Close
Faqja 0 prej 4 FillimFillim 12 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 67
  1. #1
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    01-02-2012
    Postime
    40

    Si te besh para online.

    Pershendetje miq!

    Emri im eshte Kleant Rrera dhe jam nga qyteti i Beratit.

    U be rreth nje vit tashme qe punoj ne internet ne sitet ptc(paid to click).
    Ka qene nje pervoje e bukur,interesante,ndonjehere shume lodhese.

    Ne kete rrugetim per te siguruar te ardhura te mira nga komforti i shtepise,kam provuar shume menyra per te bere para ne internet dhe shume here kam deshtuar.
    Gjate kesaj kohe kam pare me qindra e mijera website dhe biznese qe deklarojne se ne to mund te behen para te mira dhe te shpejta - Gjepura!

    Pervoja me ka mesuar se nuk mund te behen para te shpejta ne internet. Askush nuk te paguan per hicgje,sado qe ata e reklamojne se e bejne. Per te bere qofte dhe disa dollare,nese nuk di menyrat dhe nuk zgjedh vendet e duhura per te punuar,mund te duhen edhe muaj te tere.

    Per t'jua bere me te lehte punen ne keto site,vendosa qe te krijoja nje website
    www.ofertepune.weebly.com ,ne te cilin tregohet shume thjesht sesi te besh para ne internet.

    Rreth dy jave pune si: marrje informacioni nga webi dhe nga sitet ptc,perkthime,redaktime dhe pershtatje me jane dashur qe ta kompletoja kete website,keshtu personat qe do t'a lexojne kete informacion do t'a kene me te lehte qe te kuptojne sesi kjo pune funksionon dhe sesi te punojne ne menyren e duhur qe te kene sukses.

    Per me shume informacion futuni ne http://www.ofertepune.weebly.com

    Per cdo pyetje me kontaktoni ne Facebook(Kleant Rrera),ose me dergoni nje email ne semiaksi@live.com dhe une do te jem i lumtur t'ju ndihmoj.

    Sinqerisht!
    Kleant Rrera

  2. #2
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    19-06-2003
    Postime
    2,796
    gjej nje te dashur ne chat...

  3. #3
    Sa here duhet me kliku per me ble lamborginin se nuk me del llogaria kur eshte 0.001$ /click

  4. #4
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    12-04-2009
    Postime
    368
    Nuk lejohen adresa Interneti ne Firme. Stafi i Forumit.

  5. #5
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    04-04-2006
    Vendndodhja
    Tirone
    Postime
    8,398
    Ky duket qe e ka per te miren e popullit
    Unė jam njeri i thjeshtė.
    Kėnaqem me pak.
    Mė mjafton mė e mira.

  6. #6
    Me ne fund dhe une do behem i pasur dhe me sukses.

  7. #7
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    01-02-2012
    Postime
    40
    Citim Postuar mė parė nga FierAkja143 Lexo Postimin
    gjej nje te dashur ne chat...
    Nuk eshte qellimi im

    Citim Postuar mė parė nga Rev12 Lexo Postimin
    Sa here duhet me kliku per me ble lamborginin se nuk me del llogaria kur eshte 0.001$ /click
    Nese je nen 30 vjec nuk ke shanse t'a blesh lamborghinin,sepse nuk do te mjaftonin vitet per t'a blere...bej shaka. Ne keto site behet shume para nese vendos dhe gjen menyren per te sjelle njerez te tjere ne keto site.

    Citim Postuar mė parė nga 2043 Lexo Postimin
    Ky duket qe e ka per te miren e popullit


    Citim Postuar mė parė nga Bamba Lexo Postimin
    Me ne fund dhe une do behem i pasur dhe me sukses.
    I pasur mbase nuk do behesh,por te pakten do besh disa para duke punuar ne internet. Nuk eshte e veshtire

  8. #8
    Perjashtuar Maska e Deni_Boy
    Anėtarėsuar
    19-10-2005
    Vendndodhja
    Milano
    Postime
    2,322
    Do e nxirrkam dificit Youtube ene Facebook

  9. #9
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    26-03-2007
    Postime
    40
    Ashtu ashtu jem duke e humbur kohen kot ne internet,sadopak edhe kemi pak profit ne klikim te PTC sajtave.Rrofsh

  10. #10
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    01-02-2012
    Postime
    40
    Citim Postuar mė parė nga Deni_Boy Lexo Postimin
    Do e nxirrkam dificit Youtube ene Facebook
    Hahaha pse jo

  11. #11
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    01-02-2012
    Postime
    40
    Citim Postuar mė parė nga galaktika2007 Lexo Postimin
    Ashtu ashtu jem duke e humbur kohen kot ne internet,sadopak edhe kemi pak profit ne klikim te PTC sajtave.Rrofsh
    Je i/e mirepritur.
    Sa per dijeni nuk eshte ai referral linku yt.
    Linku qe ke vendosur me siper nuk eshte gje tjeter vecse linku i nje prej banerave te Neobux. Me ane te tij nuk do te besh asnje referues!

    Referral linku ne Neobux,eshte i tille:

    http://www.neobux.com/?r=USERNAME_JUAJ.

  12. #12
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    15-08-2011
    Postime
    146
    pak fitohet me kete metode
    ka menyra me te mira me fitu lek online

  13. #13
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    01-02-2012
    Postime
    40
    Citim Postuar mė parė nga julian simaku Lexo Postimin
    Siti i Kleantit esht shum i mir dhe profesional, un e di se per cfar flet sepse nje sit te tille e kam dhe un por ne anglisht.
    Njerezit ne te gjithe boten duhet te kuptojn nje gje qe te besh leke me internet nuk do te thot te pasurohesh me internet dhe shpejt e shpejt per 2 minuta.
    Kush thot kte gje ne sitin e tij do te thot qe po te mashtron dhe vjedh me internet.

    Gjith te mirat.
    Ky eshte gabimi qe shume persona bejne ne te gjithe boten. Ata kujtojne se mund te behet para shpejt dhe pa bere asgje. Kjo ne fakt nuk eshte jo gjithmone e vertete pasi cdo pune,qofte online ose jo,kerkon perkushtim dhe kohe plus nje strategji te mire marketingu. Eshte e vertete qe ne shume website thuhet "Bej para shpejt dhe pa bere asgje". Duhet te kemi shume kujdes nga keto site pasi shumica e tyre jane vecse mashtrime dhe e vetmja gje qe mund te fitoni eshte llogaria e boshuar bankare.

    Citim Postuar mė parė nga malesori1234 Lexo Postimin
    pak fitohet me kete metode
    ka menyra me te mira me fitu lek online
    Nese di te sjellesh referues tek keto site mund te fitosh me te vertete shume. Do kohe dhe durim por nese punon me kembengulje,do t'a marresh shperblimin qe ke merituar.
    Sigurisht qe ka dhe menyra te tjera per te bere para ne internet. Disa prej tyre i kam listuar ne faqen "Menyra te tjera fitimi" ne websitin tim. Aty do shtoj dhe shume menyra te tjera per te bere para ne internet,por vetem pasi i kam testuar vete dhe kam fituar 100% besim ne to. Jam shume skeptik ndaj puneve online dhe tregohem shume i kujdesshem kur punoj ne to.

  14. #14
    Heavily Equipped Maska e Force-Intruder
    Anėtarėsuar
    04-11-2002
    Postime
    4,911
    Ctrl+Alt+Del -> End Task

  15. #15
    qun i mir Maska e FREX
    Anėtarėsuar
    24-10-2009
    Vendndodhja
    Europe
    Postime
    83
    Danke Kleant, Une I Kam Ba Ni Milion Euro.
    E Fillova Para Disa Diteve At Dhe Tash Jam I Pasun, SDU TPUNOJ MA

  16. #16
    i/e regjistruar Maska e tiziana
    Anėtarėsuar
    26-05-2002
    Vendndodhja
    Itali
    Postime
    44
    pershendetje te gjitheve... per te bere leke online ju keshilloj : BANNERS BROKER
    firme kanadese shume serioze me rreth 40.000 antare ne te gjithe boten dhe deri me sot ka paguar mbi $57,558,359.00. regjistrimi eshte falas dhe per te fituar nuk te kerkon rreferal. kam dy muaj qe bej pjese dhe e kam mese dyfishuar kapitalin tim.
    po te regjistroheni te ky linku qe eshte falas do t'ju ndjek dhe keshilloj hap pas hapi.
    http://www.bannersbroker.com/adrix
    po te doni me kontaktoni me mesazh privat qe t'ju dimostroj fotot e tabeles sime me fitimet si shtohen dite per dite. FITIM TE MBARE!!!!

  17. #17
    Mos e jurr fare!

  18. #18
    i/e regjistruar Maska e King_Arthur
    Anėtarėsuar
    27-04-2006
    Vendndodhja
    Detroit U.S.A por me zemer dhe shpirt ne elbasanin tim.
    Postime
    2,411
    Iniciative e mire por pa fund , ka shume mundesi te mira per te fituar para ne internet te duhet pune akoma dhe nese do te merresh seriozisht me kete pune bli nje domain te rregullt 7-8 $ Vetem kujdes mos biesh pre te ndonje mashtrimi

  19. #19
    i/e regjistruar Maska e tiziana
    Anėtarėsuar
    26-05-2002
    Vendndodhja
    Itali
    Postime
    44
    Citim Postuar mė parė nga Bamba Lexo Postimin
    Mos e jurr fare!
    ????????????
    ticiana

  20. #20
    patriot Maska e shoku_tanku
    Anėtarėsuar
    18-09-2006
    Vendndodhja
    Tiranė
    Postime
    3,395
    njerezit e pasur e kane zakon te mbajne mjekerr te gjate tiziana...

    ps.ti ere,bamba..mos perdor kete fjalor perpara femijeve te vegjel se do t'thyj n'mes!

Faqja 0 prej 4 FillimFillim 12 ... FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •