Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 31
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Kila_16
  Anėtarėsuar
  21-02-2011
  Vendndodhja
  Burrel
  Mosha
  22
  Postime
  70
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Smile Kerkese Per Aop Te #Shqiperia

  Pershendetje !!!
  Un jam Esi nga mati . Jam 18 vjece dhe maturante .
  Dua te behem pjes e stafit pasi me pelqen te kontriboj per te . Un ne Chat rri me nick Kila_17 dhe per disa dit pasi do e nderroj ne Kila sapo te mbush 18 vjece . Kaloj rreth 5 ore ose me shume cdo dit ne chat , kam qen para 6 muajsh aop po per shkak te mungeses me hoqen .Tani dua te rikthehem perseri dhe te jap kontributin tim i cili mendoj se eshte i nevojshem per ju . Di komandat e nevojshme per aop dhe disa Plus do vazhdoj te mesoj akoma te tjera per tu kompletuar .
  Shpresoj ta merrini parasysh kerkesen time dhe ju prentoj qe nuk do ju zhgenjej ).
  Ju FLM . PUCC .
  Me respekt Kila_17 ....

 2. #2
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  27-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,912
  Faleminderit
  47
  63 falenderime nė 50 postime
  Kila.

  S'ka mo ik e hajde kur te duash pastaj,oqej ?!

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Kila_16
  Anėtarėsuar
  21-02-2011
  Vendndodhja
  Burrel
  Mosha
  22
  Postime
  70
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga AlbaneZ Lexo Postimin
  Kila.

  S'ka mo ik e hajde kur te duash pastaj,oqej ?!
  okayyyyy albanez

 4. #4
  BeRaCi_Me_GjYsEm_PaPuCe Maska e ^_BIM_BUM_BAM_^
  Anėtarėsuar
  24-04-2007
  Vendndodhja
  Auckland, New Zealand
  Mosha
  92
  Postime
  1,562
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Kila ske ce do moj cup si kur ato 5 ore qe i arxhon ne chat me mir ti arxhosh me mesime
  Ajde ketu moj....mua nuk me iken dhia ne maje te malit...do me ikesh ti ne buze te trotuarit

 5. #5
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  19-02-2009
  Vendndodhja
  ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
  Postime
  2,647
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga ^_BIM_BUM_BAM_^ Lexo Postimin
  Kila ske ce do moj cup si kur ato 5 ore qe i arxhon ne chat me mir ti arxhosh me mesime
  Kur fol dhe ti qė as buk s'haje duke nejt nė chat :P

 6. #6
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,882
  Faleminderit
  312
  170 falenderime nė 89 postime
  Edhe une do doja te jem pjes e stafit ,jo per tu marun me te por vetem qe kisha dashur te kem emrin ne forum me ngjyren Purple.
  Flm per mirkuptim
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 7. #7
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  34
  Postime
  4,287
  Faleminderit
  123
  59 falenderime nė 51 postime
  Citim Postuar mė parė nga Xhenet.M.S. Lexo Postimin
  Edhe une do doja te jem pjes e stafit ,jo per tu marun me te por vetem qe kisha dashur te kem emrin ne forum me ngjyren Purple.
  Flm per mirkuptim
  ahahah Xhenet good idea . per hapesen e temes nese vertet shpenzon 5 ore ne chat e meriton status lol good god is like a part time job with an extra hour :P
  I LOVE GOD

  j&g

 8. #8
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  19-02-2009
  Vendndodhja
  ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
  Postime
  2,647
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Xhenet.M.S. Lexo Postimin
  Edhe une do doja te jem pjes e stafit ,jo per tu marun me te por vetem qe kisha dashur te kem emrin ne forum me ngjyren Purple.
  Flm per mirkuptim
  Ti e kishe pėr ca kohė apo jo ? :-D

 9. #9
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,882
  Faleminderit
  312
  170 falenderime nė 89 postime
  Citim Postuar mė parė nga [PaRTiZoNi] Lexo Postimin
  Ti e kishe pėr ca kohė apo jo ? :-D
  Po e kisha por me te njofshem,pa hyre kur ne chat.
  Ju lutem vetem ngjyren dua e shifni qe cdo postim e perdor kete ngjyre se me sjell fat kjo ngjyre, e ju rini 5 ore ne dite per mua
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 10. #10
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  19-02-2009
  Vendndodhja
  ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
  Postime
  2,647
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Xhenet.M.S. Lexo Postimin
  Po e kisha por me te njofshem,pa hyre kur ne chat.
  Ju lutem vetem ngjyren dua e shifni qe cdo postim e perdor kete ngjyre se me sjell fat kjo ngjyre, e ju rini 5 ore ne dite per mua
  Nuk varet nga mua :-D
  Gjithsesi, ndoshta tė plotėsohet dėshira. :-)

 11. #11
  Perjashtuar Maska e R3nato
  Anėtarėsuar
  27-08-2003
  Vendndodhja
  TiRoNe
  Mosha
  30
  Postime
  398
  Faleminderit
  1
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  o rodiana :P

 12. #12
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  19-02-2009
  Vendndodhja
  ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
  Postime
  2,647
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  O Kingia Tironės :P

 13. #13
  Pro Floodist :D Maska e ino89
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Elbasan
  Postime
  218
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  suksese ishalla te japin te drejten per Acc

 14. #14
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,882
  Faleminderit
  312
  170 falenderime nė 89 postime
  Nese e ke per mua,Amin.
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 15. #15
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,882
  Faleminderit
  312
  170 falenderime nė 89 postime
  Waaaaaaaaauuuuuu, faleminderit,
  merci,danke,thank you,chokrane,hvala,blagodarim,toda,obrigada,Gracie s
  .
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 16. #16
  Ēun Kavaljer! Maska e Slimshaddy
  Anėtarėsuar
  13-08-2007
  Vendndodhja
  Albania/Tropojė
  Postime
  315
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Xhenet.M.S. Lexo Postimin
  Waaaaaaaaauuuuuu, faleminderit,
  merci,danke,thank you,chokrane,hvala,blagodarim,toda,obrigada,Gracie s
  .
  Mire ju si keni qene , nga shpia
  Mendja Ėshtė Dhuratė - Shfrytėzimi i Saj Mrekulli!

 17. #17
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  20-02-2011
  Vendndodhja
  Malaga (Espańa)
  Postime
  223
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Partizoni meqe kjo mori ngjyren purple tashi e du edhe un nga inoti.
  Du ngjyr purpleeeeeeeeeeeeeeeeeee (
  Shpresoj te me plotesohet deshira pasi edhe un kontriboj me sa kam mundesi ne forum dhe ne chat.
  Flm shpresoj qe mos te me zhgenjeni :P

 18. #18
  i/e regjistruar Maska e Etna Etna
  Anėtarėsuar
  22-06-2011
  Postime
  2,283
  Faleminderit
  42
  19 falenderime nė 14 postime
  Citim Postuar mė parė nga El_Culpable_ Lexo Postimin
  Partizoni meqe kjo mori ngjyren purple tashi e du edhe un nga inoti.
  Du ngjyr purpleeeeeeeeeeeeeeeeeee (
  Shpresoj te me plotesohet deshira pasi edhe un kontriboj me sa kam mundesi ne forum dhe ne chat.
  Flm shpresoj qe mos te me zhgenjeni :P
  Ty nuk te shkon kjo ngjyre se je cun
  I like it when you smile, but I love it when I'm the reason. :)

 19. #19
  Unike ne stilin tim Maska e ermela sweet
  Anėtarėsuar
  29-03-2012
  Postime
  664
  Faleminderit
  3
  37 falenderime nė 31 postime
  pershendetje cfare eshte kjo Aop se dhe une dua te jem pjese

 20. #20
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  19-02-2009
  Vendndodhja
  ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
  Postime
  2,647
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga El_Culpable_ Lexo Postimin
  Partizoni meqe kjo mori ngjyren purple tashi e du edhe un nga inoti.
  Du ngjyr purpleeeeeeeeeeeeeeeeeee (
  Shpresoj te me plotesohet deshira pasi edhe un kontriboj me sa kam mundesi ne forum dhe ne chat.
  Flm shpresoj qe mos te me zhgenjeni :P
  O guapa, hermosa, preciosa, linda :P

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •