Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
  1. #1
    krenar qe jam malsor..... Maska e _MALSORI_
    Anėtarėsuar
    21-07-2005
    Vendndodhja
    diku neper bote
    Postime
    2,637

    kerkoj nje drenicak..

    shume kohe me pare kur jetoja ne fribourg te zvicrres kam njohur nje djale nga drenica..quhej Asllan..mbiemrin nuk ja di..ishte i martuar diku te 35-40 vjeq..punonte ne ndertim por edhe si drejtues i shoqerise kulturore-artistike Keshtjella ne fribourg..njekohesisht administronte nje lokal kafe afer stacionit te trenit qe kishte po emrin keshtjella..kam shume deshire te ve kontacte perseri me te..ndoshta dikush qe jeton ne kete qytet te zvicres e njeh dhe me ndihmon te lidhem me te..

    flm
    a do male me debore,trima te forte dhe malsore,fort bujare dhe burrerore,shko ne kukes i ke me dore.

  2. #2
    Durrsak-Rob Zoti Maska e Sherri
    Anėtarėsuar
    25-03-2004
    Vendndodhja
    Itali
    Postime
    869
    Citim Postuar mė parė nga _MALSORI_ Lexo Postimin
    shume kohe me pare kur jetoja ne fribourg te zvicrres kam njohur nje djale nga drenica..quhej Asllan..mbiemrin nuk ja di..ishte i martuar diku te 35-40 vjeq..punonte ne ndertim por edhe si drejtues i shoqerise kulturore-artistike Keshtjella ne fribourg..njekohesisht administronte nje lokal kafe afer stacionit te trenit qe kishte po emrin keshtjella..kam shume deshire te ve kontacte perseri me te..ndoshta dikush qe jeton ne kete qytet te zvicres e njeh dhe me ndihmon te lidhem me te..

    flm
    Kto info gjeta ne net per kete shokun tat :

    Veseli Asllan, d'Albanie, ą Fribourg

    Adresa shoqates :

    Main address:
    Cardinal
    Passage Du 2A
    1700 Fribourg
    Switzerland


    Nuk gjeta dot nr telefoni. Bej nje kerkim ne Google+ se mase gjen kontakt aty.
    Divide Et Impera
    " Yo soy cubano, latinoamericano
    y pa’ todos mis hermanos yo les quiero cantar"

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •