Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 23

Tema: Eksitimet

 1. #1
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  08-04-2012
  Postime
  132
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Eksitimet

  Cfar perdoret per te zgjatur sa me shume nje mardhenje seksuale

  E kam shume problem pasi nuk arrije te permbahem me shume se pese minuta gjat mardhenjes me te dashuren dhe ndihem shume keq qe nuk plotesoj asnjeher mardhenjen me penis, por me duhet te perdor si fillim gjuhen dhe pastaj kur e dashura eshte gati , i vendos penisin. Ne te shumten e rasteve ajo perdor gishtin sepse une nuk rezisroj

  Ndihme ju lutem

 2. #2
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  05-03-2012
  Postime
  648
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 2 postime
  bera shaka, hidhi nje sy ketij link-ut

  http://www.google.com/url?sa=t&rct=j...Ok6KyJPqmbsoBA

 3. #3
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  08-04-2012
  Postime
  132
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Billy Joe Lexo Postimin
  bera shaka, hidhi nje sy ketij link-ut

  http://www.google.com/url?sa=t&rct=j...Ok6KyJPqmbsoBA
  Faleminderit
  Kete sit dhe shume te ngjashem i kam vizituar. Keta nuk te ndihmojne se si ta kalosh apo perballosh kete gjendje

  A do kete ndonje menyre profesionale per ta trajtuar kete problem pervec droges dhe alkolit pasi nuk i perdor apsolutisht dhe sigurisht qe nuk do jete ky shkaku per ti filluar

  Faleminderit

 4. #4
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  05-03-2012
  Postime
  648
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 2 postime
  Ke ankth prestacioni mesa duket lol.
  Eshte frika qe nuk ja ben dot dhe e dashura do te te gjykoje keq, hiqe ate frike.
  Kur te te vije per te ejakuluar, mendo ndonje gje te shpifur, funksionon....eshte e gjitha psikologjike.

 5. #5
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  08-04-2012
  Postime
  132
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Billy Joe Lexo Postimin
  Ke ankth prestacioni mesa duket lol.
  Eshte frika qe nuk ja ben dot dhe e dashura do te te gjykoje keq, hiqe ate frike.
  Kur te te vije per te ejakuluar, mendo ndonje gje te shpifur, funksionon....eshte e gjitha psikologjike.
  ohu kush e di sa here me thote qe na plase .

  E kam provuar ta largoj mendjen ne lloj lloj gjerash te keqia po prap se prap ehe nuk funksionon. Me vjen inat se kur shoh porno qe zgjasin me nga 30 apo 60 minuta seks, me vjen te plas nga inati. A thua jam impotent ? jo cne , mua nuk eshte se nuk me punon, thjesht qe nuk permbahem

  Jam ne siklet te madh ne me besoni dhe nuk jam i vogel, jam 34 vjec , sa turp qe me vjen per Zotin

 6. #6
  Fortis Et Honoris Maska e Meriamun
  Anėtarėsuar
  04-04-2009
  Postime
  1,746
  Faleminderit
  121
  179 falenderime nė 135 postime
  une them qe sherimin e ke te fshehur ne veten tende..

  hiqe friken dhe ankthin..

  me vullnet nqs don Zoti ti mund te arrish ate qe don..
  No amount of guilt can change the past and no amount of worrying can change the future

 7. #7
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-11-2005
  Postime
  8,748
  Faleminderit
  167
  59 falenderime nė 54 postime
  nderro shpesh pozicionin dhe here pas here kalo ne seks oral, duhet te funksionoje.

 8. #8
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  08-04-2012
  Postime
  132
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga xfiles Lexo Postimin
  nderro shpesh pozicionin dhe here pas here kalo ne seks oral, duhet te funksionoje.
  E kam provuar dhe sidomos kur perdor pozicionin nga mbrapa nuk rezistoj fare

 9. #9
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime
  Cfare perdoret? lol. Bej me shpesh sex me te dashuren, Jo 1 here ne shenllesh. 34 vjec ti duhet te jesh me aktiv lazy. lol

 10. #10
  ***VIP***
  Anėtarėsuar
  26-08-2008
  Postime
  804
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 3 postime
  Pasi te besh seks forcohu edhe njehere dhe do shikosh se heren e dyte do zgjasesh me shume. Oreksi vjen duke ngrene.
  Moderator, e di vet ti...

 11. #11
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  08-04-2012
  Postime
  132
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ok do le nje takim te urologu , pastaj te shoh se cdo me thote. Faleminderit per keshillat dhe per shakate

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e Marya
  Anėtarėsuar
  10-05-2009
  Postime
  4,698
  Faleminderit
  106
  126 falenderime nė 91 postime
  Problemi qe ke quhet ezhakulim prekoce , pyeta nje urolog dhe me tha qe nuk bejne kushedi se cfare per kete problem , eshte ceshtje psikologjike, mund te bejne ndonje fibroskopi ose analize urine , nuk ka ilac specifik, por vetem qetesus dhe ato mund te vonojne ose te bllokojne ezhakulimin.
  Na falni per fjalet vulgare.....

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e davidd
  Anėtarėsuar
  02-09-2009
  Postime
  2,056
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  marya, deri diku ke te drejt qe eshte ceshtje psikologjike, por sic e dini ju femrat vet qe pjesa me e madhe e meshkojve aty verdallisen ke 10 minutshi, dhe une i kam afruar ndihm ketij shokut por se ka pranuar mirejelljen time

 14. #14
  Antar Maska e francovice
  Anėtarėsuar
  11-04-2008
  Vendndodhja
  Vlore
  Postime
  508
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Forumi Shqiptar
  My web (hobby): www.zonajuaj.com

 15. #15
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,305
  Faleminderit
  107
  122 falenderime nė 78 postime
  Citim Postuar mė parė nga Marya Lexo Postimin
  .
  Na falni per fjalet vulgare.....

  lol marya....sic tha marya dhe disa ketu mund te jet psikologjike, tepakten keshtu referohet dhe tek nje liber i "abnormal pyschology" qe ben pjes ne "crregullimet e orgazmes"...thon qe mund te shkaktohet nga sikleti/ndonje shqetesim, apo "poor recognition of arousal"...(gjeje ne google perkthimin)
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e dorjan hyseni
  Anėtarėsuar
  18-03-2012
  Vendndodhja
  brooklyn
  Mosha
  29
  Postime
  74
  Faleminderit
  6
  0 falenderime nė 0 postime
  Pershendetje,,, Si Ti Kemi Qen Qe Te Gjith Mos U Merakos Se Vet Nena Natyr E Ka Dhen Qe Mashkulli Te Ejakulohet Me Shpejt,,, Un Do Te Them Nja Dy Metoda Qe Per Mua Kan Funksionuar,,,, Kur Te Urinosh ,, Mundohu Qe Gjat Urinimit Ta Ndalosh Ate Dhe Ta Mbash Per 4-5 Seconda Pastaj Filloje Prap,, Kte Perseri Deri Ne Fund ,, Dhe Cdo Dit ,,, Kjo Ben Te Mundur Qe Muskujt E Penisit Te Forcohen Dhe Ti Mos Kesh Ate Problem,,, Tjetra Esht Kur Masturbohesh (te Gjith E Bejm Kte Dhe Pse Kemi Te Dashura) Qe Kur Te Te Vij Momenti Te mundohesh Ta Ndalosh (terheqesh Mrapsh) ,,provoji Kto Njeher Shpresoj Qe Te Kesh Sukses

 17. #17
  i/e regjistruar Maska e davidd
  Anėtarėsuar
  02-09-2009
  Postime
  2,056
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Citim Postuar mė parė nga dorjan hyseni Lexo Postimin
  Pershendetje,,, Si Ti Kemi Qen Qe Te Gjith Mos U Merakos Se Vet Nena Natyr E Ka Dhen Qe Mashkulli Te Ejakulohet Me Shpejt,,, Un Do Te Them Nja Dy Metoda Qe Per Mua Kan Funksionuar,,,, Kur Te Urinosh ,, Mundohu Qe Gjat Urinimit Ta Ndalosh Ate Dhe Ta Mbash Per 4-5 Seconda Pastaj Filloje Prap,, Kte Perseri Deri Ne Fund ,, Dhe Cdo Dit ,,, Kjo Ben Te Mundur Qe Muskujt E Penisit Te Forcohen Dhe Ti Mos Kesh Ate Problem,,, Tjetra Esht Kur Masturbohesh (te Gjith E Bejm Kte Dhe Pse Kemi Te Dashura) Qe Kur Te Te Vij Momenti Te mundohesh Ta Ndalosh (terheqesh Mrapsh) ,,provoji Kto Njeher Shpresoj Qe Te Kesh Sukses
  kjo qe te ka then kjo shoqja ketu eshte goxha e mire

 18. #18
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  23-09-2011
  Vendndodhja
  Dardanė
  Postime
  1,817
  Faleminderit
  3
  20 falenderime nė 19 postime
  Citim Postuar mė parė nga V.I.P Member Lexo Postimin
  mendohem ngaqe punoj shume
  Nese punon fizikisht, atehere tek ty duhet te ndodh e kunderta. Nese punon psycikisht, atehre normalisht qe do te ndodh ajo qe e thua ti

 19. #19
  Marseli ! Maska e CeLi
  Anėtarėsuar
  08-11-2005
  Vendndodhja
  Greqi
  Postime
  282
  Faleminderit
  1
  4 falenderime nė 2 postime
  V.I.P , kane dale ca tullumbace derman me fosfor , provoje njeher kshu , besoj se do kete reagim dhe tek ty dhe te femra , e futi ndonje birre para se te filloni sherrin ! Ciao
  Rossoneri !

 20. #20
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  08-04-2012
  Postime
  132
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga skender76 Lexo Postimin
  (per shaka)

  Ti paske hall or ti, e jo llafe...


  ------------------------------------------------------

  (per primen... )


  Nuk jam mjek,

  por mendoj se ne meshkujt kena disa mnyra per me zgjat kohen e nje raporti si:

  te berit seks me shpesh,

  ushqimi,

  pijet,

  ndrrimi i pozicioneve,

  vetkontrolli,

  etj. qe edhe me siper ti ken then.

  ------------------------------

  Un do t'shtoja:

  Mendoj se gjate raportit juve perqendroheni me shum se ē'duhet tek pikat G

  ne fakt i gjith trupi esht me g te vogla,

  me fjale te tjera mendoj se duhet t'perfshiheni me shum gjate raportit...
  Kam hy ne nje faqe webi dhe me qeteson fakti qe nuk isha une i vetmi, bile doktori aty shprehej se 95 % e meshkujve e kan kete problem

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •