Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  15-09-2005
  Postime
  118
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Nishanet, llojet dhe kujdesi

  Desha te ndaj me miqte e forumit nje shqetesim timin ne lidhje me nishanet qe dalin ne trupin tone. Behet fjale per nishane te vegjel me ngjyre kryesisht te kuqe. Mua me ndodhi qe nje te tille qe kisha ne kurriz e kruajta duke e menduar per pucer dhe me doli gjak i cili ishte ne sasi jo te zakonshme per nje pucer. Edhe disa dite me pas me ndodhi e njejta gje dhe perseri me doli shume gjak.
  Doja te dija nese jane te rrezikshem nishane te tille?
  Si shpjegohet qe dicka kaq e vogel rrjedh kaq shume gjak?

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Anėtarėsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,732
  Faleminderit
  243
  118 falenderime nė 95 postime
  Po ti i ke qe nga vegjelia ato nishane apo nderkohe te kane dalur?
  Ka ca lloje qe jane te rrezikshme ca jo,shpresoj te marresh pergjigje nga ndonje qe dine me shume!

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •