Close
Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 45
 1. #21
  i/e regjistruar Maska e Endrra Ime
  Anėtarėsuar
  07-04-2012
  Vendndodhja
  Me at qe e dua me se shumti,NENE TIME.
  Postime
  12
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Njoni-ch Lexo Postimin
  Mire se erdhe.

  Xhenete- familja po shtohet si duket ama e sert do dale xhani
  ahhahahaha mir e ki per bes,un jam fafaron kundraj xhenetit,ket e kena melaqe
  ku rafsha mos u qofsha.

 2. #22
  i/e regjistruar Maska e Endrra Ime
  Anėtarėsuar
  07-04-2012
  Vendndodhja
  Me at qe e dua me se shumti,NENE TIME.
  Postime
  12
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  xheni zemer veq ketu po di me hy,marova,ku me ta bo un ty at zile ,kur po hy un ktu askush nuk osht qut.
  ku rafsha mos u qofsha.

 3. #23
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-01-2009
  Postime
  3,348
  Faleminderit
  5
  19 falenderime nė 19 postime
  Citim Postuar mė parė nga Endrra Ime Lexo Postimin
  ahhahahaha mir e ki per bes,un jam fafaron kundraj xhenetit,ket e kena melaqe
  ahaha jo ishalla fafaron sje,se perbes hiq si du ahahahah

  kush esht melaqe? xhenete a? leje se sika pagujt bozat te pallma ne nerez
  Jetė e rėndė.......!!!

 4. #24
  i/e regjistruar Maska e Endrra Ime
  Anėtarėsuar
  07-04-2012
  Vendndodhja
  Me at qe e dua me se shumti,NENE TIME.
  Postime
  12
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  po aaaa nuk i ka pagu,valla hiq nuk po e besoj qe xhenet nuk i ka pagu,po edhe nese koka nervozu ka pas diqka shuuum se per ndryshe melaqe osht bre,mos paqe pa melaqe shife xhenetin hahahhah,valla un fafaran jam,me pas kan e urt um kish marr dikush hahahhahha
  ku rafsha mos u qofsha.

 5. #25
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,899
  Faleminderit
  324
  183 falenderime nė 101 postime
  Xhane mos i beso se ate bozen ky ma ka premtuar dhe ska ardh me e paguar,normal qe i thashe kamarierit ta shkruan ne listen e borxheve te tij
  (shaka)
  E sa per zile vikendeve me ke ketu ne oret e vona.
  Te puthe fort,dhe sikur qe poston ketu provo edhe ne temat tjera qe te duken interesant per te komentuar.
  Ah se harova ku e din se per fafaron te mer Njoni pi Sarait?
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 6. #26
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  pupupu

  e afermja e kesaj telendarkes je ti?


  se kjo xhenet telendarke e madhe
  ku e ku te fusi anetaret ne sherr ne mesvete

 7. #27
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,899
  Faleminderit
  324
  183 falenderime nė 101 postime
  thirsty cfar do te thote kjo telendarkes?
  Une i fus antaret ne sher????
  Une jam uj qe fiken zjarin ne disa tema shoku,e ti i more ne qaf femrat e forumit duke i dashure sikur te doje te besh haremin tend
  Endrra mos i beso,ky eshte ngatruesi i shume temave.
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 8. #28
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  20-06-2003
  Postime
  1,566
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Mire se na gjete Endrra.
  Kalo sa me bukur

 9. #29
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  Citim Postuar mė parė nga Xhenet.M.S. Lexo Postimin
  thirsty cfar do te thote kjo telendarkes?
  Une i fus antaret ne sher????
  Une jam uj qe fiken zjarin ne disa tema shoku,e ti i more ne qaf femrat e forumit duke i dashure sikur te doje te besh haremin tend
  Endrra mos i beso,ky eshte ngatruesi i shume temave.
  tani ti do qe une te sjell deshmues ketu? une i sjell, shume e lehte, nje mp, dhe te tere i ke ketu


  ti nuk je uj qe fik zjarre, ti je uj qe shuan etjen time /blushes

 10. #30
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,899
  Faleminderit
  324
  183 falenderime nė 101 postime
  Po haj sjell deshmues,e ta shofim se kush eshte kush
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 11. #31
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-01-2009
  Postime
  3,348
  Faleminderit
  5
  19 falenderime nė 19 postime
  Hahahah hajt Xhenete hajt, e mur vesht krejt forumi se ke prit vet e un skam ardh ncncnc tregoju si ike porosit dy boza e me mosardhjen time je detyruar ti pijsh dyjat (edhe at prej tmdhajava kan qen hahaha) kur shkova ti paguj u habita se shtrejnt mu duk nje boze,kur aj kamarieri mtregoj qe dy boza tmdha ke pij dhe plus nje indiank e kishe mar me vete per ne shpi hahahaha fafaroni do kujton se verte

  Xhenete - ti ashtu ashtu eke pas msytnin per detyre,te shkon per dore,mirepo une smundem ta mar fafaronin sepse ekam Yllezen e po e kuptoi ajo se kshtu bisedash behen na hidherohet dyve( a esht gjall moj ajo Ylleza,ke ndonje haber prej saj)???
  Jetė e rėndė.......!!!

 12. #32
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  Citim Postuar mė parė nga Xhenet.M.S. Lexo Postimin
  Po haj sjell deshmues,e ta shofim se kush eshte kush
  MOS ME DETYRO  se do pendohesh pastaj

 13. #33
  i/e regjistruar Maska e alem_de
  Anėtarėsuar
  02-10-2009
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  6,766
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 7 postime
  Mire se na ke ardhe Endera Ime.A do te jeshe endera ime nuk e di por miq te mire do te jemi me siguri.hahahahaha.

  Kalofsh sa me mire me ne e nderuar. E nisa shoferin tim me te prit ne Aeroport.

  Da steh' ich nun, ich armer Tor,
  Und bin so klug als wie zuvor!

 14. #34
  i/e regjistruar Maska e Endrra Ime
  Anėtarėsuar
  07-04-2012
  Vendndodhja
  Me at qe e dua me se shumti,NENE TIME.
  Postime
  12
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  hhahhaahah flm shum alem de per mikpritjen tende,do vi pse jo kam besimin te dibranet,me vjen keq se un nuk po di se si me vepru ktu,edhe nuk kam koh te hi shum,po ishalla me ndimen e juve dot msohem,te pershendes shum klm.
  ku rafsha mos u qofsha.

 15. #35
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,899
  Faleminderit
  324
  183 falenderime nė 101 postime
  OOO Enderrushe,po pse mi nuk futesh kur jam une?
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 16. #36
  i/e regjistruar Maska e alem_de
  Anėtarėsuar
  02-10-2009
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  6,766
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga Xhenet.M.S. Lexo Postimin
  OOO Enderrushe,po pse mi nuk futesh kur jam une?
  dhe une?
  Da steh' ich nun, ich armer Tor,
  Und bin so klug als wie zuvor!

 17. #37
  B@NeS@XhIe Maska e B@Ne
  Anėtarėsuar
  04-01-2010
  Vendndodhja
  .............
  Postime
  4,350
  Faleminderit
  251
  159 falenderime nė 120 postime
  Mire se erdhe Endrra ime , kalofsh sa me mire ne ket mes

 18. #38
  i/e regjistruar Maska e toni54
  Anėtarėsuar
  25-02-2010
  Postime
  3,798
  Faleminderit
  10
  59 falenderime nė 55 postime
  si po kaloni moj .....a prejk kesaja dhome sdo dilni fare a hahahahah

 19. #39
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,899
  Faleminderit
  324
  183 falenderime nė 101 postime
  Citim Postuar mė parė nga alem_de Lexo Postimin
  dhe une?
  Ti vellaqko ri urt, mos.
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 20. #40
  i/e regjistruar Maska e alem_de
  Anėtarėsuar
  02-10-2009
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  6,766
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 7 postime
  Ti motra ime cka ke me enderen time.
  Da steh' ich nun, ich armer Tor,
  Und bin so klug als wie zuvor!

Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •