Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
  1. #1
    Shpirt Shqiptari Maska e Albo
    Anëtarësuar
    16-04-2002
    Vendndodhja
    Philadelphia
    Postime
    30,030
    Postimet në Bllog
    17

    AMC sjell I-Phone 5 në Shqipëri

    AMC sjell I-Phone 5 në Shqipëri

    Emri:  iphone5.jpg

Shikime: 180

Madhësia:  16.7 KB

    Prodhimi më i fundit i “Apple”, I-Phone 5, vjen tashmë zyrtarisht edhe në Shqipëri. Është AMC ajo që ka vendosur që së bashku me aparatin e jashtëzakonshëm të ofrojë edhe planet e saj tarifore, të përgatitura posaçërisht për abonentët e I-Phone 5 në Shqipëri. Tashmë ky aparat ndodhet në të gjitha dyqanet AMC dhe mbulohet me garanci zyrtare për 1 vit. Drejtori ekzekutiv i AMC, Dimitris Blatsios, lidhur me këtë zhvillim, u shpreh se AMC, si pjesë e gjigantit botëror të telekomunikacionit, “Deutsche Telekom”, është pararendëse në sjelljen e teknologjive të reja të standardeve ndërkombëtare në vend. “I-Phone 5 është një produkt ikonë, që tashmë vjen zyrtarisht ne Shqipëri dhe ekskluzivisht nga AMC. Kompania jonë do t’u ofrojë gjithmonë abonentëve të saj produktet dhe shërbimet më cilësore, që ndihmojnë në përmirësimin e jetës së tyre”, tha Blatsios.

    Burimi: Panorama
    "Babai i shtetit është Ismail "Qemali", e zbuloi Edvin shkencëtari!"

  2. #2
    back to origin Maska e ☆Angie☆
    Anëtarësuar
    02-11-2007
    Vendndodhja
    Skyline
    Postime
    2,559
    Më në fund në këtë aspekt u bë edhe Shqipëria si jashtë shtetit. Deri pak më parë, duhet të duroje tangerllikun e Molla Store-it në Tr, që kishte ekskluzivitetin.


    PS: AMC pjesë e Deutsche Telecom? Qëkur?
    Elegance is an attitude.

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •