Close
Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 66
 1. #41
  B@NeS@XhIe Maska e B@Ne
  Anėtarėsuar
  04-01-2010
  Vendndodhja
  .............
  Postime
  4,350
  Faleminderit
  251
  159 falenderime nė 120 postime
  Flm per torten Wal, ne dasmen tende tani , lool

 2. #42
  i/e regjistruar Maska e stern
  Anėtarėsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,052
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 12 postime
  Citim Postuar mė parė nga drague Lexo Postimin
  edhe 100 u bofsh vorrabomse


  emrin e babit nuk e kom gjet akoma.
  akoma jo drague

  vrite pak mendjen vrite
  nje lojtar te mbrekullueshem ka patur Dinamo


  Wali po pse mi vetem me torte na genjeve ti e
  ku jane pijet,na u tha gurmazi duke pritur
  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist für das Auge unsichtbar."


 3. #43
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,227
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 9 postime
  Citim Postuar mė parė nga drague Lexo Postimin
  edhe 100 u bofsh vorrabomse


  emrin e babit nuk e kom gjet akoma.


  Flm po te ka ngelur breng ta them ne pv

 4. #44
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,227
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 9 postime
  Citim Postuar mė parė nga B@Ne Lexo Postimin
  Flm per torten Wal, ne dasmen tende tani , lool :-D

  Merci e dashur patjeter dhe dasmen do ma hani


  Citim Postuar mė parė nga stern Lexo Postimin
  akoma jo drague

  vrite pak mendjen vrite
  nje lojtar te mbrekullueshem ka patur Dinamo:-p


  Wali po pse mi vetem me torte na genjeve ti e
  ku jane pijet,na u tha gurmazi duke pritur

  Jo lojtar me stern portjer :-D mos mja ulni vlerat babait . Ha ha ha
  Nje ndihme po e jap eshte quajtur " Macja zeze "

  Sa per veren e te tjera duroni dhe pak se sme ka dal pija mbremshme lol

 5. #45
  Perjashtuar Maska e R3nato
  Anėtarėsuar
  27-08-2003
  Vendndodhja
  TiRoNe
  Mosha
  31
  Postime
  398
  Faleminderit
  1
  3 falenderime nė 3 postime
  Shpirto Edhe 10000


  Renato

 6. #46
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,227
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 9 postime
  Citim Postuar mė parė nga _Kingu^Tirones_ Lexo Postimin
  Shpirto Edhe 10000


  Renato

  Flm ........

 7. #47
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  27-02-2010
  Vendndodhja
  nga KOSOVA e SHQIPERIS
  Mosha
  31
  Postime
  2,847
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 8 postime
  Pershendetje WALCHIRIA , edhe une kam kenaqesi te uroj ditlindjen dhe te gjitha te mirat ne jet

 8. #48
  i/e regjistruar Maska e Besoja
  Anėtarėsuar
  24-07-2008
  Vendndodhja
  Prrenjas, Shqiperi
  Postime
  3,270
  Faleminderit
  44
  30 falenderime nė 25 postime
  Edhe 100 dhe jetė tė lumutr!

 9. #49
  Perjashtuar Maska e NIAGARA2
  Anėtarėsuar
  06-02-2012
  Vendndodhja
  Kosoven Heroike!
  Postime
  111
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Dhe ni URIM SHTESE..Jetofsh sa te duash vet WALCHIRIA..GEZIME DHE DASHURI NE JETEN TENDE TI KENI....


  NIAGARA2
  Z.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga NIAGARA2 : 15-04-2012 mė 16:24

 10. #50
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,227
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 9 postime
  Flm per urimet ..  Stern ja vera se me akuzove qe skam sjell pije dhe spo i marr nga google po i servir vet me duart e mia
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   

 11. #51
  I love god
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,129
  Faleminderit
  112
  64 falenderime nė 58 postime
  mos me le te vdes injorant.

  po e gjeta vet do e shkruj ktu

 12. #52
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,227
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 9 postime
  Citim Postuar mė parė nga drague Lexo Postimin
  mos me le te vdes injorant.

  po e gjeta vet do e shkruj ktu


  Ste le njeri jo po mos na thuaj emra ketu aman se na ben me turp
  se jemi njerez modesta jo per gje

 13. #53
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  Citim Postuar mė parė nga WALCHIRIA Lexo Postimin
  Flm per urimet ..
  : )


  Stern ja vera se me akuzove qe skam sjell pije dhe spo i marr nga google po i servir vet me duart e mia : D
  surratin nuk po ta shoh
  ku e ke
  perse ma mban fshehur
  hajde tani tregoma
  me mungona  walchira ditelinden festoi
  nje ftese nuk ma dergoi
  me harroi

  walchira shkaktarja e rimave te mia
  me perpara asgje nuk dija
  ishte nje frymezim kjo walchira
  beri qe nga shpirti ime te rrjedhonin fjalet me te mira
  i shkruaja poezi te stergjata
  para pallatit
  e mbrapa
  ore te stergjata
  vinte dita e ikte nata
  por ce do mi fshine
  nje dashuri si e jona
  ishte ne kundershtim
  nga moderatore e forum
  na u hodhen te tere ne sulm
  na bashkun por kurr nuk na ndane
  ishim ne vete qe zgjodhem ndarjen
  une me gocen
  ajo me djalen
  tani ajo do martohet
  do ktheje koken mbrapa
  do kujtohet
  do mendohet
  por une e di qe nuk do pendohet
  ka bere zgjidhjen e duhur
  e cfare po them une
  kush dreqin e merr fesh
  vec shkonjat ketu po i bej nje te hudhur
  i hedh e i hedh
  i kap i perdredh
  i bej kukurrec
  ah moj walchi
  si nuk ma gatove
  ta haja nje mengjes
  do isha shume i lumtur
  walchi? je e lumtur ti?
  sigurisht qe po
  e don nje kurrurrec apo jo?


  e kaq o.O
  hajde te jap nje pllaq e plluqe
  u skuqe

 14. #54
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  beatrice


 15. #55
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  05-03-2012
  Postime
  648
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 2 postime
  Citim Postuar mė parė nga WALCHIRIA Lexo Postimin
  Merci e dashur patjeter dhe dasmen do ma hani

  Jo lojtar me stern portjer :-D mos mja ulni vlerat babait . Ha ha ha
  Nje ndihme po e jap eshte quajtur " Macja zeze "

  Sa per veren e te tjera duroni dhe pak se sme ka dal pija mbremshme lol
  wow ti qenke e bija e portierit legjendar Qemal Vogli, ate e donin gjermanet me cdo kusht, ai eshte quajtur "Macja e zeze"
  Gjermanet e quanin ne shtypin e tyre "Tigri i zi"
  Ai ka qene portieri i Dinamos.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Billy Joe : 16-04-2012 mė 07:34

 16. #56
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,227
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 9 postime
  Citim Postuar mė parė nga Billy Joe Lexo Postimin
  wow ti qenke e bija e portierit legjendar Qemal Vogli, ate e donin gjermanet me cdo kusht, ai eshte quajtur "Macja e zeze"
  Gjermanet e quanin ne shtypin e tyre "Tigri i zi"
  Ai ka qene portieri i Dinamos.


  jo jo gabim je .

 17. #57
  I love god
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,129
  Faleminderit
  112
  64 falenderime nė 58 postime
  Citim Postuar mė parė nga WALCHIRIA Lexo Postimin
  jo jo gabim je .
  me duket se e gjeti plaku. D:::::::::

  SKA EMRA ka fon goca ime

 18. #58
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,227
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 9 postime
  Citim Postuar mė parė nga drague Lexo Postimin
  me duket se e gjeti plaku. D:::::::::

  SKA EMRA ka fon goca ime
  He i her na thuj inicialet ....

 19. #59
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-01-2011
  Postime
  733
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Pasdite tė kėndshme ju dėshiroj.

 20. #60
  I love god
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,129
  Faleminderit
  112
  64 falenderime nė 58 postime
  Citim Postuar mė parė nga WALCHIRIA Lexo Postimin
  He i her na thuj inicialet ....
  d.sh...............

Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •