Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 8
  1. #1
    Seriozi Maska e Cun_Serioz
    Anėtarėsuar
    19-01-2008
    Vendndodhja
    Shqiperi
    Postime
    58

    Si me gjet kontaktet me 2 ish antar te f/sh Shock & Kalajsi

    Kush me ndihmon te gjej nje mynyr per te kontaktuar me shock ose kalajsi jan dy miqt e mi te vjeter por pasi kam pasur disa probleme personale kam humbur cdo kontakt ,do tju lutesha kush ka ndonje adres email ose adres yahoo ose skype ose pse jo ndonje nr cel te me shkruaj pm , ju faleminderit .!!!!
    Jam i vogel se njoh friken,rritem trim per republiken !!

  2. #2
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    25-06-2012
    Postime
    661
    Citim Postuar mė parė nga Cun_Serioz Lexo Postimin
    Kush me ndihmon te gjej nje mynyr per te kontaktuar me shock ose kalajsi jan dy miqt e mi te vjeter por pasi kam pasur disa probleme personale kam humbur cdo kontakt ,do tju lutesha kush ka ndonje adres email ose adres yahoo ose skype ose pse jo ndonje nr cel te me shkruaj pm , ju faleminderit .!!!!
    Mos u lodh kot se shoqeri ne internet nuk ka (ka por te rralla). Zhuket tjetri/tjetra pa te thene gje fare, disa dalin fallco, disa kur le takim per nje kafe sikur do u maresh jeten.

  3. #3
    Perjashtuar Maska e Deni_Boy
    Anėtarėsuar
    19-10-2005
    Vendndodhja
    Milano
    Postime
    2,322
    Shko e futu ne chat se aty e ke kalajsin(tonin)... Edhe Po se gjete aty coi mesazh nga chati...


    Http://chat.albasoul.com

  4. #4
    i/e regjistruar Maska e mia@
    Anėtarėsuar
    11-01-2008
    Vendndodhja
    Twilight Zone...
    Postime
    10,676
    Ja tani qe e lexuan temen( ka plot qe dhe pse nuk shkruajne, lexojne lol) po te duan te dergojne nje mp. Good luck, lol.
    Feelings change - memories don't.

  5. #5
    i/e regjistruar Maska e toni54
    Anėtarėsuar
    25-02-2010
    Postime
    3,776
    Citim Postuar mė parė nga A.LePuLush Lexo Postimin
    Mos u lodh kot se shoqeri ne internet nuk ka (ka por te rralla). Zhuket tjetri/tjetra pa te thene gje fare, disa dalin fallco, disa kur le takim per nje kafe sikur do u maresh jeten.
    ne qoft se do i thuash virtualiteti asgje do te kuptoja qe i thua keti haverit.....ama keta njerz qe hyme ketu jemi ne realitet ne qoft se ata qe jemi do jemi si ketu si ne realitet une smendoj qe ndryshon asgje karakteri......

  6. #6
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    25-06-2012
    Postime
    661
    Citim Postuar mė parė nga toni54 Lexo Postimin
    ne qoft se do i thuash virtualiteti asgje do te kuptoja qe i thua keti haverit.....ama keta njerz qe hyme ketu jemi ne realitet ne qoft se ata qe jemi do jemi si ketu si ne realitet une smendoj qe ndryshon asgje karakteri......
    Nuk po te kuptoj aq mire..

  7. #7
    i/e regjistruar Maska e Bora`
    Anėtarėsuar
    13-10-2011
    Postime
    74
    Kalajsi eshte akoma ne chat jo me larg se dje e pershendeta nes ekeni pasur shoqeri do e gjesh aty nese se gjen online mund tja them dhe un mesazhin tuaj .Un besoj tek shoqeria virtuale po jo 100%

  8. #8
    i/e regjistruar Maska e Tipiku
    Anėtarėsuar
    08-08-2005
    Postime
    3,950
    Hahahhah
    Shiko na nje dhome Elbasonllinjsh ne chat

    Stjerner er dom som lyser i Mųrke

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •