Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 33
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Anėtarėsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,892
  Faleminderit
  59
  119 falenderime nė 109 postime

  Lokale Dasmash

  Sipas nje mikut tim ekspert ne ceshtje dasmo-organizuese lokali me i mire jo vetem ne shqiperi por dhe ne ballkan per dasma eshte "kompleksi Golden" qe ndodhet ne fshatin Pjez pran Shijakut e bri Rruges qe shkon per Ndroq e Tiran.

  Kush do te nderohet atje le te bej Dasmat.

 2. #2
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,227
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 9 postime
  Ndonje foto o brari ke ?
  Ta shofim dhe ta studiojm pak si opsion ..

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Anėtarėsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,892
  Faleminderit
  59
  119 falenderime nė 109 postime
  shko ne feisbok se me than se e kan faqen e tyre.
  po te siguroj se po e pe do mahnitesh.
  do te te gjej dhe foto.

 4. #4
  I love god
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,129
  Faleminderit
  113
  64 falenderime nė 58 postime
  dhi e qelbur bishtin perpjete thonte plaku im .

  tallin menderen me shqiptaret.

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Anėtarėsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,892
  Faleminderit
  59
  119 falenderime nė 109 postime
  dragush hyne kot me po.rdh muhabetin.
  je gabim i dashur.
  njerzit njiher martohen e duan ta bejne sa me te bukur dasmen e tyre e ky kompleksi eshte ideal.
  pra thuaj moderatorit ta fshij postimin tend te pa vend. ka derdhur djers e mund arkitekti e ndertuesit e mirmbajtesit. nuk eshte mire tu a cvleresojme punen e lodhjen e parane.

  Walk, hyr ne FB e kerko GOLDEN KOMPLEKS dhe gjej aty foto te tyre e do me japesh te drejte.
  Kompleksi ka dy godina kryesore mes te cilave shtrihet nje lulishte e bukur dhe nji parking i bollshem. Hoteli luksoz dhe godina madheshtore ku i bejne dasmat. Arkitekti i Kompleksit qenka nje inginier italian i mirnjohur.

  dragush..ka ec shqiperia..
  nuku do me kush te bej dasma neper ato gjelltoret e qelbura te ish ntshuso ntlapeve.. apo menxa ndermarrjesh turpi i botes.

 6. #6
  I love god
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,129
  Faleminderit
  113
  64 falenderime nė 58 postime
  Citim Postuar mė parė nga Brari Lexo Postimin
  dragush hyne kot me po.rdh muhabetin.
  je gabim i dashur.
  njerzit njiher martohen e duan ta bejne sa me te bukur dasmen e tyre e ky kompleksi eshte ideal.
  pra thuaj moderatorit ta fshij postimin tend te pa vend. ka derdhur djers e mund arkitekti e ndertuesit e mirmbajtesit. nuk eshte mire tu a cvleresojme punen e lodhjen e parane.

  Walk, hyr ne FB e kerko GOLDEN KOMPLEKS dhe gjej aty foto te tyre e do me japesh te drejte.
  Kompleksi ka dy godina kryesore mes te cilave shtrihet nje lulishte e bukur dhe nji parking i bollshem. Hoteli luksoz dhe godina madheshtore ku i bejne dasmat. Arkitekti i Kompleksit qenka nje inginier italian i mirnjohur.

  dragush..ka ec shqiperia..
  nuku do me kush te bej dasma neper ato gjelltoret e qelbura te ish ntshuso ntlapeve.. apo menxa ndermarrjesh turpi i botes.
  dasme eshte dasem Brar.

  e ben ke tymi apo ke vollga eshte njesoj.

  nuk mund te besh dasem 20.000 euro kur te ardhurat i ke 10 mil leke ne vit

  eshte nai miku jot ky i golden?

 7. #7
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,227
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 9 postime
  Brari e pash por sme terhoqi shume, shume gje e betonuar se di diku calonte nga fotot.
  Nga ckam par deri me tani vetem nje vend me ka terhequr dhe besoj se ate do synoj ..

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Anėtarėsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,892
  Faleminderit
  59
  119 falenderime nė 109 postime
  spaske par asgje.
  ne ate faqe jan dhen dhe dhjetra foto te Golden-it e aty vetem per beton ska vend me fol prandaj shiko mire.

  dragush..

  nuk i kam miq ata por i vleresoj ata cunat qe kan bo goxha pun per guximin e mencurin qe kan treguar.

  sipas mikut qe me ka treguar qe kur ala skishin perfunduar punimet u kan kercitur telefonat nga tirana e jan prenotuar qindra dasma.

  dhe te gjith kan mbetur te befasuar me mbarvajtjen dhe bukurine e dasmave te tyre.


  ..

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e xhori
  Anėtarėsuar
  25-12-2006
  Vendndodhja
  MARCHE
  Postime
  1,529
  Faleminderit
  6
  35 falenderime nė 28 postime
  o brar e paske len politiken keshtu, ke filluar te merresh me tregeti, bravo me ne fund e kuptove dhe ti
  jeshét prčmč ne aliarčm
  jeshčm more jeshčm
  po drita skeshčm

 10. #10
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,227
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 9 postime
  O Brari na sill ndonje link ti se me ato qe kishte aty asgje spash une ...

 11. #11
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime
  Sdi brari te sjell links ketu. lol. Sec eshte dhe nje si keshtjelle ne fshatrat e tirones se mbaj mend mire tani, ishte pretty pretty pretty nice. lol

 12. #12
  Perjashtuar Maska e R3nato
  Anėtarėsuar
  27-08-2003
  Vendndodhja
  TiRoNe
  Mosha
  31
  Postime
  398
  Faleminderit
  1
  3 falenderime nė 3 postime
  Lokal Dasmash qe eshte i papam Park Ashik Ndodhet Km 20, rr. nacionale Tirane-Ndroq-Plepa, Tirana, Albania
  Kush deshiron te bej edhe te pishinat jashte,,, eshte me te vertet 1 gje shume e bukur mua personalisht me ka pelqyer

  Ja Disa Foto Holli i Eventeve (Pranevere - Vere 2012)
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    

 13. #13
  Perjashtuar Maska e R3nato
  Anėtarėsuar
  27-08-2003
  Vendndodhja
  TiRoNe
  Mosha
  31
  Postime
  398
  Faleminderit
  1
  3 falenderime nė 3 postime
  Pishina jasht Per Me Shume Vizitoni http://Parkashik.com
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga R3nato : 15-05-2012 mė 14:07

 14. #14
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime
  I njejti vend eshte ky ? Sa per pishinat per cfare po I do ne dasem?nuk eshte ndonje wow se ka pishine jashte. Sa per interior me pelqeu po na postoni foto me reale.

 15. #15
  Perjashtuar Maska e R3nato
  Anėtarėsuar
  27-08-2003
  Vendndodhja
  TiRoNe
  Mosha
  31
  Postime
  398
  Faleminderit
  1
  3 falenderime nė 3 postime
  pink thashe qe me shume foto jan te link qe ka faqa lokalit http://Parkashik.com

  ato me larte kan mbaruar dmth ! Pishina jasht ishte nje orientim me shume qe mund ta orgazioj dasmen edhe jasht ne ver
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga R3nato : 15-05-2012 mė 14:17

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Anėtarėsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,892
  Faleminderit
  59
  119 falenderime nė 109 postime
  pinkush..

  meqe ti te thek per foto hyr tek fb-ja..gjej golden kompleks .. e klikoja albumin e e sillna foto te salles se dasmave.. etj..

  walk..

  ajo foto qe te esht duk beton eshte nga sapo ndertimi se tani aty para e rreth saj lulezojne palma pisha ullinj portokalle shelgje e shatervane..

  keshtu me than miqt..

  ka vetem nji problem ..ketu ne golden..
  a ka dit bosh me prenotue..

  kjo eshte puna..

  eshte e vetmja salle ne ballkan pa kolona..

  pra krejt nji hapsire..

  guzhina italiane krejt..
  banjot per burra e gra..super moderne.. me uj te ngroht e te ftoht e me letra e shampona..
  tavani salles nje mrekulli plus nje aparatur loje ndricuse fantastike me figuracione mahnitse ne pershtatje me muziken..
  parkingu gjigand qe ruhet..
  shatervanet e mrekullushem ku dasmoret bejne foto.. kujtime..
  ajri i paster i fushave e kodrave eshte nje mrekulli me vehte..

  eshte nje mrekulli me tha miku im.. qe merr vesh nga kto pune..

  dhe cmimet shum te arsyeshme.. dhe sherbimi fantastik..

  le pastaj brenda mobilimi e veshja e karrikeve ose e altarit ose tryezes ku rri cifti.. qe qendron me lart se tjeret.. e menyrat e vendosjes se bollshme te tavolinave gjigande fal hapsires qe te lejon..
  un tha miku nuk e ndrroj me asnje vend kte kompleks..

  i le prapa te gjithe tha..

  ..

  pun te mbare atyre djemve guximtare te shijaksburgut..

  .

 17. #17
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Anėtarėsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,892
  Faleminderit
  59
  119 falenderime nė 109 postime
  tema ka nevoj dhe per kte kenge..


 18. #18
  Sensual
  Anėtarėsuar
  17-02-2009
  Postime
  4,331
  Faleminderit
  2
  15 falenderime nė 15 postime
  the best ...

 19. #19
  fossa dei leoni Maska e prenceedi
  Anėtarėsuar
  07-11-2008
  Postime
  2,141
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Nuk e kuptoj pse i kushtojne kaq shume rendesi lokalit shqiptaret......ne lokal shkohet per te defryer e per te kercyer, dhe normal qe duhet nje ambjent i kendeshem ......me duket absurde te shpenzosh mijera euro per ta veshur me tyl e lule plastike kineze sic bejne rendom pjesa me e madhe ne shqiperi.

 20. #20
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  30-05-2009
  Vendndodhja
  Thorolld ON
  Postime
  231
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Enii Lexo Postimin
  sa e ka spaten per nje nate ky hotel sheratoni

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •