Close
Faqja 1 prej 3 123 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 58
 1. #1
  Perjashtuar nga Mod.
  Anėtarėsuar
  07-09-2012
  Vendndodhja
  Ne Shqiperi
  Postime
  5,361
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime

  Gezuar Vitin e Ri - 2013

  Gezuar vitin e ri

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e toni54
  Anėtarėsuar
  25-02-2010
  Postime
  3,798
  Faleminderit
  10
  59 falenderime nė 55 postime

  Pėr: Gezuar Vitin e Ri - 2013
  Nė jetė tė gjithė ne kemi dėshira dhe ėndrra ...
  Shpresoj qė tė gjitha dėshirat tuaja tė realizohen nė njė udhėtim plot surpriza nė rrugėn e jetės.
  Ju uroj tė gjithėve Gėzuar Vitin e Ri 2013

 3. #3
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime nė 21 postime

  Pėr: Gezuar Vitin e Ri - 2013

  Gėzuar tė gjithėve Vitin e Ri 2013.
  Mbarėsi pėr tė gjithė nė vitin qė vjenė.

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Flamuri Shkoder
  Anėtarėsuar
  19-12-2012
  Vendndodhja
  Shkoder
  Postime
  136
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Pėr: Gezuar Vitin e Ri - 2013

  Gezuar!
  Shnet,jete,lumturi,harmoni....
  Shėndosh koka, se kapele gjen sa tė duash !

 5. #5
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,912
  Faleminderit
  47
  64 falenderime nė 51 postime

  Pėr: Gezuar Vitin e Ri - 2013

  Nje vit i mbare plot shendet dhe suksese

  GEZUAR PER SHUME VJET 2013 !!

 6. #6
  I love god
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,129
  Faleminderit
  112
  64 falenderime nė 58 postime

  Pėr: Gezuar Vitin e Ri - 2013

  per ju qe jetoni ne Shqiperi:

  na coni nai1 pagure per vitin e ri.

  GEZUAR

 7. #7
  Shqiptar nga Kosova Maska e prishtina75
  Anėtarėsuar
  22-03-2012
  Postime
  3,367
  Faleminderit
  150
  152 falenderime nė 132 postime

  Pėr: Gezuar Vitin e Ri - 2013

  .....urime urime, 2013-ta le te jete vite i mbare per te gjithe shqiptaret kudo qe jane, sa me shume suksese, dashuri, lumturi dhe te qeshura, GEZUAR


 8. #8
  Maska e Serioze
  Anėtarėsuar
  14-10-2012
  Postime
  1,694
  Faleminderit
  2
  20 falenderime nė 17 postime

  Pėr: Gezuar Vitin e Ri - 2013

  Nėse kerkon besimin tim, Mė jep sinqeritetin tėnd...

 9. #9
  B@NeS@XhIe Maska e B@Ne
  Anėtarėsuar
  04-01-2010
  Vendndodhja
  .............
  Postime
  4,350
  Faleminderit
  251
  159 falenderime nė 120 postime

  Pėr: Gezuar Vitin e Ri - 2013

  Qe 2013-ta te jete per ju nje Vit i Mbare ne ēdo aspekt te Jetes
  Gzzzzuuuuuuuuuuuuuuu !!!!
 10. #10
  i/e regjistruar Maska e Besoja
  Anėtarėsuar
  24-07-2008
  Vendndodhja
  Prrenjas, Shqiperi
  Postime
  3,270
  Faleminderit
  44
  30 falenderime nė 25 postime

  Pėr: Gezuar Vitin e Ri - 2013

  Ne pamundesi per te vene ndonje foto...
  Ju uroj te gjitheve gezuar vitin e ri!
  Shendet dhe harmoni!
  Leke?Mire do te ishte te kishim sa me shume...ehehehe...

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e silentgirl
  Anėtarėsuar
  19-11-2011
  Postime
  1,985
  Faleminderit
  6
  9 falenderime nė 8 postime

  Pėr: Gezuar Vitin e Ri - 2013

  Gezuar te gjitheve...,ju uroj nje vit plote harmoni,gezime,shendet dhe mbi te gjitha dashuri ,ju dhe familjeve tuaja..

  Ky vit ju sjellte gjithcka deshiron zemra juaj Gezuar...

  Pyetni te diturit ,rrini me te urtet dhe shoqerohuni me te varferit.

 12. #12
  yep Maska e Izadora
  Anėtarėsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,891
  Faleminderit
  24
  39 falenderime nė 37 postime

  Pėr: Gezuar Vitin e Ri - 2013

  Gezuar 2013 , ju uroje shendet dhe mbaresi kudo qe te jeni :-))

  Jeto sot se neser nuk i dihet

 13. #13
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,899
  Faleminderit
  324
  183 falenderime nė 101 postime

  Pėr: Gezuar Vitin e Ri - 2013

  Gezuar edhe nga une,shendet dhe suksese ne jet.

  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e Ēaushi
  Anėtarėsuar
  03-05-2006
  Vendndodhja
  Nė Atdhe!
  Postime
  3,283
  Faleminderit
  50
  39 falenderime nė 28 postime

  Thumbs up Pėr: Gezuar Vitin e Ri - 2013

  Dhuro shumė...e prit pak!

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Anėtarėsuar
  26-03-2003
  Mosha
  62
  Postime
  7,973
  Faleminderit
  8
  18 falenderime nė 16 postime

  Pėr: Gezuar Vitin e Ri - 2013

  Urime pėr Vitin e Ri – kushtuar miqve tė mi


  Tė dashur miq,
  Ju uroj nga zemra:

  Gėzuar
  Vitin
  e Ri 2013

  Uroj qė nė radhė tė parė tė keni shėndet tė mirė; gėzim, hare, lumturi e harmoni nė familjet tuaja; e mbi tė gjitha dashuri tė pakufishme familjare e ndėrnjerėzore.

  Ju uroj shumė suksese nė punėn tuaj dhe ajo punė juaja gjithmonė qoftė nė shėrbim e nė tė mirė tė Atdheut – Shqiptarizmės!

  Uron, miku juaj,
  Adem Gashi me familje,
  Danimarkė

  "Projekti 21" nuk i bėn reklamė vetes, afirmon tė tjerėt!

 16. #16
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  05-12-2012
  Postime
  225
  Faleminderit
  3
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Pėr: Gezuar Vitin e Ri - 2013

  gėzuar vitin e ri
  happy new year
  bonne année

 17. #17
  i/e regjistruar Maska e teta
  Anėtarėsuar
  25-10-2005
  Postime
  2,011
  Faleminderit
  22
  34 falenderime nė 28 postime

  Pėr: Gezuar Vitin e Ri - 2013

  gezuar festen gjithe forumisteve

  shendet,fat ,mbarsi dhe shum dashuri ne familjet tuaja

  teta

 18. #18
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,912
  Faleminderit
  47
  64 falenderime nė 51 postime

  Pėr: Gezuar Vitin e Ri - 2013

  ★ ° . .  . ☾ °☆ . * ● ø .  ★ ° :. . • ○ ° ★ . * .  ☾  .  ° . ● .  °☆ ø. ● . ★ ★ ° ☾ ☆ ø. ø ★ ° . .  . ☆☼ gezuar vitin e ri 2013!!! ☼ . * ● ø .  ★ ° :. . • ○ ° ★ . *  °☆ ø. ● . ★ ★ ° ☾ ☆ ø. ø ★ ° . .  . ☾ °☆ . * ● ø .  ★ ° :. . • ○ ° ★ . * .  ☾  .  ° . ● .  °☆ ø. ● . ★ ★ ° ☾ ☆ ø. ø ★ ° . .` `^ . ☾ °☆ . * ●
  ° _██_*。*. / \ .˛* .˛.*.★* *★ 。*
  ˛. (“• ̮•)*˛°*/.♫.♫\*˛.* ˛_Π_____. * ˛*
  .°( . • . ) ˛°./• '♫ ' •\.˛*./______/~\ *. ˛*.。˛* ˛. *。
  *(...'•'.. ) *˛╬╬╬╬╬˛°.|田田 |門|╬╬╬╬ .
  Ƙ"*°•♥•°*"˜Æ`“Ƙ"*°•♥•°*"˜Æ` “Ƙ"*°“Ƙ"*°•♥•°

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e Diella1
  Anėtarėsuar
  06-03-2011
  Postime
  1,168
  Faleminderit
  28
  17 falenderime nė 15 postime

  Pėr: Gezuar Vitin e Ri - 2013

  Gezuar Vitin e Ri, sa me shume paqe, dashuri dhe miresi per kete Vit te Ri per te gjithe juve!

 20. #20
  Perjashtuar Maska e Edvin83
  Anėtarėsuar
  20-03-2006
  Vendndodhja
  Tallinn
  Postime
  4,686
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime

  Pėr: Gezuar Vitin e Ri - 2013

  Gėzuar e me shpresė pėr nji bashkim tė trojeve shqiptare vitin tjetėr!

Faqja 1 prej 3 123 FunditFundit

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •