Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 7
  1. #1
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    09-01-2012
    Vendndodhja
    Texas
    Postime
    57

    qender rehabilitimi per alkolistet

    A ka nje qendet rehabilitimi per alkolistet ne shqiperi? Kam nje mikun tim qe eshte alkolist dhe po mundohet ta le por e ka shume te veshtire qfare duhey te beje a ka ilaqe qe mund tja lehtesojne ?A

  2. #2
    i/e regjistruar Maska e Marya
    Anėtarėsuar
    10-05-2009
    Postime
    4,665
    Vullneti, vullneti, vitamina b1b6,pp , pak valium ne raste krize delirium tremens.

    Do zoti e le , po spara i besoj, te ishte per mua te gjithe alkoolistet do i fusja ne burg.
    Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo

  3. #3
    i/e regjistruar Maska e BaBa
    Anėtarėsuar
    12-03-2006
    Vendndodhja
    Facebook.com/BabaAlbanian
    Postime
    4,061
    me mire te pije se te filloj pokerin miku lol

    PS: gezuar tgjithve Raki BMW
    Dhe kau i mirė po s'e ngacmove, s'tėrheq nė brazdė.

  4. #4
    … ßriläntě … ΅ Ų λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
    Anėtarėsuar
    07-09-2006
    Vendndodhja
    Aconteceu !!! Estava escrito assim...
    Postime
    6,577
    Tani ti kerkon qender rehabilitimi apo ilace? Sa per qendren mjafton te kerkosh ne google. E para qe gjeta ishte ne Tirane.Shif ne faqen zyrtare per me shume informacione Kliko ketu
    Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

  5. #5
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    09-01-2012
    Vendndodhja
    Texas
    Postime
    57
    E kam kerkuar ne gogle dhe kam gjetur vetem qender rehabilitimi per perdoruesit e droges.
    Ndersa per websitin qe me kishe derguar esnte vetem nje qender qe te bejne psikoterapi domethene
    Vetem me llafe.kam degjuzar se eshte nje qender ne tirane qe te mbajne 10 dite dhe te japin ilaqe dhe serume.
    Po se di ku eshte.

  6. #6
    … ßriläntě … ΅ Ų λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
    Anėtarėsuar
    07-09-2006
    Vendndodhja
    Aconteceu !!! Estava escrito assim...
    Postime
    6,577
    Une nga ty po e mesoj kete gje, qe te jepkan ilace per mos pire alkool ? Uhh
    Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

  7. #7
    Happy Maska e milanistja_el
    Anėtarėsuar
    22-09-2006
    Vendndodhja
    ne krahet e dashurise... por me mendje ne Elbasanin tim te dashur...
    Postime
    2,065
    Citim Postuar mė parė nga Marya Lexo Postimin
    Vullneti, vullneti, vitamina b1b6,pp , pak valium ne raste krize delirium tremens.

    Do zoti e le , po spara i besoj, te ishte per mua te gjithe alkoolistet do i fusja ne burg.
    E keqja ne Shqiperi eshte se mungon kultura dhe shoqeria perreth nuk e ndihmon te alkoolizuarin ta leje pijen edhe kur ka vullnet.
    Ndersa ne bote njerezit kur e marrin vesh qe nje po mundohet te leje pijen ia marrin nga dora goten per ta ndihmuar, ne Shqiperi ndodh e kunderta... fillojne ta tallin duke i thene heeeeeee se nje birre s'te ben gje, je bere si femrat ti me limonat e femrat me martini..., etj etj.

    Ps. Sa per temen, di qe ka patur nje qender ne Mollas te Elbasanit qe drejtohej nga murgeshat, por s'kam informacione nese vazhdon te funksionoje, pyesni nje here.
    Riabilitimi fillon me psicoterapi gjithandej neper bote... po deshe vetem serume e ilaēe ia bejne dhe ne spital e rri ca dite i shtruar, por me duket kot.
    Mos ua bej te tjereve ē'ka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty...

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •