Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 5 prej 5
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-04-2010
  Postime
  168
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  cilet jane llojet e Procesoreve te kompjuterave dhe laptopave ??.

  Peshendetje !

  Mund te me gjeje dikush ndonje liste te llojeve te procesoreve dhe cilet jane me te miret..


  FALEMINDERIT !

 2. #2
  [L]{I}[N]{U}[X] Maska e Ardi_Pg_ID
  Anėtarėsuar
  28-01-2003
  Vendndodhja
  New York City Haven on Earth
  Mosha
  38
  Postime
  2,760
  Faleminderit
  8
  10 falenderime nė 10 postime
  lloje ka shume behu me specifik?
  Forgiving Islamic Terrorists is Gods Duty, Our Duty Is To arrange the Meeting
  N. H. Schwarzkopf

 3. #3
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,504
  Faleminderit
  68
  179 falenderime nė 165 postime
  Citim Postuar mė parė nga florieconomy Lexo Postimin
  Peshendetje !

  Mund te me gjeje dikush ndonje liste te llojeve te procesoreve dhe cilet jane me te miret..


  FALEMINDERIT !
  Shiko per procesora i7.
  Kompjutera/laptopa qe kane procesor Intel Core i7 te instaluar jane te gjithe te fuqishem dhe te shpejte ne pune.
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e freeopen
  Anėtarėsuar
  22-07-2011
  Postime
  1,523
  Faleminderit
  3
  50 falenderime nė 45 postime
  Citim Postuar mė parė nga florieconomy Lexo Postimin
  Peshendetje !

  Mund te me gjeje dikush ndonje liste te llojeve te procesoreve dhe cilet jane me te miret..


  FALEMINDERIT !
  http://www.notebookcheck.it/Processori-per-portatili-Benchmark.6398.0.html

  http://www.behardware.com/html/cat/2/
  MOS I NDY TEMAT no name

 5. #5
  Djalė Drenice Maska e Lexuesi_
  Anėtarėsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime nė 111 postime
  Citim Postuar mė parė nga florieconomy Lexo Postimin
  Peshendetje !

  Mund te me gjeje dikush ndonje liste te llojeve te procesoreve dhe cilet jane me te miret..


  FALEMINDERIT !
  http://1.bp.blogspot.com/-8JFVo5GRQl...ot-outside.jpg


  Ja ky mendoj qe eshte.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •