Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 6
  1. #1
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    17-12-2010
    Vendndodhja
    ne boten e ēudirave
    Postime
    3,776

    Ja nje arsye pse ndjehem mire qe jam shqiptare

    Une e kam takuar ne jeten reale Besarta Jasharin. Eshte keshtu sic paraqitet ne kete video;e bukur, e thjeshte, e mencur, e afert,...... S'mund te jete ndryshe!Sepse molla pike nen molle...

    Shikojeni edhe ju qe se keni pare ende. Do te mesoni shumecka. Do te gjeni nje arsye me shume per te qene krenar qe jeni shqiptar,me te forten ndoshta. I takoni te njejtit komb ,te cilit i takonte edhe familja e Besartes. Nuk eshte pak. Eshte me shume se shume.

    Shikojeni me kujdes minuten 22:49.

    Ishte vetem 11 vjece atehere.






    Do t'iu lutesha te gjitheve qe te permbaheni nga replikat e debatet pa vlere. Madje s'keni nevoje te jepni as komente nese nuk keni dicka te vlefshme per te thene.
    Lus moderatoret te fshijne komentet e tilla ose ta mbyllin temen fare.
    AUTOCHTHONOUS

  2. #2
    Peace and love
    Anėtarėsuar
    16-06-2006
    Vendndodhja
    usa
    Postime
    1,897
    Ademi ishte nje luan qe edhe sot i fut friken ne palce Serbise. Po te kishte patur me shume Adema fati i shqiptarve do te kishte qene ndryshe besoj. Jasharajt duhet te kujtohen ne emisione dhe filma te pafund ashtu si izraelitet qe perdite e kujtojne holokaustin e tyre. Nji Serbi e tere tre dite ju desh te shkaterronte keta dardane e bij dardanesh. Lavdi deshmorve perjetesisht.

  3. #3
    _____
    Anėtarėsuar
    29-04-2002
    Postime
    3,623
    E kam pare kete emision para disa muajsh. Nuk mendoja qe do te admiroja kaq shume dike. Besarta per fuqine e shpirtit, menyren sesi flet per te kaluaren, enderrat qe ka per te ardhmen....sic tha Anita, molla nuk bie shume larg pemes. Hero i ati, heroine eshte dhe Besarta.

  4. #4
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    17-12-2010
    Vendndodhja
    ne boten e ēudirave
    Postime
    3,776

    Pėr: Ja nje arsye pse ndjehem mire qe jam shqiptare

    M'ka marre shume malli per nje mengjes Marsi ne Prekaz.

  5. #5
    i/e regjistruar Maska e Poeti
    Anėtarėsuar
    18-03-2003
    Vendndodhja
    Ferizaj-Kosovė
    Postime
    4,216

    Pėr: Ja nje arsye pse ndjehem mire qe jam shqiptare

    Eh Anita...sikur te kishim me shume Adem, por me keta qe mburren me vepren e Jasharajve dhe e perdhosin lirine e fituar me gjakun e tyre dhe te shume bijve dhe bijave shqiptare, cfare te bejme se?
    MOS SHIKONI KISHA E XHAMIA, FEJA E SHQIPTARIT ĖSHTĖ SHQIPTARIA

  6. #6
    i/e regjistruar Maska e Aferim
    Anėtarėsuar
    11-02-2015
    Vendndodhja
    Suedi
    Postime
    497

    Pėr: Ja nje arsye pse ndjehem mire qe jam shqiptare

    Pse jemi race e bukur dhe shume inteligjente, porse duhet thene e verteta se ne shqiptaret nje te mete e kemi dhe ajo eshte "EGOIZMI" gjer ne maksimum....

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •