Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 8 prej 8
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Antarsuar
  26-03-2003
  Mosha
  62
  Postime
  7,973
  Faleminderit
  8
  18 falenderime n 16 postime

  Votoni pr Shqiprin ose pr Kosovn

  Duke klikuar mbi kt tufz/lin, ju do t keni mundsi t votoni pr Shqiprin ose pr Kosovn:

  http://www.thevotenation.com/

  ju keni mundsi pr cdo dit / pas cdo 6 ore / t jepni nga 3 vita

  M posht po jap nj rangim, sipas votave t deritashme:


  1. Trkiye (BVC 2010) 1.602.592 vota

  2. Slovakia 1.124.652

  3. Serbia 1.037.345

  4. Azerbaijan 909.989

  5. Georgia - Rep. of

  6. Russia

  7. Germany

  8. United States

  9. Greece

  10. Egypt

  11. United Kingdom

  Hungary

  Sweden

  14. Albania 312.049

  France

  Netherlands

  Canada

  Palestine

  Uzbekistan

  Switzerland

  Armenia,

  Japan

  Bulgaria

  Turkmenistan

  Poland

  Macedonia

  Czech Republic

  Afghanistan

  Israel

  China

  South Korea

  Latvia

  Italy

  Spain

  Cuba

  Australia

  Argentina

  Cyprus

  Gambia

  Lebanon

  Brazil

  Slovenia

  Montenegro

  Vatican City

  Pakistan

  United Arab Emirates

  Bosnia-Herzegovina

  Mauritius

  49. Kosovo 24.764

  Tibet
  "Projekti 21" nuk i bn reklam vetes, afirmon t tjert!

 2. #2
  yep Maska e Izadora
  Antarsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,891
  Faleminderit
  24
  39 falenderime n 37 postime
  Per c'fare arsye behet ky votim ? :-)
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Antarsuar
  26-03-2003
  Mosha
  62
  Postime
  7,973
  Faleminderit
  8
  18 falenderime n 16 postime
  gjendja momentale e pikve pr Shqipri dhe Kosov

  Shqipria 321060
  Kosova 24764
  "Projekti 21" nuk i bn reklam vetes, afirmon t tjert!

 4. #4
  i/e larguar Maska e Gordon Freeman
  Antarsuar
  03-05-2009
  Vendndodhja
  .
  Postime
  2,933
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  votova Serbine heheheh

 5. #5
  Perjashtuar
  Antarsuar
  16-04-2012
  Postime
  1,291
  Faleminderit
  1
  22 falenderime n 18 postime
  Citim Postuar m par nga Gordon Freeman Lexo Postimin
  votova Serbine heheheh
  po ti grek je ke do votoshe,kaq mend keni,sa i cuani dhe vllezer,prandaj keni arritur ne kete gjendje qe keni arritur sepse as nuk dini ke te cuani vllezer dhe as nuk dini te vlersoni ndihmen ne kohe te ndryshme te shqiptareve ne shoqerin tuaj...

 6. #6
  New York Maska e mario_kingu
  Antarsuar
  09-12-2004
  Vendndodhja
  New York
  Postime
  2,237
  Faleminderit
  3
  22 falenderime n 22 postime
  per cfare behet ky votim, kush eshte synimi

  edhe dicka tjeter ky website eshte for sale
  >>> THEVOTENATION is FOR SALE <<<

  You have 3 vote(s) left.

  Here you can see recent votes !
  sa per votimin me duket futja kot
  p/s un votova per USA
  Ndryshuar pr her t fundit nga mario_kingu : 17-04-2012 m 08:45
  Partizoni

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e B.C.B
  Antarsuar
  30-05-2009
  Vendndodhja
  Republika e Prishtines
  Postime
  800
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Citim Postuar m par nga Gordon Freeman Lexo Postimin
  votova Serbine heheheh
  a je budalle a t`ka humb bicikleta?

 8. #8
  qun i mir Maska e FREX
  Antarsuar
  24-10-2009
  Vendndodhja
  Europe
  Postime
  83
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Un Per Tdyja Po Nuk Jom Tuj Kuptu Per Qar Beht Fjal

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •