Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 24 prej 24
 1. #21
  Perjashtuar Maska e NIAGARA2
  Anėtarėsuar
  06-02-2012
  Vendndodhja
  Kosoven Heroike!
  Postime
  111
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Mire se erdhe Kalorseee.mbaju forttt e mos u mashtro lehte me fjalett e para nga te uruar ketu,se,ehm,ndryshe te folin e ndryshe te dalin ....

  Good luck Dear

  z.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga NIAGARA2 : 02-04-2012 mė 21:25

 2. #22
  Muslim Sunni
  Anėtarėsuar
  17-03-2012
  Vendndodhja
  Istanbul
  Postime
  123
  Faleminderit
  3
  2 falenderime nė 2 postime
  Mire se vjen por ne nuk jemi forumista me nje fjalj,thjesht jemi anetar te ketij forumi,sidoqoft shpresoj qe do kalosh mir ne ket forumshqiptar.
  [B]''Vertetė,ti (o Muhammed) je nė njė shkallė tė lartė morali!'' (Kalem: 4)

 3. #23
  i/e regjistruar Maska e lisa12
  Anėtarėsuar
  30-11-2008
  Postime
  2,630
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime
  mire se erdhe kalofsh sa me bukur ketu
  Ti me sjell gjithmone fat dhe lumturi

 4. #24
  i/e regjistruar Maska e Kalorsja
  Anėtarėsuar
  29-03-2012
  Postime
  13
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  mirsejugjeta anetar te ktij forumi flm per mikpritjen

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •