Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 14 prej 14
 1. #1

 2. #2
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Anėtarėsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,475
  Faleminderit
  0
  73 falenderime nė 64 postime
  Eshte renditje sipas eksperiences tende Ben, apo sipas ndonje sondazhi nga klientet?
  Where does a thought go when it's forgotten?

 3. #3
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  11-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  12,995
  Faleminderit
  68
  137 falenderime nė 125 postime
  Keto jane ato qe kam provuar
  biolazhi dove sensun blu dhe sasooni
  Te tjerat jane rekomandime nga perdorusa
  qe kane ngelur te kenaqur.
  Ajo selsun blu ja eshte fantastike ne shkumezim
  fantastike fare.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga benseven11 : 17-04-2012 mė 23:34
  ≈♥♠♣♦≈liveplasma.com

 4. #4
  … ßriläntě … ΅ Ų λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Anėtarėsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,512
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 3 postime
  Nga kjo lista jote Ben , vetem Loreali dhe Dove njihen ne Evrope, te tjerat nuk i kam degjuar ndonjehere, ose jane produkte qe mund ti gjesh ne farmaci , mbase.

  Une personalisht kam eksperimentuar jo shume , nder me te zakonshmet neper supermarkete Pantene pro-v, Sunsilk, Biopoint, Elvive, vichy, Nivea, garnier fructis, Gliss, Clear . Kaq mu kujtuan.

  Me mire jam gjendur me Biopoint, jo vetem per shampon po per gjithe linjen e produkteve per floket.
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e letaa
  Anėtarėsuar
  25-04-2010
  Vendndodhja
  ketu afer, atje larg
  Postime
  987
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  une i kam perdor keto
  Pantene , palmolive, Garnier fructis, Wash & go ,head and shoulders, hem kaq me kujtohen per momenntin , me gjat kohe e kam perdor Pantene por i nderroj se kam degju qe nese e nderron shampon esht me mir .
  Dita e harxhuar mė kot ėshtė ajo e kaluar pa qeshur.

 6. #6
  back to origin Maska e ☆Angie☆
  Anėtarėsuar
  02-11-2007
  Vendndodhja
  Skyline
  Postime
  2,515
  Faleminderit
  4
  4 falenderime nė 4 postime
  Redken ėshtė njė hiē i madh. Ka silikone sa tė hajė dreqi.

  Dhe produktet e supermarketeve nuk janė tė mira, kanė sh. substanca tė dėmshme pėr flokėt. Tė mira janė produktet me natyrė bimore nuk prodhohen nga kimikate po nga ekstrakte tė produkteve bimore tė ashtuquajturat 'natural/organic cosmetics'.

  Unė pėrdor Olivella, identike si kjo nė foto.

  Kam rėnė reeeeehat.

  http://www.olivellausa.com/Olivella_Shampoo.html
  Elegance is an attitude.

 7. #7
  cherry blossom girl
  Anėtarėsuar
  14-05-2010
  Postime
  5,738
  Faleminderit
  58
  236 falenderime nė 192 postime
  shume pak keni shkruar te kjo tema, prisja me shume keshilla

  une per momentin po perdor kete ne foto, ma rekomandoi parrukieri por nuk me pelqen fare. pervec substancave te demshme qe permban, edhe aroma nuk eshte aq e mire. edhe per cmimin qe ka nuk ia vlen.  ndersa nje produkt per te cilin me kane folur mire eshte Biokap shampo (uso frequente), eshte bio/organic, pra me produkte naturale pa kimikate. besoj se kete do te marr heren tjeter.

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga broken_smile : 01-06-2012 mė 11:59

 8. #8

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,292
  Faleminderit
  207
  126 falenderime nė 106 postime
  Une perdor shampot e kompanise gjermane LR! Jam shume e kenaqur, jane bimore te gjitha ...

 10. #10
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Anėtarėsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,475
  Faleminderit
  0
  73 falenderime nė 64 postime
  Po c'bimore o teta. Ku ka aq bime planeti per te lare kokat e miliarda njerezve perdite.
  Where does a thought go when it's forgotten?

 11. #11
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  11-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  12,995
  Faleminderit
  68
  137 falenderime nė 125 postime
  Bimorja nuk ekziston.
  Brenda shampos ka vetem
  kimikejshen,kimikate laboratori. dmth.
  ≈♥♠♣♦≈liveplasma.com

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,292
  Faleminderit
  207
  126 falenderime nė 106 postime
  Citim Postuar mė parė nga MI CORAZON Lexo Postimin
  Po c'bimore o teta. Ku ka aq bime planeti per te lare kokat e miliarda njerezve perdite.
  Po njecike aloe-vera nga gjithe ato plantacione me aloe qe egzistojne e kultivojne kane o CORAZON, haha po pa bisht fare thua ti ?

  Preferencat jane te ndryshme!

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e Marya
  Anėtarėsuar
  10-05-2009
  Postime
  4,261
  Faleminderit
  108
  120 falenderime nė 83 postime
  Per vete perdor shampo elseve, por qe kur linda vajzen nisen te me beheshin duart me ekzema, nuk e dija nga me vinte , ngaqe mbaja duart shume ne uje?nga detergjenti per enet, , nisa ti hiqja te gjitha prodhimet nje e nga nje dhe nuk po e gjeja se nga me vinte ekzema , dhe me teperdoren e djathte si djathtoshe qe jam, mmmmmm, kerko e nuk e gjeja , derisa me ne fund i rashe ne te se me vinte nga shampoja e dushit kur laja vajzen , thuhej si ishte alergjizant , po mua mi beri duart cop, asnjehere nuk kam patur episode te ngjashme vecse me avene
  http://www.google.fr/search?hl=fr&client=safari&tbo=d&tbm=isch&source=u niv&sa=X&ei=BdEeUJbDIZKzhAffvYGACQ&ved=0CGAQsAQ&bi w=768&bih=928&q=avene%20image#biv=i|31;d|kwR1mfV9R Z9XfM:
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Marya : 05-08-2012 mė 17:02
  Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e martini1984
  Anėtarėsuar
  28-02-2015
  Postime
  965
  Faleminderit
  504
  104 falenderime nė 93 postime

  Pėr: Shampot me te mira

  Shampot me te mira jane ato per foshnje ose babi,dhe njera nga ato eshte Lavera Baby Shampo!
  Kush nuk mendon sipas menyres se tij,nuk ka llogjike!

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •