Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 6 prej 6
 1. #1
  uffffaaaaaa Maska e Jonilda
  Anėtarėsuar
  03-07-2009
  Vendndodhja
  tirane
  Postime
  72
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Unhappy fabrike riciklimi letre ne tirane, shqiperi

  Pershendetje!

  A mund te me ndihmoje dikush me disa te dhena ne lidhje me fabrikat e riciklimit te letres ne tirane, dhe zonen rreth saj?

  Faleminderit!
  Nuk ka mundesi te 2-te, per te lene peshtypje te 1.

 2. #2
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  30-05-2009
  Vendndodhja
  Thorolld ON
  Postime
  231
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Personalish nuk di asgje ka apo nuk ka fabrik riciklimi te letres ne tirane sepse nuk jame tiranas.

 3. #3
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,514
  Faleminderit
  68
  179 falenderime nė 165 postime
  Citim Postuar mė parė nga Jonilda Lexo Postimin
  Pershendetje!

  A mund te me ndihmoje dikush me disa te dhena ne lidhje me fabrikat e riciklimit te letres ne tirane, dhe zonen rreth saj?

  Faleminderit!
  Me riciklim letrash merret firma Hermes-Apollon
  dhe fabrika e letres Misto Mame( ka qene dikur kombinat druri,beheshin mobilje aty).
  Cmimi qe keto firma blejne letrat/kartona per riciklim shkon
  nga 3.5 deri 5 lek/kg.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga benseven11 : 05-05-2012 mė 21:16
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  11-07-2011
  Postime
  111
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Fabrike riclikimi eshte edhe Everest IE eshte shume e perhapur.

 5. #5
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,514
  Faleminderit
  68
  179 falenderime nė 165 postime
  Eversti riciklon vetem materiale plastike,pasi eshte firme qe prodhon vetem produkte plastike dhe jo leter.
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 6. #6
  Perjashtuar Maska e Dito
  Anėtarėsuar
  02-04-2004
  Vendndodhja
  Ne Bahēen time
  Postime
  3,888
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Ne shqiperi nuk ka fabrike riciklimi letre apo plastike. Firmat qe propogandohen te tilla, bejne grumbullimin dhe transportin per jashte vendit.
  Ne rrugen e kthimit kamionet marrin lende te pare per punime plastike, si psh debozitat plastike apo kosha te ndryshem.

  Me thoni nje fabrike qe prodhon dicka ne shqiperi sepse une sdi te tilla, mos fusni ketu cimenton apo hekurin pasi ato sjane fabrika por punishte.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •