Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 12
  1. #1
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    08-04-2012
    Postime
    127

    Si jeni Skipetare ?

    Jetoj ne Itali dhe kam deshire te jem pjese e forumit dhe aktiv kur te kem kohe.

  2. #2
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    15-12-2010
    Vendndodhja
    ....Europe...
    Postime
    1,155
    Citim Postuar mė parė nga V.I.P Member Lexo Postimin
    Jetoj ne Itali dhe kam deshire te jem pjese e forumit dhe aktiv kur te kem kohe.
    ...kush je ti ?

  3. #3
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    08-04-2012
    Postime
    127
    Citim Postuar mė parė nga Hard Lexo Postimin
    ...kush je ti ?
    Ke te drejte

    Une jetoj ne Itali dhe banoj ne Milano. Jam pak i turpshem dhe pothuajse nuk flas fare me njerzit. Me pelqen muzika romantike dhe filmat per te qeshur, pasi ne jeten e perditshme nuk qesh pothuajse fare. Jam 34 vjec dhe me pelqejne shume femrat. Vishem thjeshte dhe flej gjume vone dhe ngrihem heret. Nuk perdor alkol dhe tymos nje paket Marlboro ne tre dite. Ushqimi im i preferuar jane frutat e detit te shoqeruara me pak vere te kuqe. Jo me shume se 100 gr vere konsumoj vetem kur ha dreke, ne raste te tjera nuk pi. Me pelqen te lexoj per shkencen dhe ndjek rregullisht dokumentaret. Hobi im eshte sporti ekstrem

    Kaq

  4. #4
    i/e regjistruar Maska e Nete
    Anėtarėsuar
    13-04-2009
    Postime
    8,688
    Mire se erdhe Klm ne F/SH.

  5. #5
    Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
    Anėtarėsuar
    23-08-2009
    Vendndodhja
    Ne mesin e te dashurve te mi...
    Postime
    10,781
    Mir se erdhe VIP
    - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
    Agim Metbala"

  6. #6
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    15-12-2010
    Vendndodhja
    ....Europe...
    Postime
    1,155
    Citim Postuar mė parė nga V.I.P Member Lexo Postimin
    Ke te drejte

    Une jetoj ne Itali dhe banoj ne Milano. Jam pak i turpshem dhe pothuajse nuk flas fare me njerzit. Me pelqen muzika romantike dhe filmat per te qeshur, pasi ne jeten e perditshme nuk qesh pothuajse fare. Jam 34 vjec dhe me pelqejne shume femrat. Vishem thjeshte dhe flej gjume vone dhe ngrihem heret. Nuk perdor alkol dhe tymos nje paket Marlboro ne tre dite. Ushqimi im i preferuar jane frutat e detit te shoqeruara me pak vere te kuqe. Jo me shume se 100 gr vere konsumoj vetem kur ha dreke, ne raste te tjera nuk pi. Me pelqen te lexoj per shkencen dhe ndjek rregullisht dokumentaret. Hobi im eshte sporti ekstrem

    Kaq

    ...mire se erdhe ....
    kalofsh sa ma mire ketu....

  7. #7
    i/e larguar Maska e ahmed_tr
    Anėtarėsuar
    23-11-2003
    Vendndodhja
    TIR
    Postime
    98
    A me duket vetem mua apo vetem serbet dhe sllavet i therrasin Shqipetaret me kete emer.
    gjithesesi edhe ndonje nga Kosova mund ta konfirmoje.

  8. #8
    i/e regjistruar Maska e Sharri-Liburna
    Anėtarėsuar
    13-09-2009
    Vendndodhja
    ne toke
    Postime
    2,171
    Citim Postuar mė parė nga ahmed_tr Lexo Postimin
    A me duket vetem mua apo vetem serbet dhe sllavet i therrasin Shqipetaret me kete emer.
    gjithesesi edhe ndonje nga Kosova mund ta konfirmoje.
    Jo more ahmed ,sllavet me perbuzje i quaj shqiptaret Shiftari ,kurse skipetar vjen nga fjala e vjeter skipe......
    Po me gjithate i urojm mireseardhje V.I.P Member dhe te kaloj bukur.
    Zhduku nga tokat Arbrore, qelbesira Aziatike

  9. #9
    Mire bere qe u rregjistrove ne forum dhe te uroj te kalosh mire ketu. Vetem mundohu te mbash parasysh qe ne nuk quhemi skipetare por Shqiptare. Serbi na quan shiptari, greket na thone pervec alvanos edhe skiptar. Keshtuqe mundohu ta korrigjosh kete gje se e vura re qe e ke shkruar ne disa vende.

  10. #10
    100%shqiptare Maska e loneeagle
    Anėtarėsuar
    25-04-2002
    Vendndodhja
    not where i want to be
    Postime
    4,224
    Citim Postuar mė parė nga V.I.P Member Lexo Postimin
    Ke te drejte

    Une jetoj ne Itali dhe banoj ne Milano. Jam pak i turpshem dhe pothuajse nuk flas fare me njerzit. Me pelqen muzika romantike dhe filmat per te qeshur, pasi ne jeten e perditshme nuk qesh pothuajse fare. Jam 34 vjec dhe me pelqejne shume femrat. Vishem thjeshte dhe flej gjume vone dhe ngrihem heret. Nuk perdor alkol dhe tymos nje paket Marlboro ne tre dite. Ushqimi im i preferuar jane frutat e detit te shoqeruara me pak vere te kuqe. Jo me shume se 100 gr vere konsumoj vetem kur ha dreke, ne raste te tjera nuk pi. Me pelqen te lexoj per shkencen dhe ndjek rregullisht dokumentaret. Hobi im eshte sporti ekstrem

    Kaq
    Mire se erdhe! 34 vjec edhe akoma i turpshem lol mos ka te bej me hobin qe ke :P kalofsh bukur ne forum!
    I LOVE GOD

    j&g

  11. #11
    i/e regjistruar Maska e derjansi
    Anėtarėsuar
    14-04-2005
    Postime
    6,730
    ky asht naj zombie e perjashtume po hajt

    merre skiptarin e shtine aty ku din vet llaskuc
    JO NEGOCIATA VETĖVENDOSJE

  12. #12
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    08-04-2012
    Postime
    127
    Faleminderit per mikpritjen te gjitheve

    ps

    Skiptar zakonisht e perdorin Arberesht ketu. Gjithsesi kerkoj falje

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •