Close

Rezultati i Sondazhit: Kush do t fitoj n kt prballje?

Votues
31. Nuk mund t votoni n kt sondazh
 • FC Barcelona

  19 61.29%
 • Ndeshja do t prfundoj barazim

  4 12.90%
 • Real Madrid

  8 25.81%
Faqja 1 prej 6 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 118
 1. #1
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,255
  Faleminderit
  0
  26 falenderime n 24 postime

  El Clsico: FC Barcelona 1:2 Real Madrid

  T shtunn me dat 21 prill, me fillim n ora 20:00, n kampionatin spanjoll zhvillohet super derbi planetar;
  "El Clsico" FC Barcelona vs. Real Madrid, nj nga ndeshjet m t shikuara n futbollin botror.
  Real Madrid sht n pozitn e par t klasifikimit, me 4 pik m shume se FC Barcelona q ndodhet n vendin e dyt.

  Jepni mendimet e juaja rreth ksaj prballje.


  #VamosArgentina

 2. #2
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  14-01-2009
  Postime
  3,348
  Faleminderit
  5
  19 falenderime n 19 postime
  Nuk edij se a fiton barca sigurte,vec cfar kuote kishte ne bastore eshte vertet turp!

  1.60 per barcen dhe 4.70 per realin

  a kur lun barca ne madrid 2.50-2.50!

  pse ske be me votu o tej,a dihet fituesi
  Jet e rnd.......!!!

 3. #3

  Antarsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime n 46 postime
  sex.....prsri !!!
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 4. #4
  Shaqiri #11 Maska e The.ReaL
  Antarsuar
  01-06-2006
  Vendndodhja
  Corleone....
  Postime
  2,710
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Si tifoz kam deshire Reali mirpo kjo jave eshte ngarkes shum e madhe , duhet te luajne ne Gjermani te shkojne ne Barcelon e pastaj perseri me Bayern pra nje jave shum e veshtire , mirpo rolin ky do ta luaj formacioni nese luan Higuain , Arbeloa dhe Khedira nga fillimi me shum gjase ndeshja do te jet e humbur

  Shpresoj ne nje ndeshje te bukur e te zjarrt
  SPECIAL ONE

  RAUL # 7

 5. #5
  Perjashtuar
  Antarsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime n 14 postime
  Citim Postuar m par nga The.ReaL Lexo Postimin
  Si tifoz kam deshire Reali mirpo kjo jave eshte ngarkes shum e madhe , duhet te luajne ne Gjermani te shkojne ne Barcelon e pastaj perseri me Bayern pra nje jave shum e veshtire , mirpo rolin ky do ta luaj formacioni nese luan Higuain , Arbeloa dhe Khedira nga fillimi me shum gjase ndeshja do te jet e humbur

  Shpresoj ne nje ndeshje te bukur e te zjarrt
  Pse, Barcelona nuk e ka te veshtire?

 6. #6
  Shaqiri #11 Maska e The.ReaL
  Antarsuar
  01-06-2006
  Vendndodhja
  Corleone....
  Postime
  2,710
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  E pranoj qe Barca e ka te veshtire javen mirpo ata e kane ndeshjen ne shtepi ndryshe nga Reali qe menjeher sa po te kthehet duhet te udhetoj ne Barceloe.
  SPECIAL ONE

  RAUL # 7

 7. #7
  Shaqiri #11 Maska e The.ReaL
  Antarsuar
  01-06-2006
  Vendndodhja
  Corleone....
  Postime
  2,710
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Me qe ra fjala , kush eshte refer ne ate ndeshje
  SPECIAL ONE

  RAUL # 7

 8. #8
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  100 falenderime n 94 postime
  Citim Postuar m par nga The.ReaL Lexo Postimin
  Si tifoz kam deshire Reali mirpo kjo jave eshte ngarkes shum e madhe , duhet te luajne ne Gjermani te shkojne ne Barcelon e pastaj perseri me Bayern pra nje jave shum e veshtire , mirpo rolin ky do ta luaj formacioni nese luan Higuain , Arbeloa dhe Khedira nga fillimi me shum gjase ndeshja do te jet e humbur

  Shpresoj ne nje ndeshje te bukur e te zjarrt
  M plqeu kjo, ato dy lojtar q i nnvizova jan m t dshtuarit q ka Reali n formacionin baz, mban lojtar si Lass Diarra dhe Nuri Shahin rezerv q kan kodra nga Khedira qelbsira.

  Shpresojm n nj El Clasico t bukur dhe pa grindje, mendoj q Barcelona do ta fitoj ndeshjen por nj ndeshje e till sht shum rnd t parashikohet.
  Sui generis

 9. #9
  Perjashtuar
  Antarsuar
  19-02-2009
  Vendndodhja
  ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
  Postime
  2,645
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  Citim Postuar m par nga The.ReaL Lexo Postimin
  Me qe ra fjala , kush eshte refer ne ate ndeshje
  Ishalla jo ai q arbitroi dje n dark Levante - Barcelona. :-D

  Dhe thekthi mos t shaj m Cristinn pr penallti, Bars i japin 1 penallti sa pr 10 t Realit. :-)

 10. #10

  Antarsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime n 46 postime
  Citim Postuar m par nga The.ReaL Lexo Postimin
  Si tifoz kam deshire Reali mirpo kjo jave eshte ngarkes shum e madhe , duhet te luajne ne Gjermani te shkojne ne Barcelon e pastaj perseri me Bayern pra nje jave shum e veshtire , mirpo rolin ky do ta luaj formacioni nese luan Higuain , Arbeloa dhe Khedira nga fillimi me shum gjase ndeshja do te jet e humbur

  Shpresoj ne nje ndeshje te bukur e te zjarrt
  Edhe Di Maria
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 11. #11
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  14-01-2009
  Postime
  3,348
  Faleminderit
  5
  19 falenderime n 19 postime
  Do ti gjgrije Messi bardhoshkat
  Jet e rnd.......!!!

 12. #12
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  16-07-2009
  Vendndodhja
  Gjakove
  Mosha
  22
  Postime
  72
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Tradita Vazhdon

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e toni54
  Antarsuar
  25-02-2010
  Postime
  3,798
  Faleminderit
  10
  59 falenderime n 55 postime
  te shofim se kush do fitoje.......barca po luan bukur ka mundesi....

 14. #14
  i/e larguar
  Antarsuar
  12-11-2010
  Postime
  469
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  keto kuota kan mundesi qe barqa te luaj baras me realin dhe merr para te majme nga bastoret

 15. #15
  Ragnald
  Antarsuar
  18-06-2006
  Vendndodhja
  london
  Postime
  4,471
  Faleminderit
  0
  16 falenderime n 13 postime
  hajt me nje fitore te barces se nuk e duroj dot ate mourinhon

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e Bamba
  Antarsuar
  22-12-2006
  Postime
  3,411
  Faleminderit
  0
  21 falenderime n 21 postime
  I cike jashte forma barca ndeshjet e fundit. Reali ka 50% mundesi te fitoje...

 17. #17
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  14-01-2009
  Postime
  3,348
  Faleminderit
  5
  19 falenderime n 19 postime
  Reali ka nje dite pushim me teper se barca,pasi luan te marten ne champions,e barca luan te merkuren
  Jet e rnd.......!!!

 18. #18
  Perjashtuar
  Antarsuar
  30-05-2009
  Vendndodhja
  Thorolld ON
  Postime
  231
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  fiton reali mer kampionatin e spanjes, dhe kupen e kampionve

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e Poeti
  Antarsuar
  18-03-2003
  Vendndodhja
  Ferizaj-Kosov
  Postime
  4,221
  Faleminderit
  104
  101 falenderime n 95 postime
  Fiton Barcelona, dhe ia merr kampionatin e Spanjes.
  MOS SHIKONI KISHA E XHAMIA, FEJA E SHQIPTARIT SHT SHQIPTARIA

 20. #20
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Antarsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  30
  Postime
  3,853
  Faleminderit
  169
  110 falenderime n 95 postime
  Barcelona fiton El Clasicon dhe reali del kampjon ne La Liga.
  Ti, Shqipri, M Jep Nder, M Jep Emrin Shqiptar

Faqja 1 prej 6 123 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •