Close
Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 44
 1. #21
  United States of Albania Maska e USA NR1
  Antarsuar
  17-01-2010
  Vendndodhja
  KU
  Mosha
  47
  Postime
  5,490
  Faleminderit
  2
  15 falenderime n 14 postime
  Gezuar Pashket Toni 77
  Gezuar Pashket te gjitheve qe e festojne..

 2. #22
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  17-12-2010
  Vendndodhja
  ne boten e udirave
  Postime
  3,802
  Faleminderit
  129
  115 falenderime n 84 postime
  Gezuar Pashket, toni!

  Gezuar per te gjithe besimtaret e krishtere ne forum!
  AUTOCHTHONOUS

 3. #23
  i/e regjistruar Maska e Lordlover
  Antarsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Mnster Germany
  Postime
  168
  Faleminderit
  2
  3 falenderime n 3 postime
  Duke ju dshiruar paqe, bekim, mbarsi dhe mbi t gjitha pranin e Zotit n jetn tuaj t prditshme, ju uroj Gzuar Pashkt !
  Zoti na bekoft me tr begatin e vet !

 4. #24
  i/e regjistruar Maska e Diella1
  Antarsuar
  06-03-2011
  Postime
  1,168
  Faleminderit
  28
  17 falenderime n 15 postime

 5. #25
  bubbly
  Antarsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime n 226 postime
  Gezuar pashket! Me pelqejne pashket e katolikeve. Sjellin nje atmosfere te kendshme bashke me pranveren

 6. #26
  Gjurm n Pentagram ♪... Maska e symphony
  Antarsuar
  04-06-2009
  Vendndodhja
  N luginn e dashuris.
  Postime
  2,627
  Faleminderit
  48
  56 falenderime n 44 postime
  Gzuar Pashkt! Paqe e begati n zemrat tuaja!
  Love has no limits

 7. #27
  Moderator Maska e Archon
  Antarsuar
  05-12-2012
  Postime
  2,294
  Faleminderit
  33
  92 falenderime n 79 postime

  Pr: Urime Pashkt....

  Do te doja t uroja t gjith besimtart katolike,Gzuar pashkn dhe pr shum vjet!!!
  Krishti me t vertet u ngjall !!! 8. #28
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  24-04-2009
  Postime
  1,470
  Faleminderit
  169
  180 falenderime n 148 postime

  Pr: Urime Pashkt....

  Per te gjithe Arberoret e pamposhtur neper shekuj,qe nuk e lekunden kurr IDENTITETIN ARBEROR.Per ju kudo qe ndodheni,kam urimin:

  Paqja,bekimi,lumturija,harmonija,falja dhe dashurija mbreterofshin nder familjet tuaja....
  Per shume mote PASHKET...KRISHTI U NGJALL..DRITA e mundi erresiren.

 9. #29
  i/e regjistruar Maska e projekti21_dk
  Antarsuar
  26-03-2003
  Mosha
  62
  Postime
  7,973
  Faleminderit
  9
  19 falenderime n 16 postime

  Pr: Urime Pashkt....

  T gjith vllezrve shqiptar - katolik e ortodoks u uroj nga zemra:
  Pr shum mot, Gzuar Pashkt!

  "Projekti 21" nuk i bn reklam vetes, afirmon t tjert!

 10. #30
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Antarsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,899
  Faleminderit
  324
  183 falenderime n 101 postime

  Pr: Urime Pashkt....

  Gezuar,Pashket,Zoti ju bekoft .
  - - Shum shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me ask!
  Agim Metbala"

 11. #31
  Perjashtuar nga Mod.
  Antarsuar
  07-09-2012
  Vendndodhja
  Ne Shqiperi
  Postime
  5,361
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime

  Pr: Urime Pashkt....

  Gezuar pashket. Ku jane vezet? :P

  Ndryshimi: lere lere se i pash dolen me vonese

 12. #32
  i/e regjistruar Maska e peshkatari2011
  Antarsuar
  14-02-2011
  Postime
  261
  Faleminderit
  3
  2 falenderime n 2 postime

  Pr: Urime Pashkt....

  Gezuar pashket.
  Kur injoranca flet,urtesia hesht e qesh nen vehte !!

 13. #33
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Antarsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,843
  Faleminderit
  270
  171 falenderime n 143 postime

  Pr: Urime Pashkt....

  Gezuar Pashket Katolike!

 14. #34
  i/e regjistruar Maska e VOLSIV
  Antarsuar
  14-10-2009
  Postime
  1,071
  Faleminderit
  2
  37 falenderime n 33 postime

  Pr: Urime Pashkt....

  Gezuar Pashket.
  Krishti u ngjall, kjo eshte e verteta.
  La verita' ti rendera' libero!

 15. #35
  "N fillim ishte Fjala" Maska e toni77_toni
  Antarsuar
  09-09-2005
  Vendndodhja
  Kosov
  Postime
  4,596
  Faleminderit
  35
  58 falenderime n 55 postime

  Pr: Urime Pashkt....

  Juve, Miq, te dashur, t gjit atyre q kremtojn - urime DITA e Madhe e PASHKVE - RINGJALLJA e Krishtit, SHPRESA jon e AMSHIMIT. Urime dhe per shum mot e jet Pashkt.

  Emri: urime.jpg

Shikime: 25028

Madhsia: 20.2 KB
  Gjej kohen t lexosh, sht themel i t diturit.

 16. #36
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  18-04-2011
  Postime
  30
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 2 postime

  Pr: Urime Pashkt....

  Krishti u NGJALL . Gjithe katolikeve u uroj " Per mot gezuar Pashket " .

 17. #37
  Orthodhoks Maska e ilia spiro
  Antarsuar
  02-02-2009
  Postime
  3,048
  Faleminderit
  5
  51 falenderime n 44 postime

  Pr: Urime Pashkt....

  Nga mot gezuar Pashket, te gjithe katolikeve, festen e NGJALLJES
  Duaje te afermin tend si veten

 18. #38
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Antarsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime n 230 postime

  Pr: Urime Pashkt....

  Per shume mote PASHKET,

  Paqe e begati n zemrat tuaja!
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 19. #39
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Antarsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  102 falenderime n 93 postime

  Pr: Urime Pashkt....  Gezuar!

 20. #40
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  05-12-2012
  Postime
  225
  Faleminderit
  3
  Falenderuar 1 her n 1 postim

  Pr: Urime Pashkt....

  Happy Easter and many blessings to all

Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •