Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 14 prej 14
 1. #1
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  14-04-2012
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Prshendetje !

  Un jam Getuar Mustafa jam nga Shtimja mosha esht 15 hobi futboll ekipi i preferuar real madrid

 2. #2
  B@NeS@XhIe Maska e B@Ne
  Antarsuar
  04-01-2010
  Vendndodhja
  .............
  Postime
  4,350
  Faleminderit
  251
  159 falenderime n 120 postime
  Mire se erdhe Sparky , kalofsh mire

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e stern
  Antarsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,052
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 12 postime
  Citim Postuar m par nga Sparky' Lexo Postimin
  Un jam Getuar Mustafa jam nga Shtimja mosha esht 15 hobi futboll ekipi i preferuar real madrid
  Mire se erdhe
  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist fr das Auge unsichtbar."


 4. #4
  faraone Maska e tutankamon
  Antarsuar
  11-03-2009
  Vendndodhja
  perball komshiut
  Mosha
  37
  Postime
  3,017
  Faleminderit
  3
  8 falenderime n 8 postime
  mire se erdhe te keqen xhaxhi...shume kursimtar jeni ju shtimjotet...futi edhe nanji shkronj tjeter se sbohet nomi..p

  klb midis nesh..
  Cdo Gje Ne Jete Paguhet , Eshte Thjeshte Ceshtje Kohe . . .

 5. #5
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Antarsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,497
  Faleminderit
  312
  501 falenderime n 423 postime
  pershendetje sa per injorance nga i bje kjo shtimja ????
  Kalofsh sa me bukur mes nesh
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 6. #6
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Antarsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,899
  Faleminderit
  324
  183 falenderime n 101 postime
  Mire se erdhe Sparky.
  - - Shum shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me ask!
  Agim Metbala"

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e toni54
  Antarsuar
  25-02-2010
  Postime
  3,798
  Faleminderit
  10
  59 falenderime n 55 postime
  mire se keni ardhe e kaloni qaste te mira ne forum..................

 8. #8
  Unike ne stilin tim Maska e ermela sweet
  Antarsuar
  29-03-2012
  Postime
  664
  Faleminderit
  3
  37 falenderime n 31 postime
  miresenaerdhe djali nga shtimja kalofsh sa me bukur
  v.o(pershendes kete djalin siper meje :P)

 9. #9
  Perjashtuar
  Antarsuar
  27-02-2010
  Vendndodhja
  nga KOSOVA e SHQIPERIS
  Mosha
  31
  Postime
  2,847
  Faleminderit
  0
  9 falenderime n 8 postime
  Pershendetje shtimjan ,mir se erdhe

 10. #10
  Perjashtuar
  Antarsuar
  27-02-2010
  Vendndodhja
  nga KOSOVA e SHQIPERIS
  Mosha
  31
  Postime
  2,847
  Faleminderit
  0
  9 falenderime n 8 postime
  Citim Postuar m par nga Busy Girl Lexo Postimin
  pershendetje sa per injorance nga i bje kjo shtimja ????
  Kalofsh sa me bukur mes nesh
  Shtimja gjendet ne Kosov kufizohet me komunat Lipjan ,Ferizaj dhe Suharek ,poashtu neper shtime kalon edhe rruga Prishtin- Prizeren-Kuks dhe Ferizaj- Prizeren-Kuks

 11. #11
  【 Untouchable 】 ๓๏đ Maska e Deni_Boy
  Antarsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,360
  Faleminderit
  2
  12 falenderime n 10 postime
  Mir se erdhet ne forumin shqiptar...!
  Forumi Shqiptar

 12. #12
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Antarsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,497
  Faleminderit
  312
  501 falenderime n 423 postime
  Citim Postuar m par nga ximi_abedini Lexo Postimin
  Shtimja gjendet ne Kosov kufizohet me komunat Lipjan ,Ferizaj dhe Suharek ,poashtu neper shtime kalon edhe rruga Prishtin- Prizeren-Kuks dhe Ferizaj- Prizeren-Kuks
  Ximi shume flm per sqarimin se shqiptar jemi e akoma spo e njohim shqiperine(kosoven )
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e dijetari
  Antarsuar
  30-03-2009
  Postime
  1,251
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Mire se erdhe ,kalofsh mire ne forum.
  [COLOR="Blue"][/COLO

  Duart e plakes, jan duar te arta.

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e Kreksi
  Antarsuar
  20-11-2004
  Vendndodhja
  Franc
  Postime
  5,539
  Faleminderit
  328
  41 falenderime n 40 postime
  Pershendetje te gjith anetarve te forumit, kalofshi nj mbremje te kndshme.
  Askush nuk te pyt: 'ka bere atedheu per ty por 'ke bere ti per Atedheun ! - JFK

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •