Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 5 prej 5
 1. #1
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  07-11-2009
  Postime
  66
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Arrow M duhet ndihm pr testet e maturs

  Kerkoj Testet e Matures 2011 dhe 2012 jua di per nder nese me ndihmoni ..

 2. #2

  Antarsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime n 46 postime
  2012 sivjet do te zhvillohen,ne Maj dhe Qershor.

  Ketu ke per vitin 2011 cdo informacion qe do te duhet,testet,skemat e vleresimit si edhe testet e zgjidhura.

  http://mash.gov.al/faqe.php?id1=1&id2=6&id3=15

  Gjithashtu te faqja www.akp.gov.al kane dalur programet orientuese per Maturen Shteterore 2012.
  Hidhi nje sy ndoshta te ndihmojne.
  Ndryshuar pr her t fundit nga BlooD_VenoM : 09-02-2012 m 20:00
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e ilirjana jana
  Antarsuar
  06-01-2012
  Mosha
  25
  Postime
  140
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Per matematiken shiko nje liber te Neritan Musta. Aty ke ushtrime te zgjidhura qe te ndihmojne dhe ushtrime te tjera te permbledhura prej te gjithe librave. Gjithashtu ke edhe provime ne vite te ndryshme. Aftesohu me ato lloj ushtrimesh se provimi me ashtu pyetjesh bie, mund te ndryshojne vec disa detaje, po thelbin e ke aty.
  Per letersine te sugjeroj nje liber te Rita Petro. Aty ke vepra te komentuara prej atyre qe i keni per provim.
  Edhe dicka ju sugjeroj qe te mos besoni ankimet e te tjereve me te rritur se ato e bejne tmerr, por me shume studim e besim ne vetvehte do ja dilni mbare. Mos akumuloni stres!!!
  Vazhdimisht lexo te faqja e ministrise se arsimit per info te reja per provimet. Gjithashtu lexo per kuriozitet literaturen amerikane per kopjim. (Megjithse un se bera)

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e ilirjana jana
  Antarsuar
  06-01-2012
  Mosha
  25
  Postime
  140
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  te kerkoj falje : jo neritan musta, po neritan babamusta.

 5. #5
  E dua letrsin Maska e Ali Baba Tepele
  Antarsuar
  15-03-2007
  Vendndodhja
  Greqi
  Postime
  1,434
  Faleminderit
  3
  38 falenderime n 36 postime

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •