Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 7 prej 7
 1. #1
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  08-04-2012
  Postime
  132
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Question Si renditet Shqiperia ne sondazhet e ndryshme boterore ?

  Do kisha deshire te njihja realitetin Shqiptar duke e konfrontuar me ato te vendeve te tjera ne mbare boten ne sondazhe te ndryshme qe jan bere ne ekonomi, kriminalitet, turizem, armatim etj

  Nese mundeni te me jepni ndonje link apo edhe informacion direkt copy

  Faleminderit

 2. #2
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  19-02-2009
  Vendndodhja
  ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
  Postime
  2,645
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Nė ekonomi, sipas Birishės jemi nė vend tė dytė pas Gjermanisė. lol :P

 3. #3
  .....
  Anėtarėsuar
  18-04-2009
  Vendndodhja
  ne shpi
  Postime
  105
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  si duhet te renditet????...me siguri macro kategoria ku futet shqiperia eshte "Bota e trete" pastaj per renditjen e sakt brenda ksaj macrokategorie duhet analizu naj sondash i besueshem
  Dimmi cosa vedi?
  Vedo gente stupida.
  E come sono?
  Vanno in giro pensando di essere normali.

 4. #4
  Shqiperia eshte Evrope Maska e iliria e para
  Anėtarėsuar
  24-04-2002
  Vendndodhja
  Cunami ne Indonezi zgjati per disa minuta, kurse ne trojet tona 500 vjet.
  Postime
  4,965
  Faleminderit
  141
  234 falenderime nė 190 postime
  Per korrupsion me 5 te parat ne bote. Somalia, Kosova, Shqiperia, Bosnja,maqedonia, Turqia, Serbia,...
  Lumi ka ujin e paster ne burim


  Kombi mbi te gjitha

 5. #5
  Fortis Et Honoris Maska e Meriamun
  Anėtarėsuar
  04-04-2009
  Postime
  1,746
  Faleminderit
  121
  179 falenderime nė 135 postime
  Po ik o burre i dheut se ju nuk ja keni idene se cfare jane vendet e botes trete. Ju flisni percart, nuk dini ca thoni, duket qarte qe skeni qene ne keto vende.

  Une kam qene.

  Po, kam qene dhe e di shume mire. Ka ndryshim kolosal or njerez te dashur. Shqiperia eshte lule ne krahasim me trecereket e planetit. Ndersa ju e krahasoni me USA dhe vendet e ulta, po nrml qe nuk kemi arrit ate stad, por nuk mund te krahasosh shqiperine me vendet e botes trete.
  No amount of guilt can change the past and no amount of worrying can change the future

 6. #6
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  30-08-2007
  Postime
  2,535
  Faleminderit
  346
  102 falenderime nė 73 postime
  Citim Postuar mė parė nga Meriamun Lexo Postimin
  Po ik o burre i dheut se ju nuk ja keni idene se cfare jane vendet e botes trete. Ju flisni percart, nuk dini ca thoni, duket qarte qe skeni qene ne keto vende.

  Une kam qene.

  Po, kam qene dhe e di shume mire. Ka ndryshim kolosal or njerez te dashur. Shqiperia eshte lule ne krahasim me trecereket e planetit. Ndersa ju e krahasoni me USA dhe vendet e ulta, po nrml qe nuk kemi arrit ate stad, por nuk mund te krahasosh shqiperine me vendet e botes trete.
  Mos u hidhero se kan per te thene nje gje disa,edhe ia fusin ca shkronja.
  Ngaterrese simpatite,me antipatite

 7. #7
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  08-04-2012
  Postime
  132
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Une e kisha fjalen per te dhena serioze te nxjerra mbi analiza dhe referenca zyrtare qe me pas shpallen

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •