Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 1 prej 1
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2009
  Postime
  69
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Intervista qe i paska gjujt ne balte te gjithe propoganden marksistve te Kosoves

  Me telefenoj nje miku im dhe me tha po ta dergoj nje link dhe shihe intervisten me te forte te 10 vjetshit te fundit. U qesha se ky miku im shpesh me dergon linka qe nuk po du me i zene ne goj. shpesh nuk i hap sei i marr me mend fotot qe mund te duken aty. Pas disa dite me telefonoj prape e me pyeti nese me kishte pelqye ajo interviste. Po po i thash sa per muhabet hesapi edhe pse as qe e kisha hap madje. Pasi mbarum biseden mu shtua kurreshtja dhe u befasova. Komenti im fare i shkurt eshe me sa vijon:

  - Protogonsit e kesaj interviste qenka nje patriot i devotshem edhe i guximshem me emrin SAIM TAHIRAJ. U luta qe 100 vjet te jetoje ne lumturi e mireqenje per keto deshmi te verteta dhe per guximin

  Shikone eshe ju, O brari shikoje edhe ti plako se nuk deshprohesh!

  http://www.kohavision.net/video/rubikon/3845/

  http://www.kohavision.net/video/rubikon/3854/
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Drityll : 15-04-2012 mė 07:23
  Poshtė sllavo-marxisto-komunistet e SHIK-ut

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •