Close
Faqja 2 prej 26 FillimFillim 123412 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 510
  1. #21
    Citim Postuar mė parė nga Endri_ Lexo Postimin
    Ca citove ti mer amon? qe t'paska ngel qefi qe kalova ke interi.lol

    Me pak fjale sme the asgje. Me the qe Drogba ishte me i miri ne france dhe kerkohej nga gjithe evropa ,ndersa robbenin nje talent shume premtues? Edhe ku doje me dale me kte? Te jesh golshenuesi me i mire ne france nuk eshte e thene se do shkelqesh ne angli. Edhe per robbenin ishte e njejta gje ne at kohe ,biles ke chelsi me shume ka qene i demtum sesa ne fushe. Edhe ai gourcuff erdhi me buje ke milani nga bordoja ,por as nji vit u kthy prap ne france ,sdo t'thote qe je me i miri ke fshati jot dhe do shkelqesh ke fshati im lol. Pra ne at kohe qe mori morinjo chelsin kto qe permende ti ishin lojtar te panjohur ,per gjysmen e ekipit ishte hera pare qe lunin ne premier league. Sdo as laps as kalem ta kuptosh qe 2 kampionate rrjesht ,3 kupa anglie ,2 gjysemfinale championsi ishin shenja te mjaftueshme qe ky trajner eshte goxha i mire.

    Edhe Lampardi ska qene kurre zv kapiten i anglise ne kohen e morinjos ke chelsi ,ne ate kohe ishte koha beckamit , Gary neville ,scholes ,butt ,s.cambell ,gerrard..e shume kokrra tjer ke anglia para se ti vinte rradha lampardit

    Nejse sdo zgjatem shume. Ti ke mendimin tend dhe ashu mbaje ,nfund tfundit kemi mendime te ndryshme. Per mu morinjo mbetet trajneri me i mire ne bote per momentin ,takticien i shkelqyer dhe njeri qe i nxjerr jo 100% lojtarve ,por 120% nga max i tyre. Kjo eshte dhe arsyja pse ky Real shenon 112 gola 3 neshje pa maru kampionati . Futboll mjaft i shemtuar n'fakt lol
    Unte te thash gjithcka te argumentuar,kur jam i sigurt qe dhe ti vet je koshjent qe kam te drejte per te gjitha ato.Qe ka fituar trofe dhe qe eshte trajner i mire me loje mbrojtese dhe merkato stratosferike kete e kemi par te gjithe.Ti sdo me pranu kte te vertete,ose je hipnotizuar nga emocjonet.
    ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

  2. #22
    http://www.goal.com/en/news/12/spain...-madrid-report

    Oopsss

    Iku Valdano...do heqi Zidane...e ka radhen Casillas pastaj
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  3. #23
    i/e regjistruar Maska e letaa
    Anėtarėsuar
    25-04-2010
    Vendndodhja
    ketu afer, atje larg
    Postime
    1,268
    I love Real Madrid
    Dita e harxhuar mė kot ėshtė ajo e kaluar pa qeshur.

  4. #24
    i/e regjistruar Maska e Endri_
    Anėtarėsuar
    16-02-2011
    Vendndodhja
    Tr
    Postime
    1,165
    Citim Postuar mė parė nga {A_N_G_E_L_69} Lexo Postimin
    Unte te thash gjithcka te argumentuar,kur jam i sigurt qe dhe ti vet je koshjent qe kam te drejte per te gjitha ato.Qe ka fituar trofe dhe qe eshte trajner i mire me loje mbrojtese dhe merkato stratosferike kete e kemi par te gjithe.Ti sdo me pranu kte te vertete,ose je hipnotizuar nga emocjonet.
    Eh mire ,ashu e lejme. Ke te drejte.
    Lagja shishe rruga tapa ruju qenve se t'vin mrapa.

  5. #25
    ►ⓣⓘ®ⓞɳ©◄™ Maska e [PaRTiZoNi]
    Anėtarėsuar
    19-02-2009
    Vendndodhja
    ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
    Postime
    2,531
    Me lot.
    Pogba, Pogba l'hano visto nella spiaggia che diceva VU CUMPRA


  6. #26
    i/e regjistruar Maska e Endri_
    Anėtarėsuar
    16-02-2011
    Vendndodhja
    Tr
    Postime
    1,165
    Me naplonin do ishte akoma me e bukur
    Lagja shishe rruga tapa ruju qenve se t'vin mrapa.

  7. #27
    MR. BEAN - Laden Maska e the admiral
    Anėtarėsuar
    03-06-2009
    Vendndodhja
    European Union
    Postime
    6,876
    Citim Postuar mė parė nga {A_N_G_E_L_69} Lexo Postimin
    Unte te thash gjithcka te argumentuar,kur jam i sigurt qe dhe ti vet je koshjent qe kam te drejte per te gjitha ato.Qe ka fituar trofe dhe qe eshte trajner i mire me loje mbrojtese dhe merkato stratosferike kete e kemi par te gjithe.Ti sdo me pranu kte te vertete,ose je hipnotizuar nga emocjonet.
    akoma me merkato stratosferike merresh ti???
    te tregova se cilat ishin blerjet e tija me te ardhur ne madrid...
    te tregova cilat ishin blerjet e bera me te shkuar tek interi...
    pse insiston kot akoma???

    me duket se urrejtja per trajnerin me te mire ne bote te ka verbuar dhe nuk te le te shikosh faktet... hahaha

    faktet jane::: TRAJNERI I VETEM NE BOTE QE KA FITUAR KAMPIONATE NE 4 SHTETE TE NDRYSHME...
    ASKUSH NUK E KA ARRITUR NJE GJE TE TILLE DERI ME SOT.

    sa per lojen mbrojtese, kjo tregon akoma se po ia fut akoma kot, pasi reali kete vit theu rrekord per golat e shenuar...

    argumenti yt per loje mbrojtese u hodh poshte nga rekordi i sivjetshem
    argumenti yt per blerje stratosferike u hodh poshte kur te tregova blerjet e bera tek reali dhe tek interi (nuk po e permend porton)...
    Vasudhaiva Kutumbakam

  8. #28
    MR. BEAN - Laden Maska e the admiral
    Anėtarėsuar
    03-06-2009
    Vendndodhja
    European Union
    Postime
    6,876
    ”””campeones!!! ”””campeones!!! ”””campeones!!!
    Vasudhaiva Kutumbakam

  9. #29
    ►ⓣⓘ®ⓞɳ©◄™ Maska e [PaRTiZoNi]
    Anėtarėsuar
    19-02-2009
    Vendndodhja
    ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
    Postime
    2,531
    Urime pėr titullin e merituar. :-)
    Pogba, Pogba l'hano visto nella spiaggia che diceva VU CUMPRA


  10. #30
    Urime The.Real
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  11. #31
    MR. BEAN - Laden Maska e the admiral
    Anėtarėsuar
    03-06-2009
    Vendndodhja
    European Union
    Postime
    6,876
    kampion per heren e 32-te
    Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
    Vasudhaiva Kutumbakam

  12. #32
    i/e regjistruar Maska e Nice_Boy
    Anėtarėsuar
    25-01-2004
    Vendndodhja
    Larg vendlindjes i pa shpi..
    Postime
    4,220
    Mė gėnjeu pasuria, jeta vrap mė iku shpejt dhe u thinja u dergja u plaka nė dhe tė huaj do tė vdes..

  13. #33
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    30-08-2006
    Vendndodhja
    askund
    Postime
    9,007
    Djema urime per titullin kampion
    JO SEKS PARA MARTESE

  14. #34
    Bravo,Urime tifozeve te Real.

    Nje titull plotesisht i merituar.
    ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

  15. #35
    Shaqiri #11 Maska e The.ReaL
    Anėtarėsuar
    01-06-2006
    Vendndodhja
    Corleone....
    Postime
    2,707
    Flm te gjithe , sidmos Blood_Venom

    Ky sezon ka qenė i veshtire , titullin e siguruam ne saje te gabimeve te Barces kur lunte si musafir , gjithmone keni qenė te detyruar te fitojme andaj lodhja u verejt ne ndeshjet e fundit , mbrembe e kam pare vetem pjesen e pare , ishte epersi e merituar edhe pse ishte ai rasti i prekjes me dore i Khediras , por nuk do te ndryshonte asgje pasi verehej se edhe Bilbao ishte e lodhur

    Shpresoj qe Reali te arrij edhe 2 fitore per te arritur shifren e 100 pikėve dhe ta rrzoj Barcen nga ky fron dhe te vazhdojne te shenojne gola pasi tani kane plot 115 gola

    Barcelona ka shancin ta nxjerr 'El Clasico' perseri nese fiton ndaj Bilbaos ne kupe , athere do te kishim 2 El Clasico shum te nxehtė.

    Urime edhe rekordin Mourihno , shpresoj qe vitin e ardhshem te fitoj Champions League keshtu qe i lire mund te shkoj te drejtoj Portugalinė.
    SPECIAL ONE

    RAUL # 7

  16. #36
    Happy Maska e milanistja_el
    Anėtarėsuar
    22-09-2006
    Vendndodhja
    ne krahet e dashurise... por me mendje ne Elbasanin tim te dashur...
    Postime
    2,065
    Urime per titullin e fituar dhe te merituar plotesisht, do kisha dashur qe ne vend te kristines te shihja Raulin .

    Sa per trajnerin e madh qe thuhet, une mendoj se Reali bente loje me te bukur pa Mou, ndoshta ngaqe s'e duroj dot si trajner, ishalla iken vitin tjeter e vjen ndonje trajner me i mire
    Mos ua bej te tjereve ē'ka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty...

  17. #37
    MR. BEAN - Laden Maska e the admiral
    Anėtarėsuar
    03-06-2009
    Vendndodhja
    European Union
    Postime
    6,876
    Citim Postuar mė parė nga milanistja_el Lexo Postimin
    Sa per trajnerin e madh qe thuhet, une mendoj se Reali bente loje me te bukur pa Mou, ndoshta ngaqe s'e duroj dot si trajner
    eshte normale kjo qe thua...
    nuk ka tifoz te milanit qe nuk e urren mourinhon. hahaha.
    akoma djeg???

    http://1.bp.blogspot.com/_8Zvr1CcOEp...0/mou3dita.jpg

    http://net-storage.tccstatic.com/sto...288860835.jpeg
    Vasudhaiva Kutumbakam

  18. #38
    Happy Maska e milanistja_el
    Anėtarėsuar
    22-09-2006
    Vendndodhja
    ne krahet e dashurise... por me mendje ne Elbasanin tim te dashur...
    Postime
    2,065
    Citim Postuar mė parė nga the admiral Lexo Postimin
    eshte normale kjo qe thua...
    nuk ka tifoz te milanit qe nuk e urren mourinhon. hahaha.
    akoma djeg???
    Shiko une vertete jam tifoze e Milanit, ama ne Spanje adhuroj Realin dhe ndjek ēdo ndeshje te Realit duke bere tifo per te (rasti i vetem kur e tradhetoj eshte kur luan me Milanin dhe Bajern [zemra milaniste dhe ajo gjermane fitojne pak me shume] ), mjafton te lexosh postime te tjera qe kam bere, por mua vertete me duket Mourinjo "pordhac" dhe qejfli "debatesh e telekamerash".
    Per mua trajneri i mire stervit ekipin dhe jep nje interviste pas ndeshjes duke thene ekipi im eshte i madh, lojtaret e mi jane te medhenj e shume te mire, jo une jam mister one, duke bere gara me kristinen kush do rrije me shume neper gazeta e revista gossip LoooL.

    Urimi im me i madh qe une beje eshte qe ky trajner te mos leje pasoja tek Reali pasi te iki (si ndodhi me Chelsea, Interin...), por fusha te tregoje se Reali ka lojtare dhe organike aq te mire sa ēdo trajner qe mund ta stervise mund te jete "MISTER ONE" (:

    Ps. Pastaj inatin me te madh me mou e kam qe me largoi flamurin e Realit, Raulin
    Mos ua bej te tjereve ē'ka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty...

  19. #39
    Alessandro Del Piero Maska e Juventus
    Anėtarėsuar
    11-09-2005
    Vendndodhja
    Aty ku Shqiptaret po vuajne.
    Postime
    1,500
    Urime titullin, tifoze te Realit.
    Team: That team in Italy with 29 titles. Or was it 30?

  20. #40
    2010 Triplete Maska e oliinter
    Anėtarėsuar
    14-11-2004
    Postime
    2,806
    Urime per titullin gjithe tifozeve te realit, e keni merituar sidomos fazen e dyte e keni zhvilluar shume te bukur dhe me fitore decizive, nese nuk do ishit eleminuar ne champions atehere sot do kishim nje real te kompletuar me trofe.

    URIME EDHE MURINJOS
    vari leshte

Faqja 2 prej 26 FillimFillim 123412 ... FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •