Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3

Tema: Caj Zodeks

 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  09-01-2012
  Vendndodhja
  Texas
  Postime
  57
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Caj Zodeks

  Sapo ka dale nje reklame ne shqiperi per nje caj zodeks qe eshte shume i mire per prostata ,gure ne veshka dhe temth dhe per shume gjera te tjera. Eshte e vertete qe eshte kaq i mire se kushtonte rreth 4600 lek te reja per 70gr.
  babai im vuan nga prostata dhe donte ta blente po r mu duk pak si shume i shtrenjte per 70gr.

 2. #2
  i/e zerilire
  Anėtarėsuar
  30-04-2007
  Postime
  12
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  bh.laci une kam hap faqen forumishqpta bile qet reklamen e pash nelajmet zeri amerikes merdhi mir se kam nevoj

 3. #3
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,514
  Faleminderit
  68
  179 falenderime nė 165 postime
  Bleje vetem ne qofte se rekomandohet nga doktori,dmth pas vizites qe i ben doktori babait,doktori te shkruaje ne recete per caj zodeks..
  babai jot po thua qe vuan nga prostrati dhe duhet te jete
  nen ilace merr ilace perdite.
  Perdorimi i ilaceve dhe cajit paralel cdo dite eshte me rrezik.
  Duhet pyetur doktori dhe asnjehere te perdoren pa rekomandimin e doktorit.
  Caji zodeks eshte nje miks kimikatesh dhe duhet fjala e doktorit qe sipas analizave
  mund ta rekomandoje te perdoret, ose jo.
  Nqs doktori e rekomandon atehere duhet pyetur doktori per ndonje produkt tjeter te ne treg i ngjashem me cajin zodeks por me cmim me te lire.
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •