Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 1 prej 1
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-04-2002
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  39
  Postime
  174
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  www.matrix.al - Ushtrime te zgjidhura nga Matematika, Fizika, teza,Diploma,D.Kursi

  http://www.matrix.al Sapo eshte hapur ky portal kursesh , tek i cili mund te gjeni Detyra Kursi, Tema Diplome, gjimanzistet e te gjithe klasave mund te gjejne cdo ushtrim matematike e fizike te zgjidhur dhe te sqaruar me hollesi
  Sa mirė do tė ishte tė mos kisha lindur,
  por meqė kam lindur sa mirė do tė ishte tė mos vdisja,
  por meqė do tė vdesė sa mirė do tė ishte tė mos ringjallesha.
  por meqė do tė ringjallem sa mirė do tė ishte tė mos dėnohesha, e nėse dėnohem tė mos dėnohem pėrgjithmonė...

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar drita pėr postimin:


Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •