Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 1 prej 1

Tema: Ndihme

 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-04-2012
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Ndihme

  Tung mergimtare.jam nje djal 20 vjecar nga maqedonia.jam student i gjuhes angleze.kerkoj pune jasht maqedonis, mundesisht ne zvicer, gjermani, austri.por nuk kam letra pune.. mundesisht nese ndonje ka mundesi te me ofroje pune.kuptohet gjate veres.
  mendoj mund te punoj legalisht me nje vertetim prej universitetit qe jam student dhe kam te drejte te punoj ne menyre legale.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Atomx : 14-04-2012 mė 19:12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •