Close
Faqja 37 prej 48 FillimFillim ... 27353637383947 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 721 deri 740 prej 946
 1. #721
  i/e regjistruar Maska e alem_de
  Antarsuar
  02-10-2009
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  6,766
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 7 postime
  Mirmengjesi forumi..........
  Da steh' ich nun, ich armer Tor,
  Und bin so klug als wie zuvor!

 2. #722
  Djal Drenice Maska e Lexuesi_
  Antarsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime n 111 postime
  alem de pershendetje more njeri ka je qe je hup edhe ti si osama binladeni

 3. #723
  i/e regjistruar Maska e alem_de
  Antarsuar
  02-10-2009
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  6,766
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 7 postime
  Ai ka dek e une jam gjalle hahahahah.Jua kam lan renin ju te rive une.Kalofsh mire muku im.
  Da steh' ich nun, ich armer Tor,
  Und bin so klug als wie zuvor!

 4. #724
  i/e regjistruar Maska e ilirjana jana
  Antarsuar
  06-01-2012
  Mosha
  25
  Postime
  140
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  CKEMI ,cbehet ketej?nje pershendetje te vecante keni gjithe ju shqiptaret nga une.

 5. #725
  i/e regjistruar Maska e toni54
  Antarsuar
  25-02-2010
  Postime
  3,798
  Faleminderit
  10
  59 falenderime n 55 postime
  pershedetje per ty ilirjana e pershedtje per te gjithe antaret e ju uroj te kaloni qaste te bukura......

 6. #726
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Antarsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,843
  Faleminderit
  270
  171 falenderime n 143 postime
  Nje pershendetje te madhe per te gjithe keta djem dhe vajza te shkelqyer te ketij forumi plus edhe gjithe forumistet e tjere qe me bene te ndjehem e lumtur diten e ditlindjes sime...eshte bukur vertet te jesh midis jush! Shume faleminderit!

 7. #727
  i/e regjistruar Maska e ilirjana jana
  Antarsuar
  06-01-2012
  Mosha
  25
  Postime
  140
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  flm per pershendetjen toni54, kalofsh edhe ti bukur.

 8. #728
  i/e regjistruar Maska e lisa12
  Antarsuar
  30-11-2008
  Postime
  2,630
  Faleminderit
  0
  9 falenderime n 9 postime
  pershendetje te gjitheve...............
  Ti me sjell gjithmone fat dhe lumturi

 9. #729
  i/e regjistruar Maska e jesy
  Antarsuar
  13-09-2009
  Postime
  643
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  pershendetje erdhe ti mi
  HESHTJA ESHTE FLORI

  FJALA ESHTE ARGJEND

 10. #730
  i/e regjistruar Maska e Dar_di
  Antarsuar
  16-08-2008
  Vendndodhja
  Dardani e lasht (Oeneum), aty ku ajri i freskt m bn t ndihem i relaksuar.
  Postime
  1,972
  Faleminderit
  1
  13 falenderime n 12 postime
  Pr nj fundjav t bukur dhe t kndshme, ju prshndes t gjithve!
  "Fet` e best t`i kemi, po t ndar t mos jemi." Naim Frashri

 11. #731
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Antarsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,843
  Faleminderit
  270
  171 falenderime n 143 postime
  Citim Postuar m par nga Dar_di Lexo Postimin
  Pr nj fundjav t bukur dhe t kndshme, ju prshndes t gjithve!
  Faleminderit Dar_di! Kalofshi bukur edhe ju!

 12. #732
  i/e regjistruar Maska e Anisababi
  Antarsuar
  23-03-2012
  Postime
  116
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Mirmbrema te gjith andtaret e fshq. Nje pershendetje per te gjith
  forumerotikshqiptar.com

 13. #733
  i/e regjistruar Maska e Etna Etna
  Antarsuar
  22-06-2011
  Postime
  2,283
  Faleminderit
  42
  24 falenderime n 18 postime
  Miremengjesi

  Vetem une zgjuar,te gjithe flejne
  I like it when you smile, but I love it when I'm the reason. :)

 14. #734
  i/e regjistruar Maska e Diella1
  Antarsuar
  06-03-2011
  Postime
  1,168
  Faleminderit
  28
  17 falenderime n 15 postime
  Miremengjes forumi!

 15. #735
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Antarsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime n 327 postime
  Miremengjesi

  Etna ncuq une u zgjova perseri.
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 16. #736
  i/e regjistruar Maska e Etna Etna
  Antarsuar
  22-06-2011
  Postime
  2,283
  Faleminderit
  42
  24 falenderime n 18 postime
  Citim Postuar m par nga hot_prinz Lexo Postimin
  Miremengjesi

  Etna ncuq une u zgjova perseri.
  Shume mire e bere qe u zgjove ,boll fjete
  I like it when you smile, but I love it when I'm the reason. :)

 17. #737
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Antarsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime n 327 postime
  Citim Postuar m par nga Etna Etna Lexo Postimin
  Shume mire e bere qe u zgjove ,boll fjete
  Ma ke prishe gjumin ti?
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 18. #738
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Antarsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,732
  Faleminderit
  243
  118 falenderime n 95 postime
  Pershendetje forumist/e,si po kaloni ne kete dite me diell sote:^

 19. #739
  i/e regjistruar Maska e Anisababi
  Antarsuar
  23-03-2012
  Postime
  116
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Mirmengjesi forumi
  forumerotikshqiptar.com

 20. #740
  B@NeS@XhIe Maska e B@Ne
  Antarsuar
  04-01-2010
  Vendndodhja
  .............
  Postime
  4,350
  Faleminderit
  251
  159 falenderime n 120 postime
  Pershendetje forumi

Faqja 37 prej 48 FillimFillim ... 27353637383947 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •