Close
Faqja 36 prej 36 FillimFillim ... 26343536
Duke shfaqur rezultatin 701 deri 714 prej 714
 1. #701
  Shqiptar nga Kosova Maska e prishtina75
  Antarsuar
  22-03-2012
  Postime
  3,367
  Faleminderit
  150
  150 falenderime n 131 postime
  ....pershendetje pa kufi dhe pa viza

 2. #702
  Djal Drenice Maska e Lexuesi_
  Antarsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime n 111 postime
  Citim Postuar m par nga prishtina75 Lexo Postimin
  ....pershendetje pa kufi dhe pa viza


  Njeri u ba liberalizimi a Hallall Vlores i kofshin meditjet drekat darkat ajriplanat e rrogat qe i ka marr

 3. #703
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Antarsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,899
  Faleminderit
  322
  181 falenderime n 99 postime
  Pershendetje te gjithve,
  ne veqanti tetovarja dhe e panjohura...
  - - Shum shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me ask!
  Agim Metbala"

 4. #704
  i/e regjistruar Maska e Agim Metbala
  Antarsuar
  12-01-2008
  Vendndodhja
  Rahovec,Kosov
  Postime
  13,407
  Faleminderit
  449
  553 falenderime n 452 postime
  Prshndetje t przemrta pr t gjith, n veanti prshndes E panjohura dhe Xhenet...

 5. #705
  Shqiptar nga Kosova Maska e prishtina75
  Antarsuar
  22-03-2012
  Postime
  3,367
  Faleminderit
  150
  150 falenderime n 131 postime
  ....pershendetje te perzemerta per ju, kaloni nje te diele te bukur korriku. 6. #706
  i/e regjistruar Maska e Agim Metbala
  Antarsuar
  12-01-2008
  Vendndodhja
  Rahovec,Kosov
  Postime
  13,407
  Faleminderit
  449
  553 falenderime n 452 postime
  Ju dshiroj mbrmje t kndshme e relaksuese...
  Ndryshuar pr her t fundit nga Agim Metbala : 15-07-2012 m 10:30

 7. #707
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  10-01-2011
  Postime
  733
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Mir♪7dita,kalovshit bukur vikendin.

 8. #708
  i/e regjistruar Maska e toni54
  Antarsuar
  25-02-2010
  Postime
  3,795
  Faleminderit
  10
  59 falenderime n 55 postime
  pershedtje per te gjithe forumistat edhe te gjithe ata qe jane duke kaluar pushimet ne kete kohe......

 9. #709
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  10-01-2011
  Postime
  733
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Mirmngjesi.

 10. #710
  【 Untouchable 】 ๓๏đ Maska e Deni_Boy
  Antarsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,353
  Faleminderit
  0
  12 falenderime n 10 postime
  Mamroma... Si Po ja kaloni?
  Bordi Drejtues - Forumi Shqiptar

 11. #711
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Antarsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,899
  Faleminderit
  322
  181 falenderime n 99 postime
  Pershendetje...
  - - Shum shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me ask!
  Agim Metbala"

 12. #712
  i/e regjistruar Maska e Agim Metbala
  Antarsuar
  12-01-2008
  Vendndodhja
  Rahovec,Kosov
  Postime
  13,407
  Faleminderit
  449
  553 falenderime n 452 postime
  Ju dshiroj mngjes t kndshm e dit t mbar...

 13. #713
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  10-01-2011
  Postime
  733
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Zgjim t mir dhe kalovshit bukur.

 14. #714
  Jam Ai Maska e RockStar
  Antarsuar
  23-10-2009
  Vendndodhja
  Nn hijen e qerpikut tnd...!!!
  Postime
  1,962
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Pershendetje per te gjithe . Kalofshi nje dite te mire dhe pa brenga
  Mendo dhe Pasurohu

Faqja 36 prej 36 FillimFillim ... 26343536

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •