Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 6 prej 6
 1. #1
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  14-04-2012
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Prshendetje !

  - Un Quhem Resul.
  - Jam 16 Vjeqar.
  - Un Banoj Ne Kosov.
  - Kam Lindur Ne Prishtin.
  - Gjendja Ime Shoqerore Beqar.
  - Jam Student Ne Shkolle Te Mesme.
  - Interesat E Mia Jan Informatika.
  - Endrra Ime Esht Te Behem Nje Profesionist Ne Infortmatik.

 2. #2
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Antarsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,497
  Faleminderit
  312
  501 falenderime n 423 postime
  Gunsper mire se na erdhe se pari shume mire qe je beqar se dyti ke zgjedhur nje preference te mrekullueshme per te ardhem dhe se treti meso sa me shume te behesh dikush ne jete
  Te uroj tia kalosh sa me bukur ne kete forum
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 3. #3
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Antarsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,899
  Faleminderit
  324
  183 falenderime n 101 postime
  Mire se erdhe GunSper.
  - - Shum shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me ask!
  Agim Metbala"

 4. #4
  B@NeS@XhIe Maska e B@Ne
  Antarsuar
  04-01-2010
  Vendndodhja
  .............
  Postime
  4,350
  Faleminderit
  251
  159 falenderime n 120 postime
  Mire se erdhe GunSper , kalofsh mire

 5. #5
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  17-12-2010
  Vendndodhja
  ne boten e udirave
  Postime
  3,802
  Faleminderit
  129
  115 falenderime n 84 postime
  GunSper , 16 vjec dhe ende beqar??!!!!!! ....Qenke vone....


  Shaka bej. Mireseerdhe dhe kalofsh bukur.
  AUTOCHTHONOUS

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e toni54
  Antarsuar
  25-02-2010
  Postime
  3,798
  Faleminderit
  10
  59 falenderime n 55 postime
  mire se keni ardhe...........

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •