Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 5
  1. #1
    i/e regjistruar Maska e pranvera bica
    Anėtarėsuar
    23-03-2009
    Vendndodhja
    Atje ku ka serenata.
    Postime
    5,874
    Postimet nė Bllog
    1

    Urime pa fund per Stafin e Forumit Shqiptar!

    Te dashur moderatore te Forumit Shqiptar!
    Kaloi edhe nje vit dhe ja ku jemi prape bashke ne kete fillim viti per te shprehur mendimet tona ,urimet tona,per te ndare se bashku me miqte e mikeshat e forumit tema te bukura ,te ndryshme dhe ju si Staf i mrekullueshem keni durimin te respektoni keto mendime tonat duke bere te mundur komunikimin me te gjithe vendet e Globit ku ka Shqiptare! Faleminderit per punen tuaj te mrekullueshme!
    Gezuar ,Gezuar nga mot Gezuar Vitin e Ri 2013! Qofte Vit' i begate ne postime e tema te mrekullueshme! Ameeen!

  2. #2
    i/e regjistruar Maska e Nete
    Anėtarėsuar
    13-04-2009
    Postime
    8,688

    Pėr: Urime pa fund per Stafin e Forumit Shqiptar!

    Urime viti i ri,gjithashtu

  3. #3
    yep Maska e Izadora
    Anėtarėsuar
    11-09-2008
    Vendndodhja
    ne zemren e atij qe ka "zemer"
    Postime
    8,793

    Pėr: Urime pa fund per Stafin e Forumit Shqiptar!

    Faleminderit Pranvera per urimin Gezuar edhe ti dhe mbaresi ne familje :-))

    Po ndonje dhurat apo shtes rroge ka per ne apo vetem stimuj moral :-D
    Edhe une e uroje stafin dhe lart e me larte inshallah
    Jeto sot se neser nuk i dihet

  4. #4
    krenar qe jam malsor..... Maska e _MALSORI_
    Anėtarėsuar
    21-07-2005
    Vendndodhja
    diku neper bote
    Postime
    2,637

    Pėr: Ja prononcimi i njė moderatori

    Citim Postuar mė parė nga ademgashi_dk Lexo Postimin
    Kjo e fundit ishte e tepėrt. u kuptua nė rreshtat e parė!
    Mos kujtoni se nuk e kam siklet kėtė punė, jo. Po kėtu ne kurbet kėshtu shkon koha, kur nuk ke cka bėn. Edhe unė jam kryeredaktor, por kurrė nuk kam nepėrkėmbur vullnetin e tė tjerėve. Di shumė vetė qė kanė nicka tė ndryshėm edhe pa arsye, po hic!
    Nofkėn Gi de Masha e kam pėrdorur nė Kosovė dmth nuk ėshtė shpifur nė kėtė forum. Kėta ma hoqėn.
    Mirė Malėsor po tė ishe t'i nė vend tė Albos, a do m'i ktheje nofkat?
    Ah sikur ta kishim atė temėn pėr argėtim qė e kam pas hapur dikur "Fundjava gazmore"!
    Piiii, e fundjavė qenka. Gėzuar fundjava miq!
    nuk eshte e tepert ajo qe them..sinqerisht gjysmen e forumit do i perjashtoja..nuk i duroj dot nje pjese qe hyjne ne forum pse i detyron gruaja te shkruajne emrin ketu..ne forum hyhet per te kaluar kohen dhe per te thene dicka dhe jo sa per te shenuar emrin..pastaj nje kategori komunistash nostalgjik per komunizmin dhe enverin nuk do kishin vend fare ne forum..apo nje kategori fetaresh qe te bejne me vjelle me komentet e tyre ne mbrojtje apo sharje te nje feje te caktuar..apo nje kategori femrash shume te emancipuara qe me flamurin e feminizmit te qajne koken per te mos thene nje tjeter fjale..pra ke plot kategori njerezish qe jan kot ne kete forum..

    nuk e di pse je fiksuar pas disa nofkash i dashur..alboja besoj ta ka sqaruar..tani pse duhet te behesh qesharak me lutje te tilla neper forum..bej perpjekje ne privat dhe kur nuk do gjesh zgjidhje aty ske rruge tjeter veq te pranosh verdiktin e tij ose ti thuash lamtumire forumit..mos merr veten si etalon ne lirine e shprehjes..ti ke rregullat tua te radios tende alboja ka te vetat..a e drejton radion tende pa rregulla ti..edhe po ta kesh pa rregulla eshte verdikti yt qe e pranojne apo nuk e pranojne te tjeret por qe ty nuk te behet vone shume nese ka qe nuk i pelqejne..

    po te ishte per mua do te te pyesja cilen nofke do dhe do ta lija ate qe don ti por jo me shume se nje..ndryshe nuk dime me ke po debatojme..nesje per ty e dime nofkat tua por skemi si ti kuptojme disa qe i kan nga dy e tri e i krehin bishtin vetes..nese ti di dike qe ka me shume se nje nofke denoncoje..nuk ben mire vetem te aludosh..

    keshtu i dashur mesohu me rregullat..hiqe nga mendja mentalitetin komunist qe rregullat i ben vete..
    a do male me debore,trima te forte dhe malsore,fort bujare dhe burrerore,shko ne kukes i ke me dore.

  5. #5
    back to origin Maska e ☆Angie☆
    Anėtarėsuar
    02-11-2007
    Vendndodhja
    Skyline
    Postime
    2,559

    Pėr: Urime pa fund per Stafin e Forumit Shqiptar!

    Po out-em, kėtė herė dora atentatore mafioze e fshehur ishte e imja, qė me disa click-e fshiu tė gjitha postimet jashtė teme.

    nuk e di pse je fiksuar pas disa nofkash i dashur..alboja besoj ta ka sqaruar..tani pse duhet te behesh qesharak me lutje te tilla neper forum..bej perpjekje ne privat dhe kur nuk do gjesh zgjidhje aty ske rruge tjeter veq te pranosh verdiktin e tij ose ti thuash lamtumire forumit..mos merr veten si etalon ne lirine e shprehjes..ti ke rregullat tua te radios tende alboja ka te vetat..a e drejton radion tende pa rregulla ti..edhe po ta kesh pa rregulla eshte verdikti yt qe e pranojne apo nuk e pranojne te tjeret por qe ty nuk te behet vone shume nese ka qe nuk i pelqejne..


    ademgashi_dk, malėsori tė ėshtė pėrgjigjur shumė bukur. Me sa jam unė nė djeni, ti ke hapur njė temė ankesash pėr problemin qė tė prish gjumin e natės dhe si Uriel ashtu edhe Albo tė kanė dhėnė pėrgjigje e tė kanė sqaruar. Madje ti je larguar nga forumi pėr kėtė shkak, humbje e thellė pėr 40.000 e ca kusur anėtarė kjo, duke parė edhe kontributin e thellė dhe shumėvjeēar tėndin nė forum, i dhėnė kryesisht nė nėnforumin ku anėtarasia bėn llogje kavaje. Nqs ti nuk pajtohesh me vendimin, je i lirė ti drejtohesh Albo-s nė privat, si administrator i forumit dhe personi qė ka fuqi vendimarrėse. Nuk mė duket e drejtė tė nxjerrėsh nga binarėt njė temė, misioni i tė cilės ishte krejtėsisht tjetėr! Mesa duket ke nevojė tė mėsosh si funksionon njė forum.

    Problemin zgjidhe privatisht me administratorin. Kjo ėshtė fjala e fundit, se u bėmė si ēerdhė me drekė.
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga ☆Angie☆ : 04-01-2013 mė 18:15
    Elegance is an attitude.

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •