta familja jote ka mbushur ato vende ku jetoni ju.
  po ē'pret, qe hidhesh me arsye ? normal qe edhe atje , ne USA apo Europe te shajne e te bejn per dy lek, eshte ajo forca e zakonit me mrojt (edhe pse nuk ke argumente mbrojtese) ate "taten" . Madje ketu ne Tiron, dikur njerzit ishin te but (amari i thon taljont) , sot jan kthy ne "kafshe"(nga ato primitive)...s'po flas per traditen se esht teme e gjate , dhe ka shku ora ik e fiu...

  pastaj nje te drejt tha ay lart , kujt i pelqen mir , kujt i djeg le te bohet njeri , fundja ne ate kuptim mund te lexohet ai komenti me siper .

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •